Veiling 470 17 maart 2020 - pzv-vlaardingen.nl

Veiling 470 17 maart 2020 blad 1 van 7 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per e-mail naar of telefonisch bij de veilingmeester. £ 1,00 = ± € 1,13 = foto van de kavel beschikbaar Nr. Land Cat.nr. Cond. Omschrijving Cat. prijs Inzet 1 Nederland Langstempels op kaarten € 4,50 2 Nederland Geuzendam 227 ** 5 verschillende kaarten € 35,00 € 3,50 3 Nederland Doosje met kaarten en enveloppen € 4,50 4 Nederland 100 postzegelmapjes KOOPJE nog geen 5 cent p.stuk € 4,50 5 Duitse Rijk o Steekblad 6 x env+1 briefkaart, 1937-1943 € 2,00 6 DDR 3 bankbiljetten (1948,1964 & 1975) € 3,00 7 DDR ZKDMi.17 o Verstuurde enveloppe 1958 € 2,50 8 Turkije Mi.48-49 o Duitse Postambt 1908, 1x MI48+2 x MI49 € 15,50 € 2,50 9 Honduras Aangetekende brief uit 1949 met serie zegels redelijk uniek € 4,00 10 Nederland 2 brieven, 1 militaire 1948/1 dienst 1961 € 3,00 11 Nederland V1439 ** Decembervel 1989 € 10,00 € 2,50 12 Nederland V.2551/58 ** 2006 Postzegelkaartje Denk groen cr.-card formaat € 5,00 € 2,00 13 Nederland PB 23 ** Persoonlijk Postzegelboekje Toon Hermans € 20,00 € 4,00 14 Nederland PB 15 ** Persoonlijk Postzegelboekje Frans Bauer € 20,00 € 4,00 15 Nederland Doosje klassieke zegels niet gecontroleerd op tanding en/of plaatfouten € 2,00 16 Nederland 1368PM, 1369PM9 1987, Twee zegels met plaatfouten € 14,00 € 2,25 17 Nederland 1203p, 1166P + PM ** Drie zegels met Plaatfouten € 16,00 € 2,50 18 Nederland 11 Koning Willem lll - 1867 - Zeer fraai puntstempel € 125,00 € 18,00 19 Nederland V2050 ** Velletje Verhuiszegel - 20 x 0,39 - 2002 € 20,00 € 4,00 20 Nederland V2065/76 ** Velletje Provincievlaggen - 2002 € 11,00 € 2,50 21 Nederland V2104/13 ** Velletje Industrieel Erfgoed - 2002 € 10,00 € 2,50 22 Nederland V2480/81 ** Velletjes 2x5 - Nederlandse producten - 2006 € 17,50 € 3,25 23 Nederland 2790 ** Blok Mooi Nederland (47) Almere - 2011 € 9,00 € 2,50 24 Nederland 2813 ** Blok Mooi Nederland (48) Apeldoorn - 2011 € 9,00 € 2,50 25 Nederland 2814 ** Blok Mooi Nederland (49) Breda - 2011 € 9,00 € 2,50 26 Nederland V2816/20 ** Velletje Jubileumzegels - 2011 € 18,00 € 4,50 27 Nederland 2821 ** Blok Mooi Nederland (50) Enschede - 2011 € 9,00 € 2,50 28 Nederland 166/68 * 3 zegels € 11,50 € 2,50 29 Nederland 220/23 **/* 4 zegels "Voor het Kind" € 48,00 € 10,00 30 Nederland 374/78 ** Serie van 5 "Voor het kind" € 16,50 € 4,00 31 Nederland 563/67 * Serie van 5 "Voor het kind" € 34,00 € 6,00 32 Nederland 568/72 ** Serie van 5 Gebouwen € 35,00 € 8,00 33 Nederland 583/87 ** Zomerzegels 1952 Bloemen € 20,00 € 5,00 34 Nederland 607/11 * 5 zegels Rode Kruis € 17,00 € 3,00 35 Nederland 602/06 * Zomerzegels 1953 Voorjaarsbloemen € 25,00 € 5,00 36 Nederland 655/59 * Gebouwen 5 zegels € 22,50 € 4,00 37 Nederland Combinaties 379 A.B.C.D. ** 4 combinaties van zegels € 14,00 € 3,50 38 Nederland ** Kinderzegels 5 x. 1973-1977 € 21,70 € 2,50 39 Nederland V2076 o Provincie 12 Flevoland € 12,50 € 2,00 40 Nederland 2 zakjes met bundeltjes zegels, duizenden/duizenden zegels PLAATFOUTEN? € 2,00 41 Nederland 165 FDC's € 2,00 42 Nederland V1571/72+1709 ** 2 velletjes: 10 voor brieven+ Om te krassen € 15,00 € 3,50 43 Nederland V1546/47+Blok 1517 ** Velletje Wenszegels en blok Olympische spelen € 11,00 € 2,50 44 Nederland 1320+1344 ** 2 blokjes kinderzegels € 8,00 € 2,00 45 Nederland V1748 ** Priorityzegels 1998 € 8,00 € 2,00 46 Nederland 257/60 * 4 zegels Zeemanserie 1933 € 32,50 € 6,00 47 Indonesië 146/49 ** 4 zegel HARI P.T.T. € 20,00 € 2,50 48 Indonesië Steekboek, vol € 6,00 49 Ned. Antillen 271/74 * "Voor het kind" serie vogels € 8,00 € 2,00 50 Ned. Antillen 460/68 ** 9 zegels eilanden € 20,00 € 5,00 51 Ned. Antillen /Suriname Boekje FDC's € 2,00 52 Ned. Antillen 1159/64 o Wenszegels € 9,50 € 2,00 53 Ned. Antillen 540+544 ** 2 blokken motief Bridge € 8,00 € 2,00 54 Nederland R.1,2,2,3,3,8,9,11 * Rolzegels € 21,50 € 2,00 55 Duitsland Mi.Blok 12 ** Olympische Spelen 1976 € 2,00

