studyenglish.at.ua · Web viewT. ема уроку: Давайте пригадаємо. Мета...

129
Англійська мова, 8 клас, Tема уроку: Давайте пригадаємо. Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми. Розвивати комунікативні вміння учнів. Формувати навички діалогічного мовлення за темою. Тренувати учнів у читанні та письмі. Навчати учнів працювати над проектами. Виховувати інтерес до вивчення іноземних мов та зацікавленість до особистостей однокласників Хід уроку I Організаційна частина уроку Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Ознайомлення з метою та завданнями навчання у 8 класі. Знайомство з підручником. II Основна частина уроку 1. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Remembering Summer». P i : Ask your friends what adventures they had during their summer holidays. Name Answer P 2 : Ask your friends about the brightest memories from their summer holidays. Name Answer P 3 : Ask your friends about the most interesting places they visited during their summer holidays. Name

Transcript of studyenglish.at.ua · Web viewT. ема уроку: Давайте пригадаємо. Мета...

Англійська мова, 8 клас,

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Давайте пригадаємо.

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Розвивати комунікативні вміння учнів.

Формувати навички діалогічного

мовлення за темою.

Тренувати учнів у читанні та письмі.

Навчати учнів працювати над проектами.

Виховувати інтерес до вивчення іноземних мов та зацікавленість

до особистостей однокласників

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Ознайомлення з метою та завданнями навчання у 8 класі. Знайомство з підручником.

II Основна частина уроку

1. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Remembering Summer».

Pi: Ask your friends what adventures they had during their summer holidays.

Name

Answer

P2: Ask your friends about the brightest memories from their summer holidays.

Name

Answer

P3: Ask your friends about the most interesting places they visited during their

summer holidays.

Name

Answer

P4: Ask your friends what experience they got during their summer holidays.

Name

Answer

2. Подання тексту для читання. Впр. 1,с.4.

· Етап підготовки до читання.Бесіда з учнями.

How long have you been learning English? What things have you already learned to do? What kinds of activities were difficult for you in the previous years? What skills are you going to improve this year?

· Етап читання: прочитати текст вправи і заповнити картки.

Read the text and complete the table.

Learnt to do

Can do now

· Етап перевірки розуміння змісту тексту: перевірити виконане завдання на картках

3. Розвиток умінь мовлення.

· Впр. 2,с.4- в парах обговорити запитання вправи

· Впр. З,с.5- в парах обговорити запитання вправи, а потім розповісти про свого партнера

4. Письмо.

· Впр. 4,с.5- заповнити формуляр

· Впр. 5,с.6- скласти 6—8 речень за завданням вправи.

5. Проект. Впр. 7,с. 6.

· Етап підготовки до проекту. Впр. 6,с.6- в групах обговорити запитання вправи, складаючи список своїх ідей.

· Етап виконання проекту- в групах виконати завдання проекту та оформлити його

· Етап презентації проекту.

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1, 2 (с. 1), 3 (с. 2), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Минулий, теперішній, майбутній часи.

Мета уроку:

Повторити та закріпити лексику теми та правила вживання граматичних часів дієслів, вивчених у попередніх класах.

Формувати навички діалогічного мовлення.

Тренувати учнів в аудіюванні та письмі.

Виховувати вміння співпрацювати та поважати точку зору інших людей. .

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1, 2 (с. 1), 3 (с. 2), письмово

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Робота з роздатковим матеріалом

Complete the sentences with the words from the box. What grammar tense is used in each sentence?

usually, two days ago, before, at the moment, tomorrow, for two hours now,

at 3 o'clock tomorrow, the whole day yesterday, never

She was preparing her report

My friend invited me to the party

They will inform us about the results

Не has been to this shopping centre.

We spend our holidays together.

My sister has been painting her room

My cousin had cleaned the flat

The manager is looking through the documents

You will be preparing for the concert

3. Закріплення лексико-граматичного матеріалу.

· Впр. 1, с.7 -прочитати речення, подані в таблиці вправи, визначити їхній граматичний час та скласти питальны речення

· Bnp. 2, c.7- доповнити речення правильною формою дієслова.

· Впр. З,с.7- доповнити речення правильною формою дієслова.

· Впр. 4,с.8-записати речення, вживаючи дієслова в дужках у відповідному граматичному часі.

· Впр. 6,с.8-записати речення, вживаючи дієслова в дужках у відповідному граматичному часі.

4. Аудіювання.

THE UNLUCKY TOURIST

· In 1977, Mr Nicholas Scotti flew from San Francisco, America, to Italy to visit his relatives. The plane made one-hour stop at Kennedy Airport. Mr Scotti decided that he had already arrived, got out and spent two days in New York believing he was in Rome. When his nephews didn't come to meet him, Mr Scotti decided they had been delayed in the heavy Roman traffic they had written about in their letters. He didn't pay attention to modern sky scrapers and lots of people who spoke English with a distinct American accent. Mr Scotti spoke vегу little English himself and asked the policeman (in Italian) the way to the bus stop. It happened so that that policeman came from Naples, Italy, so he answered in the same language. After twelve hours travelling by bus the driver handed him over to another policeman. Mr Scotti was greatly surprised to know that this policeman didn't speak his native language — Italian. The policeman understood everything and took Mr Scotti to the airport. The most curious fact was that the unlucky tourist was told he was in New York, but he refused to believe it!

· Прослухати текст та виписати неправильні дієслова

Infinitive

Past

Past participle

5. Розвиток умінь мовлення.

· Впр. 5, с.8-відповісти на питання в парах.

· Впр. 7, с.8- скласти речення за завданням

· .Впр. 8, с.8- обговорити тап відповісти на запитання в групах

6. Граматична вікторина.

· Впр. 9, с.8 -відповісти на питання

· Впр.10, с.9 -відповісти на питання

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр.1, 2 (с. 2), 3 (с. 3), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Шкільні предмети.

Мета уроку: : Повторити й активізувати лексику теми.

Розвивати комунікативні вміння учнів.

Формувати навички діалогічного мовлення за темою.

