parochiekern h. joannes de doper katwijk KERKENVEILING 11 oktober 2019 20.00 uur SAMEN - KERK - ZIJN

Page 1: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

parochiekernh. joannes de doper

katwijk

KERKENVEILING

11 oktober 201920.00 uur

SAMEN - KERK - ZIJN

Page 2: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

[email protected] - www.gerardbol.nl06 363 16 703 - 071 40 324 43Zeewinde 25, 2224 GL Katwijk

Als u de presentatie anders wilt......origineel, met humor of juist ingetogen, met een inspirerende boodschap of een persoonlijke touch. Met het bedrijf ‘Spraak-Maker’ haalt u een zelfstandig trouwambte naar voor binnen-en buitenland, een presentator, uitvaartleider, dagvoorzitter,stemacteur of gastspreker in huis die maatwerk presentaties geeft met een unieke stem die iedereen boeit en bindt!

Page 3: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

  Parochiekern H. Joannes de Doper Katwijk

Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur [email protected] www.joannesdedoper.nl Rek.nr. kerkbijdrage: NL58RABO0331701960 Rek.nr. overig: NL58RABO0331701278 www.parochieaugustinus.nl

Onderwerp:

Datum:

Kenmerk:

Bijlagen:

Geachte

,

Met vriendelijke groet,

Het is weer zover!Het is weer zover: onze beroemde Kerkenveiling! Om alvast in de termen van de veiling te blijven: nummer 116.Dank zij de actieve veiling commissie, die er altijd maar weer in slaagt om dit grote evenement voor elkaar te krijgen. En natuurlijk dank zij de hulp van een grote stoet sponsoren en donateurs! Zonder hen was dit alles niet mogelijk geweest. Namens de Beheercommissie: mijn hartelijke dank.

En zoals altijd hebben we weer een “geoormerkt “ doel ten bate van onze parochiekern. Dit keer zal de opbrengst o.a. worden gebruikt voor de restauratie van 2 glas – in - loodramen.

En zoals altijd plegen we ook onderhoud aan onze geloofsgemeenschap. Het samenzijn, de spirit om er iets van te gaan maken, het plezier van het bieden: het draagt allemaal bij.Nog nooit meegemaakt? Laat u zich eens verleiden en probeer het een keer!

Ik hoop u te zien op vrijdag 11 oktoberIn de grote zaal van de Kleine Joannes.

En lukt het echt niet, geef dan een koopopdracht aan een van de commissieleden en geef aan hoeveel u wenst te besteden. U helpt er onze parochiekern mee!

Dat ook deze veiling weer een groot succes mag worden!

Tot de 11de oktober!

Met vriendelijke groet,

Diaken Peter Winnubst

Page 4: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

Reglement:

1 De veiling wordt gehouden t.o.v. Verhees Notarissen te Katwijk.2 Na 1 december 2019 worden geen reclames meer in behandeling genomen.3 Alle gekochte goederen die op de veiling aanwezig zijn, dienen voor zover mogelijk, naafloopvandeveilingmeegenomenteworden.4 Tijdens de veiling worden de gekochte goederen zoveel mogelijk aan de kopers meegegeven.5 Het comité behoudt zich het recht voor, veranderingen in deze catalogus aan te brengen.6 Alle afgegeven bonnen zijn geldig tot en met 31 december 2019 voor zover niet op de bonnen zelf is aangegeven. Daarna vervallen de bonnen.

Koopopdracht Kerkenveiling 2019

Ondergetekende:Naam:Adres:Postcode en woonplaats:

Handtekening:

Gekocht artikel:Nummer:

p.s. Eventueel kunt u de opdracht ook telefonisch doorgeven aan een van de leden van het veilingcomité.

Page 5: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

Weet u dat Verhees Notarissen al 85 jaar onze veiling ondersteunt?

Weet u dat de catalogus bekostigd wordt door de adverteerders?

Weet u dat de kerkenveiling dit jaar gehouden wordt voor o.a. restauratie van 2 glas in lood ramen in de kerk ? Weet u dat de aankopen kunnen variëren van € 5,= tot € ….?

Weet u dat de veilingprijs wel een hogere kan zijn dan de winkelprijs?

Weet u dat bij elke koop die € 1000,= passeert u een bos rozen krijgt aangeboden van Afriflora in Aalsmeer?

Weet u dat wij graag hebben dat u persoonlijk komt?

Weet u dat de koffie gratis is en wij u 2 consumptiebonnen aanbieden? Weet u dat, als u onverhoopt niet aanwezig kunt zijn, u aan een van de comitéleden een opdracht kunt doorgeven?

Weet u dat wij de nota van de door u gekochte artikelen zoveel mogelijk per mail gaan verzenden?

Komtallen en optijd Het wordt weer een gezellige avond………… Vrijdagavond 11 oktober om 8 uur begint het feest!