Transcript of Veiling 470 17 maart 2020 - pzv-vlaardingen.nl

Veiling 470 17 maart 2020

blad 1 van 7

Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per e-mail naar of telefonisch bij de veilingmeester. £ 1,00 = ± € 1,13

= foto van de kavel beschikbaar

Nr. Land Cat.nr. Cond. Omschrijving Cat. prijs Inzet

1 Nederland Langstempels op kaarten € 4,50

2 Nederland Geuzendam 227 ** 5 verschillende kaarten € 35,00 € 3,50

3 Nederland Doosje met kaarten en enveloppen € 4,50

4 Nederland 100 postzegelmapjes KOOPJE nog geen 5 cent p.stuk € 4,50

5 Duitse Rijk o Steekblad 6 x env+1 briefkaart, 1937-1943 € 2,00

6 DDR 3 bankbiljetten (1948,1964 & 1975) € 3,00

7 DDR ZKDMi.17 o Verstuurde enveloppe 1958 € 2,50

8 Turkije Mi.48-49 o Duitse Postambt 1908, 1x MI48+2 x MI49 € 15,50 € 2,50

9 Honduras Aangetekende brief uit 1949 met serie zegels redelijk uniek € 4,00

10 Nederland 2 brieven, 1 militaire 1948/1 dienst 1961 € 3,00

11 Nederland V1439 ** Decembervel 1989 € 10,00 € 2,50

12 Nederland V.2551/58 ** 2006 Postzegelkaartje Denk groen cr.-card formaat € 5,00 € 2,00

13 Nederland PB 23 ** Persoonlijk Postzegelboekje Toon Hermans € 20,00 € 4,00

14 Nederland PB 15 ** Persoonlijk Postzegelboekje Frans Bauer € 20,00 € 4,00

15 Nederland Doosje klassieke zegels niet gecontroleerd op tanding en/of plaatfouten

€ 2,00

16 Nederland 1368PM, 1369PM9 1987, Twee zegels met plaatfouten € 14,00 € 2,25

17 Nederland 1203p, 1166P + PM ** Drie zegels met Plaatfouten € 16,00 € 2,50

18 Nederland 11 Koning Willem lll - 1867 - Zeer fraai puntstempel € 125,00 € 18,00

19 Nederland V2050 ** Velletje Verhuiszegel - 20 x 0,39 - 2002 € 20,00 € 4,00

20 Nederland V2065/76 ** Velletje Provincievlaggen - 2002 € 11,00 € 2,50

21 Nederland V2104/13 ** Velletje Industrieel Erfgoed - 2002 € 10,00 € 2,50

22 Nederland V2480/81 ** Velletjes 2x5 - Nederlandse producten - 2006 € 17,50 € 3,25

23 Nederland 2790 ** Blok Mooi Nederland (47) Almere - 2011 € 9,00 € 2,50

24 Nederland 2813 ** Blok Mooi Nederland (48) Apeldoorn - 2011 € 9,00 € 2,50

25 Nederland 2814 ** Blok Mooi Nederland (49) Breda - 2011 € 9,00 € 2,50

26 Nederland V2816/20 ** Velletje Jubileumzegels - 2011 € 18,00 € 4,50

27 Nederland 2821 ** Blok Mooi Nederland (50) Enschede - 2011 € 9,00 € 2,50

28 Nederland 166/68 * 3 zegels € 11,50 € 2,50

29 Nederland 220/23 **/* 4 zegels "Voor het Kind" € 48,00 € 10,00

30 Nederland 374/78 ** Serie van 5 "Voor het kind" € 16,50 € 4,00

31 Nederland 563/67 * Serie van 5 "Voor het kind" € 34,00 € 6,00

32 Nederland 568/72 ** Serie van 5 Gebouwen € 35,00 € 8,00

33 Nederland 583/87 ** Zomerzegels 1952 Bloemen € 20,00 € 5,00