Тренувати учнів у читанні та письмі.

Ознайомити учнів із правилами утворення непрямої мови.

Навчати учнів висловлювати власні думки та обґрунтовувати їх.

Виховувати повагу до точки зору інших людей.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 2-3

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Скласти перелік шкільних предметів, які учні вивчають цього року.

· Гра «Survey».

P1. Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Maths

Ukrainian

Geography

P2: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Literature

Physics

PE

P3: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Geometry

English

Music

P4: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

History

Chemistry

Biology

3. Подання тексту для аудіювання та читання (впр.1, с.10):

· Введення нових слів New Vocabulary:c.11

· Прослуховування тексту з голосу вчителя та виконання завдання за картками

Listen to the dialogues and circle the correct answer.

1.

a) Lilly likes History more than English.

b) Lilly likes History less than English.

c) English and History aren't among Lilly's favourite subjects.

2

a) Terry has already heard from John.

b) John was very lonely in Lviv.

c) John went to Lviv with his parents' friends.

3.

a) John will come to school on Wednesday.

b) John will come to school after Wednesday.

c) John will come to school before Wednesday.

· Читання тексту

· Етап перевірки розуміння тексту:

Впр.2, с.11-відповісти на питання

4. Опрацювання граматичного матеріалу про узгодження часів при непрямій мові

· Опрацювання граматичного довідника:с.176-177

· Опрацювання таблиці Reported speech на с.11

· Заповнити таблицю

Complete the table

Direct Speech Reported Speech

The Present Simple Tense →

The Present Continuous Tense →

The Past Simple Tense →

The Present Perfect Tense →

The Future Simple Tense →

5. Тренування учнів у вживанні речень з непрямою мовою.

· Впр.3, с.11- трансформувати у речення з непрямою мовою

· Впр.4, с.11-розповісти, що Джон сказав Тері

· Робочий зошит: впр.2, с. 4- трансформувати у речення з непрямою мовою

6. Розвиток умінь мовлення.

· Впр.5а, с.12-прочитати та висловити свою точку зору до прочитаного

· Впр.5b, с.12-скласти речення за таблицею

· Впр.3, с.12-скласти речення за поданим матеріалом

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1,3, с. 3,5

· Впр.7, с.12-написати другу по листуванню про шкільні предмети, які ти вивчаєш в школі

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Що ви сказали?

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Закріпити правила вживання граматичних часів у реченнях із непрямою мовою.

Ознайомити учнів із правилами змінювання обставин часу в реченнях непрямої

мови.

Тренувати учнів у читанні.

Формувати навички монологічного мовлення.

Практикувати учнів у письмі.

Виховувати культуру мовлення.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1,3, с. 3,5

· Впр.7, с.12-написати другу по листуванню про шкільні предмети, які ти вивчаєш в школі

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Робота з роздатковим матеріалом

Pt: Ask your partner and find out:

— what he/she usually does in the evening;

— where he/she travelled in summer;

— what he/she is going to do in the evening;

— what lessons he/she has already had today.

P2: Ask your partner and find out:

— what time he/she wakes up in the morning;

— what he/she did on Sunday;

— where he/she is going after the lessons;

— if he/she has already got any marks today.

3. Опрацювання граматичного матеріалу:

· Grammar Point с.13 ( пряма та непряма мова)

· Grammar Point с.14 (Future-in-the–Past)

· Remember! C. 15

· Робота з картками

Read the rules and tick the correct statement.

1)__Direct speech is the words that people usually report.

__Direct speech is the words that people say.

2) __We need speech marks when we write direct speech.

__We need speech marks when we write reported speech.

3) __We use reported speech when we express other people's ideas.

__We use reported speech when we express our own ideas.

4) __We use «said» and «told» when we report statements in the present.

__We use «said» and «told» when we express statements in the past.

4. Тренування учнів у вживанні речень з непрямою мовою.

· Впр.1, с.13-опрацювати приклади та потім відповісти на питання

· Впр.впр.2, с.14-продовжити правила

· Подання правил зміни обставин часу у непрямій мові.Робота з картками.

Match the sentences in Direct Speech and those in Reported Speech. Find the changes of the adverbs of time.

Nick said, «I'm watching TV now».

Nick said he was watching TV at that time.

She said, «We have no Art classes this week ».

She said they had no Art classes that week.

I said, «I will buy the tickets tomorrow».

I said I would buy the tickets the next day.

He said, «I don't want to watch this film».

He said he didn't want to watch that film.

Mary said, «I met your friends at the supermarket yesterday».

Mary said she had met my friends at the supermarket the day before.

5. Відпрацювання граматичного матеріалу.

· Впр.3, с.14-вжити слова ”say” або “tell”

· Впр.4, с.14-15-змінити речення з прямої мови в непряму

· Впр.5, с.15- трансформувати у речення з непрямою мовою

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 5-6

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Школи у Великій Британії

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою.

Закріпити вживання нової лексики в усному мовленні.

Ознайомити учнів із системою середньої освіти у школах Великої Британії.

Тренувати учнів у читанні.

Формувати навички монологічного мовлення за темою.

Практикувати учнів у письмі.

Розвивати уміння логічно будувати свою розповідь.

Виховувати почуття відповідальності за свої власні слова та вчинки і повагу

до вчителів та однокласників.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 5-6

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Робота з картками

Report the information.

Group 1

Somebody robbed the bank yesterday.

The robbers killed the guard of the bank.

The robbers stole a big sum of money from the bank.

The police wounded one of the robbers.

Group 2

The scientists have invented a new medicine.

A new medicine can cure a lot of illnesses.

A lot of people took part in the medical experiment.

Some people have already recovered from different diseases.

Group 3

Greg's parents are going to make a journey to the North Pole next summer

Greg has already bought new skis.

Greg's sister learns to ski.

Greg's parents bought a lot of warm clothes.

Group 4

The tourists met a strange animal in the forest last week.

A strange animal has three legs and two tales.

A strange animal wasn't afraid of tourists.