N.G.A. van Maren, Schulpeinde 25, voorzitter tel. 4030173A.A.M. van der Valk, Wassenaarseweg 35, secretaris tel. 4029692H.A.G. van Paridon, Valkenburgseweg 63, penningmeester tel. 4071811B.G.J. Berk, Molenweg 6 tel. 4077578C.L. van Paridon, Noordwijkerweg 30 tel.0651209526

Page 6: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

1 waardebon € 25,= Schuitemaker Vis NN2 2 fl. port Adm.Ktr. van Kesteren3 fl. whisky J. Luyten4 anthuriumplant Tuincentrum de Mooij Rijnsburg 5 worst Kraska 6 schaal kerstballen NN 7 6 grote wijnglazen ProCoatings Katwijk 8 2 potten scrubhout Ienske Heijkoop 9 bluetooth koptelefoon Installatieburo Eval 10 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 11 waardebon € 50,= Grill-bar Ruig, Andreasplein Kraijenoord Schilderwerken Katwijk 12 amaryllis compleet NN 13 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 14 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 15 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 16 fietsmand Kees Droogh Tweewielers 17 waardebon € 15,= Proeflokaal de Buuren Katwijk 18 lantaarn NN 19 worst Kraska 20 kistje wijn Coop Katwijk a.d. Rijn 21 fl. whisky J. Luyten 22 snoeischaar Felco den Haan Rijnsburg 23 airlounger ProCoatings Katwijk 24 olijfboom Leo van der Valk, hovenier 25 blue tooth luidspeaker ProCoatings Katwijk 26 pond paling Boschypaling 27 waardebon bitterganituur 50 stuks snackbar de Pollepel 28 dopper en gereedschapset ProCoatings Katwijk 29 bon voor rollade Slagerij Francken 30 vuurkorf met inhoud C.L. van Paridon grondwerken?31 fles rum Adm.Ktr. van Kesteren 32 fles whisky Adm.Ktr. van Kesteren 33 waardebon € 25,= Tuincentrum Chris Moerkerk 34 lantaarn NN 35 bon vleesschotel € 22,= Slagerij C. Timmers Valkenburg 36 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 37 anthuriumplant Tuincentrum de Mooij Rijnsburg 38 kistje wijn Coop Katwijk a.d. Rijn 39 2 hortensia’s Leo van der Valk, hovenier 40 gereedschap set Tuincentrum Chris Moerkerk 41 amaryllis compleet NN 42 waardebon € 50,= Grill-bar Ruig, Andreasplein Kraijenoord Schilderwerken Katwijk 43 leidse kaas Jan Meijer Fzn. 44 waardebon € 25,= Sun Set Boulevard 45 bon voor vleesschotel € 15,= Slagerij C. Timmers Valkenburg 46 klaverjasavond 6 pers.bij Joke&Hans Jongeneel Joke & Hans Jongeneel 47 2 fl. rode wijn Casa Safra 2010 grand reserva Nico van der Valk 48 diner voor 2 personen in de pastorie Peter & Mieke Winnubst 49 kadoballon + waardebon € 15,= Ballonnenkoerier.nl 50 trapje Sikkens Katwijk 51 bon voor jaar gratis kaarten parochiekaartclub 52 plantenbak Ronald Eekhof 53 fles Celebrations NN 54 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 55 fl. whisky Adm.Ktr. van Kesteren 56 worst Kraska

Page 7: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

57 anthuriumplant Tuincentrum de Mooij Rijnsburg 58 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 59 gardena drukspuit den Haan Rijnsburg 60 waardebon € 15,= Proeflokaal de Buuren Katwijk 61 zebratas Abswoude Noordwijk 62 vispakket Ouwehand’s Visverwerking 63 tas boodschappen J.C. Zandbergen CV 64 lamp op statief NN 65 kistje wijn Coop Katwijk a.d. Rijn 66 waardebon € 50,= van der Dool Wassenaar 67 waardebon € 75,= BBRS acupunctuur Motion & Health Ron Zoet 68 zilveren vaas NN 69 driewieler Bike Totaal Luyten 70 fles wijn + waardebon € 50,= Noordzee NN 71 set draadloos schakelen Installatieburo Eval 72 waardebon € 25,= Tuincentrum Chris Moerkerk 73 trommel zelf gebakken koek/sprits NN 74 tas levensmiddelen Coop Katwijk a.d. Rijn 75 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 76 engelse drop NN 77 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 78 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 79 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 80 zwarte jas Sikkens Katwijk 81 3 fl. witte wijn Adm.Ktr. van Kesteren 82 goudse kaas J. Meijer Fzn. 83 2 liter vloeibaar wasmiddel home made Ienske Heijkoop 84 goudse kaas Jan Meijer Fzn. 85 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 86 gasbarbecue 4+1 kookzone NN 87 vliegengordijn KlusWijs 88 Brownie & Berry Pie en Oh my Pie! glutenvrij kookboek Marike Bol 89 sieraad Mieke Winnubst 90 amaryllis compleet NN 91 tas levensmiddelen Hoogvliet Katwijk 92 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 93 vispakket Ouwehand’s Visverwerking 94 4 seizoenendekbed NN 95 zebratas Abswoude Noordwijk 96 3 fl. rode wijn Don Mantillon 2016 Nico van der Valk 97 waardebon High Tea 2 personen € 43,= Bar70 Katwijk 98 bon kilo karbonade Slagerij Francken Fam. Heijkoop 99 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 100 step Bike Totaal Luyten 101 fruitmand Garage Rijnzicht 102 tas levensmiddelen Albert Heijn Hoornespassage 103 waardebon € 50,= voor dame Kapper Carl Kerkstraat Katwijk 104 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 105 messenset NN 106 kadoballon + waardebon € 15,= Ballonnenkoerier.nl 107 warmte kachel Sikkens Katwijk 108 esdoorn boomstamblad Leo van der Valk, hovenier 109 zuivelpakket div.soorten kaas/boter/kwark/yoghurt C.L. van Paridon grondwerken 110 loopfiets Bike Totaal Luyten 111 amaryllis compleet NN 112 kistje wijn Coop Katwijk a.d. Rijn