34 Nederland 607/11 * 5 zegels Rode Kruis € 17,00 € 3,00

35 Nederland 602/06 * Zomerzegels 1953 Voorjaarsbloemen € 25,00 € 5,00

36 Nederland 655/59 * Gebouwen 5 zegels € 22,50 € 4,00

37 Nederland Combinaties 379 A.B.C.D.

** 4 combinaties van zegels € 14,00 € 3,50

38 Nederland ** Kinderzegels 5 x. 1973-1977 € 21,70 € 2,50

39 Nederland V2076 o Provincie 12 Flevoland € 12,50 € 2,00

40 Nederland 2 zakjes met bundeltjes zegels, duizenden/duizenden zegels PLAATFOUTEN?

€ 2,00

41 Nederland 165 FDC's € 2,00

42 Nederland V1571/72+1709 ** 2 velletjes: 10 voor brieven+ Om te krassen € 15,00 € 3,50

43 Nederland V1546/47+Blok 1517 ** Velletje Wenszegels en blok Olympische spelen € 11,00 € 2,50

44 Nederland 1320+1344 ** 2 blokjes kinderzegels € 8,00 € 2,00

45 Nederland V1748 ** Priorityzegels 1998 € 8,00 € 2,00

46 Nederland 257/60 * 4 zegels Zeemanserie 1933 € 32,50 € 6,00

47 Indonesië 146/49 ** 4 zegel HARI P.T.T. € 20,00 € 2,50

48 Indonesië Steekboek, vol € 6,00

49 Ned. Antillen 271/74 * "Voor het kind" serie vogels € 8,00 € 2,00

50 Ned. Antillen 460/68 ** 9 zegels eilanden € 20,00 € 5,00

51 Ned. Antillen /Suriname Boekje FDC's € 2,00

52 Ned. Antillen 1159/64 o Wenszegels € 9,50 € 2,00

53 Ned. Antillen 540+544 ** 2 blokken motief Bridge € 8,00 € 2,00

54 Nederland R.1,2,2,3,3,8,9,11 * Rolzegels € 21,50 € 2,00

55 Duitsland Mi.Blok 12 ** Olympische Spelen 1976 € 2,00

Veiling 470 17 maart 2020

blad 2 van 7

56 Duitsland Mi.Blok 18 ** Presidenten 1982 € 2,00

57 Duitsland Enveloppen KIJKEN! € 3,00

58 Duitsland **/*/o Ongeveer 7 series zegels KIJKEN!! 30 zegels € 5,00

59 Duitsland Zakje met zegels en kaarten € 3,00

60 Duitsland Insteekboek 32 bladz. met heel veel zegels € 2,00

61 West Duitsland Mi.173/76 * Zeer weinig aangeboden serie € 7,50

62 West Duitsland Mi.205/08 ** Luchtpost 1955 € 30,00 € 3,00

63 West Duitsland Mi.297/300 ** Landwirtschaft 1958 € 9,50 € 2,00

64 West Duitsland Mi.Blok 2, 315/319 ** Beethovenblok en losse zegels 45.00 € 5,00

65 Duitsland **/o Restverzameling in luxe klemband van KABE € 10,00

66 Duitsland o Gelopen poststukken ongeveer 55 stuks € 5,00

67 Duitsland o 90 oude zegels in insteekblad en losse bladen € 2,00

68 Duitsland o Insteekboek met veel zegels € 7,50

69 Bayern Gelopen RZ boekje € 4,00

70 Berlin ** Restverzameling in luxe album € 7,50

71 Bund ** Steekblad 1992-1997 € 60,00 € 3,00

72 DDR Mi.Blok 27 o Geboortedag Karl Marx € 2,00

73 DDR Mi.Blok 32 ** 25e jaardag bevrijding van fascisme 1970 € 2,00

74 DDR Mi.Blok 15 ** Buchenwald 1958 € 60,00 € 10,00

75 DDR o Kaartje met zegels uit 1951/1954 € 3,00

76 DDR o/* Kaartje met zegels uit 1952 € 3,00