A strange animal can jump, fly, swim and sing.

3. Подання тексту для читання

· Введення нових слів New Vocabulary:c.17

· Впр.1а, с.16-прочитати твердження та погодитися або не погодитися з ними

· Впр. 1b, с.16-17-прочитати текст та перевірити свої відповіді

· Впр.2, с.17-продовжити письмово речення

· Робота з роздатковим матеріалом

Tick the correct sentence.

1)

a) In Britain children leave their primary school before they are eleven.

b) In Britain children leave their primary school at the age of eleven.

c) In Britain children leave their primary school when they are much older than eleven.

2)

a) At the age of thirteen children have to choose the subjects they want to do to pass the GCE exams.

b) Before the children are thirteen they have to pass the GCE exams.

c) Children have no right to choose the subjects to do for the GCE exam.

3)

a) The children should take national exams in less than six subjects.

b) The children can take national exams in more than six subjects.

c) The children should take national exams only in six subjects.

4) a) The children may continue studying at school after they have passed their GCEs.

b) The children must leave school after they have passed their GCEs.

c) The children can't leave school after they have passed their GCEs.

5) a) In Britain children of one form always have all the classes together.

b) In Britain children of one form never have the classes together.

c) In Britain children of one form don't always have their classes together.

· Впр.3, с.17-відповісти на питання

4.Розвиток умінь мовлення

· Впр.4, с.17-18-розпитати та відповісти про свою рідну школу (робота в парах)

· Впр.5, с.18-розповісти про різні типи шкіл України (робота в групах)

6. Письмо

· Впр.6, с.18-написати замітку

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 7-8

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Моя школа

Мета уроку: : Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою.

Закріпити вживання нової лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Формувати навички монологічного мовлення.

Розвивати уміння логічно будувати свою розповідь.

Навчати учнів працювати в групах.

Виховувати культуру мовлення.

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 7-8

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Робота з картками

P1: Ask your partner and fill in the missing information.

Your school

Studies Equipment

1) Geography _________________________

2) English _________________________

3) _________________ computers

4) Gymnasium _________________________

5) _________________ tools for experiments

6) _________________ computers and a web-camers

P2: Ask your partner and fill in the missing information.

Your school

Studies Equipment

1) _________________ maps and DVD-player

2) _________________ DVD-player and tables

3) Library_________________________

4) _________________simulators

5) Science_________________________

6) Information Technology_________________________

3. Подання тексту для читання

· Введення нових слів New Vocabulary:c.19

· Впр.1, с.19-20-прочитати та заповнити картки

Read the text and complete the table

The first letter

The second letter

1) Who writes the letter?

2) Where does he live?

3) Where does he study?

4) What does he like in his studying?

5) What does he dislike in his studying?

· Впр.2, с.20-дібрати слова з їхнім значенням

· Впр.3, с.20-скласти список з п’яти відмінностей між двома школами

4.Розвиток умінь мовлення

· Впр.4, с.20-спитати та відповісти (робота в парах)

· Впр.5, с.20-розповісти про те, чим можна в школі займатися в позаурочний час (робота в групах)

· Впр.6, с.21-розіграти ситуацію

5. Письмо

· Впр.7, с.21-підготуватися до написання твору за завданням вправи

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 8-9

· Впр.7, с.21-описати одну з шкільних кімнат

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Шкільні правила

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою.

Закріпити вживання нової лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Навчати учнів аудіювання.

Практикувати учнів у вживанні модальних дієслів.

Тренувати учнів у письмі.

Формувати навички монологічного мовлення.

Виховувати відповідальність та вміння планувати робочий час.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 8-9

· Впр.7, с.21-описати одну з шкільних кімнат

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Скласти вірш клятву з окремих рядків

I pledge today to do my best

In reading, maths and all the rest.

I promise to obey the rules

In my class and in our school.

I’ll respect myself and others too,

I’ll expect the best in all I do.

I’m here to learn all I can,

To try my best and be all I am.

3. Тренування учнів у аудіюванніі текстів

· Підготовка до аудіювання

Введення нових слів New Vocabulary:c.22

Впр.1, с.22-поділитися своїми враженнями про свій перший навчальний день у цьому році

· Етап аудіювання

Текст с.184 (tapescript 1)

· Етап перевірки розуміння змісту тексту

Впр.2а, с.22-відповісти за завданням вправи

Впр.2b, с.22-погодитися або не погодитися з поданими твердженнями

Впр.2с, с.22-дати відповідь на лист

4. Повторення модальних дієслів

· Робота з картками: вставити модальні дієслова: can, couldn’t, must, should, mustn’t, not to be allowed to. Учні по черзі виходять до дошки, беруть по картці та виконують завдання.

My little sister _______________ read well now.

If you have a bad cold you ______________ stay in bed.

You _____________ to go bed so late.

He ___________ride a bike last summer, but now he ___________do it very well.

You ___________ take your umbrella, it’s raining heavily outdoors.

I __________ get up early tomorrow to catch the train.

You ____________ cross the street here, it’s forbidden.

· Впр.3, с.22-скласти та записати речення за завданням вправи.

5. Подання тексту для читання

· Впр.4, с.23-прочитати та дати відповідь

· Впр.5а, с.23-24-прочитати та знайти правила у Британських школах

· Відповісти на питання

What is a code or charter?

Why did the teachers use the register?

What are “prefects”?

How can teachers punish the pupils?

6. Розвиток умінь мовлення

· Впр.5б, с.24-обговорити запитання в групах

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с.9-10

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Школа в моєму житті

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою.

Закріпити вживання нової лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні та художньому перекладі.

Практикувати учнів у вживанні прийменників.

Навчати учнів письма.

Формувати навички монологічного та діалогічного мовлення.

Виховувати повагу до вчителів та їхньої роботи.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 9-10

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Express your opinions as a pessimist and an optimist.

You have to learn at school.

You do your homework every day.

Your teachers give you different tests at the lessons.

Your lessons start early in the morning.

There are a lot of different subjects at school.

At the end of the ninth form pupils have to pass the exams.