Page 8: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

113 fles wijn + waardebon € 50,= Noordzee NN 114 2 hortensia’s Leo van der Valk, hovenier 115 paaskaars 2018 (uit de kerk) Pastorie 116 zuivelpakket div.soorten kaas/boter/kwark/yoghurt C.L. van Paridon grondwerken 117 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 118 rollade t.w.v. € 18,= Slagerij Timmers NN 119 kaarsen assorti Boca Kaarsen 120 prinsessenjurk NN 121 waardebon € 20,= Bakkerij Roodenrijs 122 voetbal Pluimgraaf Sport 123 waardebon € 25,= de Beslagkom NN 124 bon voor jaar gratis kaarten parochiekaartclub 125 dubbele fietstas Kees Droogh Tweewielers 126 waardebon € 25,= Schuitemaker Vis NN 127 tassenset Bike Totaal Luyten 128 klaverjasavond 6 pers.bij Joke&Hans Jongeneel Joke & Hans Jongeneel 129 tas boodschappen J.C. Zandbergen CV 130 Tomado waterkoker 1 liter NN 131 leidse kaas J. Meijer Fzn. 132 fl. wodka Adm.Ktr. van Kesteren 133 tuingereedschap R. Hulmer sloopwerken 134 diner voor 2 personen in de pastorie Peter & Mieke Winnubst 135 2 fl. witte wijn Café de Branding 136 FIETSdamesofherenfietsnaarkeuze BikeTotaalLuyten 137 fl. jägermeister Piet Rovers dakdekker 138 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 139 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 140 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 141 anthuriumplant Tuincentrum de Mooij Rijnsburg 142 amaryllis compleet NN 143 waardebon € 25,= de Beslagkom NN 144 lantaarn NN 145 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 146 bos rozen Rodewijk Rozen Valkenburg 147 middag ponny rijles voor 2 kinderen Paardensportcentrum Stal van Paridon 148 powerbank ProCoatings Katwijk 149 pak rozen Afriflora 150 2 fl. rode wijn Verhees Notarissen 151 fles wijn + waardebon € 50,= Noordzee NN 152 2 hortensia’s Leo van der Valk, hovenier 153 kaarsen assorti Boca Kaarsen 154 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 155 worst Kraska 156 sporttas ProCoatings Katwijk 157 zebratas Abswoude Noordwijk 158 fl. bacardi rum Adm.Ktr. van Kesteren 159 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 160 tas levensmiddelen Coop Katwijk a.d. Rijn 161 mercedes paraplu Garage Stipdonk 162 verrassingspakket Welkoop Rijnsburg 163 Makita boor/bit set IJzerhandel van den Anker 164 olieverf schilderij Oude/St.Andreaskerk Leen de Best 165 fles wijn + waardebon € 50,= Noordzee NN 166 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 167 106-delig schroevendraaierset KlusWijs 168 vispakket Ouwehand’s Visverwerking