77 DDR Mi.472/78 ** Deutsche Arbeitersbewegung 1955 € 2,75

78 DDR Mi.485/90 ** Fridrich Engels 1955 € 3,75

79 DDR Blok 18 o Chem. Industrie € 5,00

80 Danzig Mi.146 Groot Staatswapen - 3000 M - 1923 Fraai exemplaar € 16,00 € 3,00

81 Danzig Mi.148 Groot Staatswapen - 20000 M - 1923 Fraai exemplaar € 32,00 € 5,25

82 Duits Lokaal Mi.1/8 ** Lübbenau 1946 € 15,00 € 3,00

83 Duist Lokaal Mi.25/31 ** Cottbus 1946 € 15,00 € 3,00

84 Duitse Post Leipzig All. Bezetzung

Mi.156/61 ** 13xdezelfde serie c.w. p.serie 26 euro € 5,00

85 Duitse Rijk Poststuk 4-1-1922 Amtlich Kissingen Dienst € 2,75

86 Duitse Rijk Poststuk Leipzig naar Heidweiler 17-7-1922 € 2,00

87 Duitse Rijk Aangetekend Poststuk Berlin - Tirol Braune Band € 4,00

88 Duitse Rijk Poststuk met zegel mi: 746 Blaue Band € 5,00

89 Duitse Rijk Poststuk met Goldschmiede kunst mi: 816/817 € 4,00

90 Duitse Rijk Poststuk naar Schlachters 22-1-1936 € 2,75

91 Duitse Rijk Front aangetekend Poststuk Durch Eilbote € 4,00

92 Duitse Rijk Insteekboek met Poststukken en Saar etc. € 4,00

93 Reich Mi.114 e.v. o 13 Dienstzegels v.a. Mi.114 1927/33 € 2,00

94 Reich Mi.37 o Zegel met afstempeling 12/4/1889 € 17,00 € 3,50

95 Reich Mi.18/20+29 o 4 zegels hoge cw. € 4,00

96 Duitse Rijk W7II * Keerdruk 1912-1920 € 22,00 € 4,00

97 Engeland SG.MS.2161+2170/73

** Velletje en serie 2000 £ 16,75 € 4,00

98 Engeland SG.2368/77 ** 10 zegels Coronation 1953 £ 14,00 € 3,00

99 Engeland SG.1536/45 ** Complete serie in postzegelmapje 1991 £ 15,00 € 3,00

100 Engeland SG.1592/1601 ** Complete serie in postzegelmapje 1992 £ 13,00 € 3,00

101 Engeland SG.1644/53 ** Complete serie in postzegelmapje 1993 £ 14,00 € 3,00

102 Engeland SG.1858/67 ** Complete serie in postzegelmapje 1995 £ 14,00 € 3,00

103 Engeland **/*/o 30 portzegels meest gestempeld, een paar p.f. € 2,00

104 Engeland SG.D102/110 ** Complete serie Portzegels £ 45,00 € 9,00

105 Engeland SG.2597/2606 ** Strip van 10 zegels £ 14,00 € 3,00

106 Engeland SG.476/78 + 476b.+ 478b.

o 6 zegels 2/6-1 pond £ 38,50 € 3,50

107 Engeland MS.2147 ** Stamp Show 2000 "Her Majesty's Stamps" £ 21,00 € 4,00

108 Engeland Steekblad Engeland & gebieden € 2,00

109 Engeland Oud insteekboek 32 kantjes zegels € 2,00

110 Engeland **/o Insteekboek met zegels € 7,50

111 Australië Leuk gevulde partij Australië, w.o. modern € 3,00

112 Aden SG.10 o 2 Rs schip 1937 £ 42,00 €11,00

113 Australië / Nw.Zealand ** 3 series zegels £ 7,00 € 2,00

114 Bahrain SG.40 o 9 ps. KGVI 1942 £ 26,00 €8,00

115 Barbados **/*/o 60 verschillende zegels, veel zegels motief scheepvaart € 3,00