Some school teachers are very strict.

Teachers are not allowed to punish pupils.

3. Подання тексту для читання (впр.1, с.25-26)

· Етап підготовки до читання

Введення нових слів: New Vocabulary:c.25

Робота з роздатковим матеріалом

Answer the questions and ask your partner.

You Your partner

1. What is your favourite subject? ______________________ ___________________________

2. Who is your favourite teacher? _____________________ ___________________________

3. What subject do you dislike? _____________________ ___________________________

4. What subjects are useful in _____________________ ___________________________

your everyday life? ______________________ ___________________________

5. How can you characterize your favourite teacher? (tick the necessary word\ words)

Kind Kind

Strict Strict

Helpful Helpful

Creative Creative

Absent-minded Absent-minded

Clever Clever

· Етап читання: прочитати текст та заповнити таблицю

Circle the correct item to complete the sentence.

1. Miss Dove always _____

a) spoke on the top of her voice to her pupils.

b) made her pupils be calm just giving them a look.

c) said something unpleasant to her pupils.

2. When the pupils heard the bell they ____

a) waited for Miss Dove’s permission to leave the class.

b) ran out of the class immediately.

c) asked Miss Dove to leave them in the class.

3. Thomas Baker was ______

a) in Africa.

b) in Germany.

c) in New Guinea.

4. Miss Dove allowed Randy to read the letter of his brother aloud because _____

a) he used to be her favourite pupil.

b) the letter wasn’t too long.

c) reading the letter of a brave man make a good effect on children.

5. Tom Baker told that ____

a) Miss Dove helped him to stay alive.

b) that the knowledge Miss Dove had given him during the geography lessons helped him to stay alive.

c) the memory of Miss Dove and her lessons helped him to stay alive.

· Етап перевірки розуміння змісту тексту

Впр.2, с.26-відповісти на питання

6. Відпрацювання граматичного матеріалу. Прийменники.

Complete the sentences with the prepositions.

The pupils were afraid _________ the look of Miss Dove.

Miss Dove never shouted ___________ her pupils.

The pupils heard the bell, but they waited ________ silence and looked at their teacher.

______ Tuesday children always had some written work.

Miss Dove saw his elder brother instead ______ Randy.

You must wait ________ the bell.

Nobody joked ________ this story.

7. Розвиток умінь мовлення

· Впр.3, с.27-обговорити текст у групах

· Впр.4, с.27- пдготувати діалог за завданням вправи

· Впр.6, с.27-поговорити в парах на тему «Школа у моєму житті»

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с.10-12

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Шкільні справи.

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у вживанні непрямої мови.

Практикувати учнів у вживанні прийменників.

Навчати учнів висловлювати власну думку та аргументувати її.

Формувати навички діалогічного мовлення.

Виховувати вміння аналізувати та здатність поставити себе на місце іншого.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 10-12

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Гра “What a news!”( create news and tell it)

Buy\yesterday

Move\already

Meet\tomorrow

Be goingto\soon

3. Закріплення лексичного матеріалу

· Робота з роздатковим матеріалом

Read the definition and guess the word

To learn something well enough to remember it. (to memorize)

To make something better. (to improve)

A service with equipment and space for some activity. (facility)

All the subjects taught at school or college. (curriculum)

An occasion or act when someone must suffer something unpleasant because they have done something wrong. (punishment)

To behave well towards someone because they are older or have an official position. (to respect)

To go to a meeting, a class or other event. (to attend)

Describe someone who makes people follow their rules. (strict)

Something very bad, horrible. (terrible)

4. Відпрацювання граматичного матеріалу про утворення речень з непрямою

мовою та узгодження часів в англійській мові.

· Впр.1, с.28

5. Розвиток умінь мовлення

· Впр2, с.28-погодитися чи не погодитися з твердженнями

· Впр.3, с.28-спитати та відповісти (робота в групах)

· Впр.4, с.29-30-пройти тест та порівняти свої результати з результатами інших учнів

6. Подання тексту для читання

· Впр.5, с.30-31-прочитати текст та розіграти ситуації

7. Розвиток вмінь письма

· Впр.6, с.31-32-підготуватися до написання розповіді про свій найцікавіший день у школі

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с.12-15

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Школа моєї мрії. Зробимо нашу школу краще

Мета уроку: Повторити і закріпити лексику теми.

Тренувати учнів у читанні.

Практикувати учнів у письмі.

Розвивати уміння відстоювати власну думку та вести дискусію.

Формувати навички монологічного та діалогічного мовлення.

Виховувати повагу до співрозмовників та культуру мовлення.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 12-15

2. Уведення в іншомовну атмосферу

P1: Ask your partners and find out who:

- thinks that education must be free;

- thinks that it’s right to pay for one’s education;

- thinks exams are necessary at school.

P2: Ask your partners and find out who:

- would like to go to a private school;

- thinks that going to a public school is better than going to a private school;

- would like to go to a boarding school.

P3: Ask your partners and find out who:

- thinks it’s better to study in a school for boys (girls);

- thinks it’s better to have mixed schools;

- thinks exams can’t check the level of your knowledge.

P4: Ask your partners and find out who:

- thinks it’s necessary to have uniform in schools;

- thinks it’s uncomfortable to wear uniform;

- thinks teachers should punish pupils at school.

3. Розвиток умінь мовлення

· Впр.1, с.33-прочитати речення та висловити свою думку

· Впр.2, с.33-обговорити питання та висловити свою думку

· Впр.3, с.34-скласти діалог з поданих фраз

4. Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу

· Впр.1, с.34-доповнити речення словами з рамки

· Впр.2, с.34-записати речення у непрямій мові

· Робота з роздатковим матеріалом. Написати речення у прямій мові.

Maggie said she had already written her essay.

Henry told Sam that they would prepare the project the following day.

Dick told mother that he was washing his hands before dinner.

Jack said the children were playing with the dog in their room.

Liz said that Molly would help her with the homework the next day.

Helen said her sister that she had seen that film the day before.

Linda said she wasn’t going to continue her education at university.