Page 9: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

169 bon voor vleesschotel € 22,= Slagerij C. Timmers Valkenburg 170 fl. wodka Adm.Ktr. van Kesteren 171 tas boodschappen J.C. Zandbergen CV 172 kerstboompjes NN 173 bon voor 2 pond varkensrollade van slagerij Francken Fam. Heijkoop 174 amaryllis compleet NN 175 kistje wijn Coop Katwijk a.d. Rijn 176 2 fl. rode wijn Verhees Notarissen 177 Swarovski kerstster 2018 NN 178 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 179 106-delig schroevendraaierset KlusWijs 180 rollade t.w.v. € 18,= Slagerij Timmers NN 181 verrassingspakket Welkoop Rijnsburg 182 halve dag hovenier Albert Hoek Hoveniers 183 ecogrill ProCoatings Katwijk 184 plantenbak Ronald Eekhof 185 worst Kraska 186 lantaarn NN 187 fl. franse cognac Adm.Ktr. van Kesteren 188 kinderhorloge + opbergbox Juwelier van der Zwart 189 waardebon € 50,= voor heer Kapper Carl Kerkstraat Katwijk 190 2 fl. wijn Bottelier in de Hoftuin 191 anthuriumplant Tuincentrum de Mooij Rijnsburg 192 waardebon € 15,= Proeflokaal de Buuren Katwijk 193 tas levensmiddelen Hoogvliet Katwijk 194 2 fl. rode wijn Verhees Notarissen 195 tas boodschappen J.C. Zandbergen CV 196 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 197 6 fl. witte wijn De Milliano advocaten 198 tuingereedschap R. Hulmer sloopwerken 199 Lexmark laser printer kleur ITControl Katwijk 200 dameshorloge + opbergbox Juwelier van der Zwart 201 waardebon € 25,= Schuitemaker Vis NN 202 106-delig schroevendraaierset KlusWijs 203 50 tulpen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 204 tas levensmiddelen Hoogvliet Katwijk 205 6 fl. rode wijn De Milliano advocaten 206 pond paling Drukkerij Drukwerk Enzo 207 3 fl. rode wijn Adm.Ktr. van Kesteren 208 waardebon diner voor 2 personen Restaurant de Burcht (Koetshuis) Leiden 209 50 narcissen Tuincentrum de Bosrand Wassenaar 210 waardebon € 25,= de Beslagkom NN 211 106-delig schroevendraaierset KlusWijs 212 bon voor vleesschotel € 35,= Slagerij C. Timmers Valkenburg 213 2 fl. rosé Café de Branding 214 Hotelarrangement 2 pers. 3 dagen Reisburo Noordeinde (Zwaaikom) 215 fles wijn + waardebon € 50,= Noordzee NN 216 waardebon € 25,= Schuitemaker Vis NN 217 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V. 218 waardebon € 20,= Bakkerij Roodenrijs 219 fruitmand Garage Rijnzicht 220 Makita schroef/bit set IJzerhandel van den Anker 221 waardebon € 25,= Chinees Restaurant Peking 222 waardebon € 75,= BBRS acupunctuur Motion & Health Ron Zoet 223 kadoballon + waardebon € 15,= Ballonnenkoerier.nl 224 vijgenboom Leo van der Valk, hovenier

Page 10: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

225 tas levensmiddelen Hoogvliet Katwijk 226 bon voor kilo varkensrollade Slagerij Francken 227 waardebon € 25,= de Beslagkom NN 228 wandlampje tiffany Hoek glasinlood Katwijk 229 kaarsen assorti Boca Kaarsen 230 bloeddrukmeter Installatieburo Eval 231 waardebon € 25,= Schuitemaker Vis NN 232 waardebon € 25,= de Beslagkom NN 233 schroevendraaierset IJzerhandel van den Anker 234 Philips sonycare tandenborstel Installatieburo Eval 235 106-delig schroevendraaierset KlusWijs 236 schaal kerstballen NN 237 waardebon € 25,= Chinees Restaurant Peking 238 3 fl. wijn Café ‘t Wachtje 239 waardebon € 50,= proeflokaal de Buuren Katwijk Jovetra B.V.

Page 11: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

Administraties

Aangiften

Fiscale adviezen

Rijnstraat 93a, 2223 EA KatwijkTelefoon (071) 408 26 [email protected] Lid

Page 12: KERKENVEILING - Parochie H. Augustinus€¦ · Joannes de Doper Katwijk Kerkstraat 70, 2223 AJ Katwijk 071-4029402, di,wo,vr van 8.45-11.45 uur joannesdedoper.katwijk@casema.nl Rek.nr.

DE MILLIANOADVOCATEN

Rijnstraat 119, 2223 EA KatwijkTelefoon (071) 403 01 51Telefax (071) 403 42 21

Correspondentie-adres:Postbus 144, 2220 AC Katwijk

SLAGVAARDIG EN DESKUNDIGJURIDISCH ADVIES EN

BIJSTAND IN PROCEDURES

Assurantieën, financieringen en hypothekenLid NBvA

Rijnstraat 93a, 2223 EA Katwijk, Telefoon (071) 408 85 25, Fax (071) 402 62 94

Voor meer dan

alleen maar

drukwerk

Torenstraat 8 Katwijk aan Zee 071 4072841 [email protected]

w w w. d r u k w e r k e n z o . n l