116 Canada 3 FDC's 1963/64 open enveloppe zonder adres € 3,00

117 Cyprus SG.16 o ½ p QV 1882 zeer klein dun plekje £ 500,00 €15,00

118 Cyprus SG.21 o 6pi. QV 1882 £ 17,00 €5,00

119 Cyprus SG.23 o ½ p QV 1882 £ 75,00 €23,00

120 Cyprus SG.29 o ½ on ½ QV 1886 £ 17,00 €5,25

Veiling 470 17 maart 2020

blad 3 van 7

121 Cyprus SG.32 o 30 pa. QV 1892 fraai £ 14,00 €4,50

122 Dominica SG.47+49 **/* 3 zegels opdruk War Tax £ 10,30 € 2,00

123 HongKong **/*/o Insteekkaart met veel zegels € 5,00

124 Indonesië 2 insteekboeken en map met vellen zegels, w.v. 1 boek wereld € 3,00

125 Iraq SG.O 21 (x) 1½ A. op 5 pa. Turkse zegel £ 75,00 €10,00

126 Micronesia ** Pracht vel met 20 zegels Amsterdam € 4,00

127 Mauritius SG.97 o 25 c. QV 1879 £ 19,00 €6,00

128 Mauritius SG.111 o 50 c. QV 1883 £ 23,00 €7,25

129 Malta o 48 schepenzegels € 5,00

130 Morocco-Tangier SG.340/42 ** Castle-serie met opdruk 1857-1957 Tangier £ 11,50 € 3,25

131 Nevis ** Mooi groot en klein vel 125 jr. Statue of Liberty 2011 € 4,00

132 North Borneo SG.134a o 10c. sun bear 1901, stempel "Kudat" £ 32,00 €10,00

133 North Borneo SG.136 o 16c. p:14 train 1910 fraai stempel "Sandakan" £ 38,00 €11,50

134 North Borneo SG.138 o 24c. p: 13¾, arms of the company, fraai , 1901 £ 40,00 €12,50

135 Singapore Mi.22 1948, zilveren bruiloft € 40,00 € 6,00

136 Somaliland protectorate

SG.119/120 o RSW 1948, zeer fraai £ 7,10 €2,25

137 Sudan SG.O 45 o 3 mi. 1948 £ 13,00 €4,00

138 Terres Australes ** 8 botenzegels € 4,00

139 Wereld 15 UPU zegels versch. landen € 2,50

140 Guernsey Mi.640/44 ** Uitgave 1994 Oude automobielen € 6,00 € 2,00

141 Guernsey Mi.R340/51 ** Uitgave 1985 Postzegelblokje Kerst giften € 6,50 € 2,25

142 Europa Insteekboek met 8 bladz. zegels uit versch. landen vnl. Scandinavië € 3,50

143 Europa **/o Insteekboek met zegels CEPT 1956/73 € 2,50

144 België 8 velletjes € 5,00

145 België Mi.59 1893, koning Leopold € 65,00 € 10,00

146 België Mi.67/70 1897, koning Leopold € 21,00 € 3,50

147 België Mi.71/77 (76b) 1905, koning Leopold € 44,00 € 7,00

148 België Mi.1028/34 1955, TBC € 32,00 € 6,00

149 België Mi.1047/53 1956, TBC € 20,00 € 3,50

150 België Mi.1084/90 1957, Legenden - TBC € 10,00 € 2,00

151 België Mi.1119/24 1958, schilderijen € 10,00 € 2,00

152 België Dik insteekboek, goed gevulde partij België € 11,50

153 België o Insteekblad met 75 Spoorzegels en 2 verzendbrieven € 7,50

154 België ** 2 Postzegelboekjes 1991 en 1992 knaagdieren en paddenstoelen € 2,00

155 België Mi.29+51 ** 2 blokjes € 2,00

156 Grielenland 20 schepenzegels € 2,00

157 Italië Mi.802/804 o Tobacco Conference 1950 € 30,00 € 2,50

158 Italië Mi.832 ** Textile Conference 1951 € 25,00 € 4,00