Paul told his parents he needed a new mobile phone.

5. Аудіювання

· Читання тексту вчителем: с.184 (tapescript 2)

· Виконання завдання до прослуханого тексту: Впр.4, с.34-35 (вибрати правильний варіант)

6. Письмо

· Впр.5, с.35

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-2, с.16

2. Підведення підсумків уроку

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Тематична контрольна робота за темою «Знову до школи”

Мета уроку: Перевірити рівень мовної та комунікативної компетенції за темою.

Розвивати пам'ять, увагу, мислення та мовлення учнів.

Виховувати самостійність.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-2, с.16

2. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

3. Виконання контрольної роботи.

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Повторити слова до теми

· Робочий зошит: впр.3, с.16-17

2. Підведення підсумків уроку.

· Чи усі завдання виконали успішно?

· Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи?

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Книжки-наші друзі.

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Ознайомити учнів із правилами вживання спонукальних речень у непрямій мові.

Практикувати учнів у письмі.

Формувати навички діалогічного мовлення.

Виховувати любов до літератури як культурної спадщини та джерела знань.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 3, с. 16-17

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Робота з картками

Match the words with their definitions.

__ Stories, novels, poems, plays in books.

a) Author

__ A place where the books for borrowing are kept.

b) Literature

__ A person who writes books.

c) Science fiction

__ A written account of events and people, either imagined or real.

d) Historical novel

__ A story about the life in the future often describing space travel and life on other planets.

e) Detective story

__ a story which describes some events in history.

f) Library

__ A story which describes some crime events.

g) Characters

__ People, described in a story or a novel.

h) Story

3. Подання діалогу для читання. Впр.3, с.36

· Етап підготовки до читання

Введення нових слів New Vocabulary:c.36

· Етап читання: в ролях

· Етап перевірки розуміння діалогу

Впр.2, с.37- прочитати та сказати, чи правильні твердження

4. Подання нового граматичного матеріалу: вживання спонукальних речень у непрямій мові

· Опрацювання таблиці Remember, с.37

· Робота з картками. Підібрати до речень прямої мови відповідні речення непрямої мови.

“Open the window, John”, Mother said.

Mother told John to open the window.

“Tell me the time, please, Ben”, Linda said.

Linda asked Ben to tell her the time.

“Please, don’t close the door”, she said.

She asked not to close the door.

“Go and wash your face, Ron”, Molly said.

Molly told Ron to go and wash his face.

5. Розвиток умінь мовлення

· Впр.3, с.37-скласти правильні речення

· Впр.5, с.38-розіграти телефонну розмову з другом

6. Вивчення вірша

· Впр.4, с.37-прочитати вірш та відповісти на питання

7. Письмо

· Впр.6, с.38-написати міні-твір

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Вивчити вірш Впр.4, с.37.

· Робочий зошит: впр.1-3, с.17-18

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: У бібліотеці

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Навчати учнів аудіюванню.

Повторити і закріпити правила вживання спонукальних речень у непрямій мові.

Практикувати учнів у письмі.

Формувати навички діалогічного і монологічного мовлення.

Виховувати культуру поведінки у громадських місцях.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр.1-3, с.17-18

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Впр.4, с.37декламування вірша напам’ять.

3. Відпрацювання граматичного матеріалу про утворення спонукальних речень

з непрямій мові.

· Опрацювання Grammar Point, с.39

· Робота з роздатковим матеріалом

Match the sentences in direct speech with those in reported speech.

1) “Can you give me that book, please?” Nelly said.

a) The woman asked to pass her the bread.

2) “Give me that book, Frank”, Nelly said.

b) Nelly asked to give her that book.

3) “Could you pass me the bread, please?” The woman asked.

c) Tom told Helen to pass him the bread.

4) “Pass me the bread, Helen”, Tom said.

d) Nelly told Frank to give her that book.

· Впр.1, с.39-скласти речення за таблицею

· Впр.4, с.40-написати прохання

· Впр.5, с.40-трансформувати речення з прямої мови в непряму

· Впр.6, с.40-продовжити речення за зразком

4. Аудіювання

· Прослухати текст та виконати завдання

I’M HAPPY TO HAVE THIS WORK

My name is Jane and I’d like to speak about my work. To tell the true, first I wasn’t happy when I was offered the position of a librarian in one of the city libraries. I considered those work to be boring. To spend all day among the shelves full of books and no one to speak with! Don’t think I hate reading, but I could hardly imagine myself in a place like that. But I needed a job so I agreed. Now I can say that my ideas about this work were a huge mistake. My first working day was really interesting. I understood that the work of a librarian is very responsible. My duty isn’t only to take care of books and to put them on the right shelf. I often meet interesting people who come to the library to look for some information. I give them advice about book it is better to choose for reading or where they can find the information they need. I must know everything about modern and classical writers, their books, newspapers and magazines. I organize exhibitions and meetings with some well-known writers. I’m happy to help people and make their lives more sensible.

Are the statements true or false?

Jane didn’t consider the work of a librarian to be interesting at first.

Jane agreed to become a librarian because she was interested in reading books.

Jane has changed her opinion about the work of a librarian.

You shouldn’t be a responsible person to work as a librarian.

A librarian has only to put the book into the right place.

It’s quite possible to meet interesting people in the library.

A librarian can advise the visitors books to read.

A librarian doesn’t have to know everything about literature.

5. Подання тексту для читання. Впр.2, с.39

· Етап підготовки до читання

Відповісти на питання:

Do you often go to the library?

In what case do you go to the library?

Do you know the rules that you should keep to at the library? What are thay?

· Етап читання

Впр.2, с.39-прочитати та перекласти бібліотечні правила рідною мовою

· Етап перевірки розуміння діалогу

Впр.2b, с.39- вжити правила у реченнях з непрямою мовою

6. Розвиток умінь мовлення

· Впр.3, с.40-прочитати та скласти речення на задану ситуацію

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с.18-20

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Тема уроку: Наші друзі та вчителі

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Закріпити правила вживання спонукальних речень у непрямій мові.