159 Liechtenstein Mi.910/15 ** 2 series 1986 € 7,60 € 2,00

160 Liechtenstein Mi.1/12 */o 12 portzegels 1920 € 11,00 € 2,00

161 Monaco Blok 10+12 ** 2 blokken 1976/1978 € 60,00 € 5,00

162 Oostblok Grote schoenendos met heel veel zegels € 5,00

163 Bosnië Herz. o 12 portzegels € 3,00

164 Cpenja 9 zegels met opdruk 20/10/1943 en 3 StadspostLuboml € 4,00

165 Hongarije Steekboek, veel oud € 2,00

166 Letland Mi.75-76 * 1921, vliegtuig, eendekker Bleriot € 12,00 € 2,00

167 Letland Mi.129/31 * 1928, vliegtuig, eendekker Bleriot € 20,00 € 3,50

168 Polen Mi.Blok75 * Blokje Paus 1975 € 10,00

169 Oostenrijk ** Zegel 2,40 S. 1945/1955 € 12,00 € 2,00

170 Polen Insteekboek met zegels € 3,00

171 Polen Mi.421/26 ** 1946, Bevrijding - opdruk € 18,00 € 3,50

172 Polen Mi.490/92 ** 1948, schepen € 9,40 € 2,00

173 Polen Mi.505/10 1948, congres partijen € 25,00 € 5,00

174 Polen ** / */0 4 insteekkaarten met zegels, koopje 4,00

175 Polen o Gebruikt album KOOPJE met dubbelen uitzoeken!! € 5,00

176 Ceskoslovensko Mi.2825/2826 ** Kleinblokken € 22,00 € 3,00

177 Ceskoslovensko Mi.2770/2771 ** 2773/2724 - 2789 / 2793 Kleinblokken € 110,00 € 10,00

178 Denemarken Mi.Blok 1 ** Hafnia '78 € 6,00

179 Zweden Div. velletje en losse zegels € 3,00

180 Zweden Mi.h-blatt 46 ** Uitgave 1969 Postzegelboekje Tjorn brug € 8,40 € 2,00

181 Zweden Mi.h-blatt 156 ** Uitgave 1985 Postzegelboekje 250 jr Nw. Zweden € 6,00 € 2,00

182 Zweden Mi.h-blatt 163 ** Uitgave1988 Posterzegelboekje Nobelprijs Chemie € 7,20 € 2,00

183 Zweden Mi.h-blatt 173 ** Uitgave 1982 Postzegelboekje Kerstfeest € 7,20 € 2,00

184 Spanje Mi.3306/09 ** Uitgave 1996 Serie Juan Carlos. Hoge waarden € 50,00 € 10,00

185 Spanje Mi.3033/35, 3062/63 ** Uitgave 1992 2 series Ontdekking van Amerika € 8,50 € 3,50

186 Zweden Mi.h-blatt 50 ** Uitgave 1969 Postzegelboekje Zweedse kunst € 14,00 € 3,50

Veiling 470 17 maart 2020

blad 4 van 7

187 Zweden Mi.h-blatt 49 ** Uitgave 1969 Postzegelboekje Tjornbrug € 8,40 € 2,00

188 Zweden Mi.h-blatt 45 ** Uitgave 1968 Postzegelboekje bloemen € 8,00 € 2,00

189 Zweden ** Diverse Postzegelboekjes € 12,50 € 3,75

190 Scandinavië Insteekboek met zegels € 4,00

191 Spanje 3 brieven € 3,00

192 Zwitserland Insteekboekje met zegels en enkele blokken € 230,00 € 23,00

193 Zwitserland o Insteekblad met zegels Pro Juventute € 336,00 € 20,00

194 Zwitserland ** Blok Pro Aero 1981 € 32,00 € 4,80

195 Zwitserland ** Combinaties uit postzegelboekjes € 74,00 € 7,00

196 Zwitserland o Insteekblad met zegels Pro Patria € 74,00 € 7,00

197 Zwitserland * Insteekblad met zegels € 290,00 € 10,00