Практикувати учнів у письмі.

Формувати навички діалогічного і монологічного мовлення.

Виховувати культуру поведінки у громадських місцях та дбайливе

ставлення до книжок як до джерела знань.

Хід уроку

IОрганізаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

IIОсновна частина уроку

1.Перевірка домашнього завдання.

• Робочий зошит: впр. 1-3, с. 18-20

2.Уведення в іншомовну атмосферу

• Say what your friend has

to do.

Ask your friend to close the door.

Tell your friend

not to speak

loudly.

Ask your friend

not to use your

pencil.

Tell your friend to wait for you.

Tell your friend to 1 stop interrupting you.

Ask your friend to

give you a book to

read.

Tell your friend to open the window.

Ask your friend to

help you with the

project.

Tell your friend

not to cheat at the

test.

Ask your friend to

return your

exercise book.

Tell your friend to

phone you early in

the morning.

Ask your friend not to phone you during a lesson.

Tell your friend to

switch on the

light.

Ask your friend to

help you with the

washing up.

Tell your friend not to read so fast.

Ask your friend

not to tell your

parents about the

mark for the

Maths test.

Tell your friend to

meet you at the

cinema.

Ask your friend to

explain the homework to you.

Tell your friend not to send you long messages.

Ask your friend to

come in time for

the meeting.

3.Подання нового лексичного матеріалу

· Введення нових слів New Vocabulary:c.42

· Впр.4, с.43-прочитати та відгадати значення слів

4.Подання тексту для читання. Впр. 1, с.41

•Етап підготовки до читання

What facts about the appearing of books do you know? When and where did the first books appear? How did the ancient books look like? Who invented printing?

· Етап читання: читання ланцюжком

· Етап перевірки розуміння змісту тексту Впр.2, с.42-закінчити речення за текстом

Переказ тексту

5.Розвиток умінь мовлення

· Впр.З, с.42-скласти речення за таблицею

· Впр5, с.43-спитати та відповісти

7. Письмо

· Впр.6, с.43-написати міні-твір за завданням вправи

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 20-21

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Тема уроку: Улюблені письменники

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Тренувати учнів у читанні.

Розвивати вміння логічно будувати розповіді.

Практикувати учнів у письмі.

Виховувати любов до творів відомих світових письменників.

Хід уроку

IОрганізаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

IIОсновна частина уроку

1.Перевірка домашнього завдання.

•Робочий зошит: впр. 1-3, с. 20-21

2.Уведення в іншомовну атмосферу

•Say what are the genres of these books (detective story, historical novel, adventures, aplay, a fairy-tale, a poem).

"The Hound of the Baskervilles" by Arthur Conan Doyle. "The King Lear" by William Shakespeare.

"The Mousetrap" by Agatha Christie.

"The Gingerbread Man".

"The Adventures of Tom Sawyer" by Mark Twain. "The Last of the Mohicans" by Fenimore Cooper.

"The Man in the Iron Mask" by Alexander Dumas. "The Wizard of Oz" by L. Frank Baum.

3.Подання нового лексичного матеріалу

· Введення нових слів New Vocabulary:c.45 та Remember c.47

· Робота з роздатковим матеріалом

Complete the sentences with one of the two words.

The author\ genre of thus book is science fiction.

I enjoy the poet\ poetry of Robert Burns.

Bernard Show was a famous English drama\ dramatist.

The poem was so emotion\ emotional that I couldn't stop tears running from my eyes.

The author\ genre of this book is a well-known English journalist.

The events described in the novel\ novelist took place in ancient Rome.

The characters of the book described by the novel\ novelist are true-to-life.

George Gordon, lord Byron is a famous English poet\ poetry.

This poem helps us to understand the emotions\ emotional of the author.

"Romeo and Juliet" is one of the most famous dramas\ dramatists of William Shakespeare.

Sir Walter Scott is well-known as a talented English dramatist\ novelist.

The main character of the book is a very emotion\ emotional young girl

Your story sounds really very emotion\ amusing.

This play is a wonderful genre\ pattern of drama.

The genre\ pattern of this book is a historical novel.

4.Подання текстів для читання

1)Впр.1,с.44;Впр.З,с.45

· Етап підготовки до читання

Робота з картками

Give your answers and ask your partner.

You

Your partner

Do you like reading books?

Who is your favourite writer?

What is the genre of his\ her books?

Which of his\ her books have you read recently?

How did you like this book?

What next book by this writer would you like to read?

•Етап читання: читання в парах

2) Впр.2, с.45-прочитати вірш вголос

3) Впр.5, с.46

•Етап підготовки до читання

Впр.4а, с.46-скласти речення, використовуючи таблицю вправи

•Етап читання: прочитати та заповнити картки

Read the texts and tick the correct box

Lewis Carrol

Walter Scott

Mark Twain

John Tolkien

Who was born in Scotland?

Whose real name was Charles Dogson?

Who worked at Oxford University?

Who first became known as a poet?

Who was a wonderful children's writer?

Whose real name was Samuel Clements?

Who was the creator of the historical novel?

Whose books are full of magicians andmonsters?

4) Впр.6, с.47-прочитати та дібрати

4.Розвиток умінь мовлення

•Впр.4b, с.46-дібрати та сказати

5.Розвиток умінь письма

•Впр.7, с.47-написати абзац про автора книги, яка тобі подобаєтьсяПІ Заключна частина уроку

1.Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 21-22

· Впр.2, с.45-вивчити вірш

2.Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Герої мого дитинства

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Навчати учнів аудіювання.

Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

Практикувати учнів у письмі.

Виховувати любов до творів відомих світових письменників.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 21-22

· Впр.2, с.45-вивчити вірш

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Гра “I know This Writer” (William Shakespeare, Walter Scott, Arthur Conan Doyle, John Tolkien)

He was born in Edinburgh, in Scotland.

He was born in 1564 in Stratford-upon- Avon.

He was a professor of Literature and English at Oxford University.

He made a good collection of old Scottish ballads.