198 Zwitserland ** Postzegelboekje (Markenheftchen) nr. 58 € 27,00 € 3,50

199 Zwitserland **/o Kaartje Pro Juventute € 178,00 € 10,00

200 Zwitserland ** 2 series Pro Juventute 1933 en 1935 € 20,00 € 4,50

201 Zwitserland ** 2 series Pro Juventute 1934 en 1942 € 15,00 € 3,00

202 Zwitserland Mi.428/30 o Olymique 1944 € 15,00 € 3,00

203 Zwitserland Mi.431/34 o Pro Patria 1944 € 26,00 € 5,50

204 Zwitserland Mi.457 o PAX 3 Fr. 1945 € 110,00 € 20,00

205 Diverse Doosje Poste Restante met van alles € 5,00

206 Wereld 10 opgepimpte rondzendboekjes 45 cent p. stuk € 4,50

207 China **/*/o 2 velletjes en 40 zegels schepen € 5,00

208 Malagasy o 6 blokjes (4) scheepjes 1991 € 2,00

209 Nederland / Antillen Velletjes hoge c.w. € 5,00

210 U.N. o 40e jaardag 1985 € 2,50

211 Wereld Insteekboek gevuld met veel 'velletjes' € 3,50

212 Wereld Insteekboek met 140 velletjes á 0,05 € 7,00

213 Wereld Boek met Amphilex / Filasept / Filacento enveloppen/kaarten +/- 200 stuks

€ 6,00

214 Wereld Doosje met van alles € 3,50

215 Wereld 4 uitzoekalbums met zegels en FDC's € 3,00

216 Wereld Diverse enveloppen o.a. schepen € 2,00

217 Wereld Ringband met velletjes en enveloppen. Kan interessant zijn. € 2,00

218 Wereld Doos met div. velletjes, zegels, brieven, kaarten € 5,00

219 Wereld 2 insteekboeken vol zegels € 2,00

220 Wereld 4 insteekboeken met zegels € 3,00

221 Wereld 3 insteekboeken met zegels met o.a. Zweden/Denemarken/Finland € 3,00

222 Wereld Insteekboek met zegels, veel vissen/vlinders/treinen/auto's e.d. € 2,00

223 China ** 8 zegels 1988/90/94 € 2,00

224 Chile ** 3 strookjes van 2 zegels uit 1986+1990 € 4,50

225 N.Korea o Blokje van 6 motief bloemen 1991 € 2,50

226 USA/Nicaragua o Insteekboekje € 2,00

227 Vietnam o 6 zegels sport 1990 € 3,75

228 Diverse Unie Album Nederland tot 1975 zonder zegels € 3,00

229 Diverse Catalogus Indonesië tot 2011 € 3,00

230 Diverse DAVO Album Nederland 150 FDC's € 4,50

Kavels voor de volgende veiling kunt U inleveren op de verenigingsavond bij de veilingmeester. Aanleveren op een ander moment? Neem in dat geval even telefonisch contact op met de veilingmeester. Deze kavellijst is een bijlage bij het maandblad van de Filatelistenvereniging Vlaardingen en Omstreken. Verschijningsdatum digitaal: 27 februari 2020 - gedrukt: op of omstreeks 4 maart 2020 De eerstvolgende ledenvergadering is op dinsdag 17 maart 2020. De eerstvolgende ruildag is op de 4e zaterdag van maart: 28 maart 2020.

Veiling 470 17 maart 2020

blad 5 van 7

18 81

95

106

Veiling 470 17 maart 2020

blad 6 van 7

112 114

117 119

135 145

Veiling 470 17 maart 2020

blad 7 van 7

147

204