He was a famous writer of detective stories.

He created his famous trilogy “The Lord of the Rings”.

The main character of his books is Sherlock Holmes.

He was a dramatist, a poet and an actor.

3. Тренування учнів в аудіюванні:

· Введення нових слів New Vocabulary:c.48 та Remember с.48

· Впр.1, с.48- читання тексту з голосу вчителя

· Впр.2, с.48-вибрати правильний варіант

4. Тренування учнів у читанні та говорінні

Впр.3, с.49-прочитати та підготувати розповідь

5. Розвиток умінь письма

· Впр.4, с.49-прослухати ще раз текст про життя Алана Мільна та скласти хронологічну таблицю його біографії

· Впр.5, с.49-закінчити речення

6. Розвиток умінь мовлення

· Впр.6, с.49-50-подивитися та сказати, з яких мультфільмів персонажі

· Впр.9, с.50-відповісти на питання

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 22-24

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Давні легенди

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новою лексикою теми.

Закріпити вживання лексики в усному мовленні.

Практикувати учнів у читанні.

Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.

Тренувати учнів у вживанні непрямої мови.

Виховувати любов до творчості та прагнення до креативної праці.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 22-24

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Сказати декілька речень про героя, ім’я якого написано на картці, щоб діти змогли здогадатися про кого йде мова

Mary Poppins

Robinson Crusoe

Alice in wonderland

Harry Potter

Winnie-the Pooh

Sherlock Holms

Mowgly

Gulliver

Ivanhoe

The little Red Riding Hood

3. Подання тексту для читання. Впр.2b, с.52.

· Етап підготовки

Впр.1, с.51-відгадати персонажів та дібрати їхні зображення з відповідними місцями

Введення нових слів New Vocabulary:c.52

Впр.2а, с.51-прочитати текст вправи

· Етап читання: прочитати текст та поставити речення у правильному порядку

Put the sentences into the right order

__ Robin’s father was killed by the Normans and his house was burnt.

__Marion put on the clothes of a knight and went to search for Robin.

__ Robin and Marion lived not far from each other.

__ Marion decided to stay in the forest with Robin.

__ Robin and Marion didn’t recognize each other.

__ Everyone knew Robin as Robin Hood, the leader of the Merry Men.

__ Robin with other poor men escaped to the forest.

__ The two young people were happy to meet each other again.

__ Robin didn’t want Marion to live in the forest.

· Етап перевірки розуміння змісту тексту

Впр.4, с.53-знайти в тексті речення з прямою мовою та трансформувати їх у непряму мову

7. Розвиток умінь мовлення

· Впр.5, с.53- продумати питання та висловити свою точку зору

· Впр.6, с.54-інсценувати п’єсу

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 25-26

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Обираючи книжку

Мета уроку: Повторити й активізувати лексику теми.

Тренувати учнів у вживанні лексики в усному мовленні.

Практикувати учнів в аудіюванні.

Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.

Тренувати учнів у написанні міні-творів.

Розвивати вміння обґрунтовувати власну точку зору, узагальнювати та робити висновки.

Виховувати відповідальність та повагу до праці інших людей.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 25-26

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Гра “Exchange of Books”

You enjoyed the adventure book “The Stranger”. You would like to read a detective “At Midnight”.

You didn’t enjoy the adventure book “The Stranger”. You would like to read the historical novel “The Black Knight”.

You enjoyed the detective “At Midnight”. You would like to read a science fiction story “Chasing the Moon”.

You didn’t enjoy the detective “At Midnight”. You would like to read a humorous story “Behind the Door”.

You enjoyed the science fiction story “Chasing the Moon”. You would like to read a love story “The Rose on the Floor”.

You didn’t enjoy the science fiction story “Chasing the Moon”. You would like to read the fairy-tale “The Magic Baker”.

You enjoyed the historical novel “The Black Knight”. You would like to read the detective “Six Robberies”.

You didn’t enjoy the historical novel “The Black Knight”. You would like to read the detective “At Midnight”.

You enjoyed a humorous story “Behind the Door». You would like to read the historical novel “The Black Knight”.

You didn’t enjoy a humorous story “Behind the Door”. You would like to read a science fiction story “Chasing the Moon”.

You enjoyed the love story “The Rose on the Floor». You would like to read a humorous story “Behind the Door».

You didn’t enjoy the love story “The Rose on the Floor”. You would like to read the fairy-tale “The Magic Baker”.

You enjoyed the fairy-tale “The Magic Baker». You would like to read the adventure book “The Stranger”.

You didn’t enjoy the fairy-tale “The Magic Baker». You would like to read a detective “Six Robberies”.

You enjoyed the detective “Six Robberies». You would like to read the adventure book “The Stranger”.

You didn’t enjoy the detective “Six Robberies». You would like to read a love story “The Rose on the Floor”.

3. Аудіювання

· Прослухати текст та виконати завдання на картках

THE LEGENDS OF KING ARTHUR

The legends of King Arthur began to appear in the twelfth century and it is possible that they are based on a Celtic leader in the fifth or sixth century who defended his country against Saxon invasion. King Arthur was the son of Pendragon, and was born in Cornwall. He was brought up by Merlin, an old Celtic magician and become the king of Britain when he was fifteen. He proved his right to be the king when he pulled a sword from a rock. He had to fight with many lords, and when, with the help of Merlin, he defeated them, he received the magic sword Excalibur from the Lady of the Lake. He married Guinevere and lived in a castle at Camelot. His knights sat at a round table so that they were all equal-nobody was sitting at the head of the table. Many of the stories in the legends are about the adventures of the knights such as Lancelot, Perceval, Gawain, and Galahad. They spent their time hunting for wild pigs and singing ballads. They often fought with dragons and giants and killed them. At all times they behaved very correctly, with respect and honour.

Circle the correct item.

1. The legends of King Arthur started to appear in the ______.

a) 2nd century

b) 12th century

c) 20th century

2. The father of King Arthur was _____.

a) Pendragon

b) Merlin

c) Cornwall

3. Arthur became the king of Britain at the age of _____.

a) 5

b) 15

c) 50

4. Arthur became the king after he ______.

a) pushed the sword into the stone

b) broke the stone with the sword

c) got the sword from the stone

5. The Lady of the Lake gave Arthur _____.

a) the sword

b) the magic

c) the round table

6. At the head of the round table could sit _____.

a) Arthur

b) everyone

c) no one

7. The behavior of the knights always showed _____.

a) strength

b) courage

c) respect

4. Розвиток умінь мовлення

· Впр.1, с.55-розповісти про свій бібліотечний досвід

· Впр.2, с.55-розказати про видання своєї улюбленої книжки за планом

5. Розвиток умінь письма

· Впр.3, с.55-прокоментувати письмово вислів

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 26-27

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Я раджу почитати

Мета уроку: Повторити та закріпити лексику теми.

Тренувати учнів у вживанні лексики в усному та писемному мовленні.

Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.

Тренувати учнів у вживанні непрямої мови.

Розвивати вміння обґрунтовувати власну точку зору.

Виховувати відповідальність та повагу до праці інших людей.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 26-27

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Гра “Select the Texts” (скласти 4 текста з карток)

Anna is making her first trip alone by train to visit her aunt. She is nervous and excited. The journey is long and tiring and she falls asleep.

She wakes up to find that she has missed her station and that she is sharing the train compartment with a dangerous-looking man.

Pedro and Maria Moreira live in Brazil. When their son, Palito,is born, an old woman predicts that he will make them rich and happy. Palito shows a brilliant talent for playing football.

He goes to play for one of the top clubs in Brazil and becomes wealthy and famous. But a problem with his legs caused by an accident almost ends his career in football for ever.

In this story, set some time in the future, Varon, a pirate, breaks into the strongroom of the planet Zeron and manages to steal one of the most valuable items in the universe.

Then he is trapped, unable to return to his spaceship, until Lucky arrives. But Omega has his own reasons for helping.

Peter, a long distance lorry driver, gives a lift to a 16-year-old hitch-hiker outside Bristol. As they talk, Peter discovers that John has run away from home after a violent row with his uncle.

The police are searching for John. His uncle has been found dead and the police want to question the boy.

3. Розвиток умінь мовлення

· Впр.4, с.55-спитати та відповісти (робота в парах)

· Впр.5, с.56-інсценувати завдання вправи

4. Закріплення лексики

· Впр.6, с.56-доповнити речення словами з рамки

5. Відпрацювання граматичного матеріалу: непряма мова

· Граматична гра: записати речення у непрямій мові

Liz said, “Bob, give me this book to read, please”.

Margaret said, “I haven’t chosen a book to read yet”.

The teacher said, “You have to learn this poem by heart for tomorrow”.

Colin said, “I went to the library yesterday.

Mother said, “I prefer to read detective stories”.

The boy said, “Could you show me the way to the bus station, please?”

Mother said, “Wash your hands before supper, John”.

Emmy said, “Don’t make such a noise, Pete”.

6. Письмо.

· Впр.7, с.57-написати аналіз прочитаної книги за планом

The title of the book and its genre.

The main character\characters of the book.

The setting.

The plot of the book.

The outcome.

Personal impressions of the book.

7. Проект. Впр.8, с.57

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 27-29

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Місце книжки в нашому житті

Мета уроку: Повторити та закріпити лексику теми в усному та писемному мовленні.

Практикувати учнів у читанні.

Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

Тренувати учнів в аудіюванні та вживанні прямої та непрямої мови.

Навчати учнів вести дискусію та обґрунтовувати власну точку зору.

Виховувати любов до літератури та прагнення до пізнання навколишнього світу.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-3, с. 27-29

2. Уведення в іншомовну атмосферу

· Гра “Guess the Word”(учні по черзі беруть картки зі столу учителя та не показуючи її учням, мають пояснити значення слова , написаного на картці, не називаючи його).

Library

Catalogue

Fiction

Author

Genre

Poetry

Biography

Narrator

Edition

Legend

Plot

Script

Science fiction

Detective story

Novel

3. Закріплення лексико-граматичного матеріалу

· Впр.1, с.59-заповнити речення словами з рамки

· Робота з картками

Replace the underlined words with the words from the box.

emotional truthful funny true-to-life amusing interesting

Yesterday my friend gave me a very good book to read. The book is a collection of good stories about the children who study at the same class. Every story describes some good situation at school. The main characters are very good children and the events are good. I think the author has created really good characters, that is why the stories keep your interest right to the end of the book.

· Впр.2, с.59-записати речення у прямій мові

4. Розвиток умінь мовлення

· Впр.3, с.59-скласти діалог із фраз

· Впр.2, с.58- висловити свої думки за завданням вправи

5. Аудіювання. Впр.4, с.60.

6. Подання тексту для читання. Впр.4, с.60

· Етап підготовки до читання

Відповісти на питання

Do you always pay attention to the name of the writer of a book you liked?

Do you try to know more about the life of your favourite writers?

Do you know who the writer of the books about Harry Potter is?

What do you know about Joan Rowling?

· Етап читання: прочитати текст, заповнюючи таблицю після тексту

· Етап перевірки розуміння змісту тексту

Перевірка, як діти заповнили таблицю

Переказ тексту

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Робочий зошит: впр. 1-2, с. 29-30

2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Тематична контрольна робота за темою «Книжки –наші друзі»

Мета уроку: Перевірити рівень мовної та комунікативної компетенції за темою.

Розвивати пам'ять, увагу, мислення та мовлення учнів.

Виховувати самостійність.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

· Робочий зошит: впр. 1-2, с. 29-30

2. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

3. Виконання контрольної роботи.

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

· Повторити слова до теми

· Робочий зошит: впр. 3, с. 30

· Принести словнички.

2. Підведення підсумків уроку.

· Чи усі завдання виконали успішно?

· Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи?

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Враження після концерту

Мета уроку: Повторити та закріпити лексику теми в усному та писемному мовленні.

Практикувати учнів у читанні.

Продовжу