Nr Omschrijving taxatie 1 Vierhoekige chroomkleurige tafelklok, Amsterdamse school/ art deco, met wijzerplaat in carrévorm, 21/25/13 cm, getest, achterop inscriptie van postcode. € 120 2 Originele, inmiddels nostalgische kniptang van een treinconducteur, driehoekig knipje. € 25 3 Driesnoerig halskettinkje met granaatjes en een gouden slotje, plus enige reservegranaatjes. € 100 4 Bronzen sculptuurtje van 5 hand in hand dansende personen. € 25 5 Kleurloos glazen zogenaamd spijkervaasje, 7 cm, Leerdam, ontwerp Copier. € 30 6 Een Philips koffergrammofoon uit 1955, AG 2141, bijgenaamd de damestas, met grijze buitenkant en crèmekleurige plastic binnenkant, getest, afkomstig van `Radio Crusio Bergen op Zoom´ betrouwbaar. € 40 7 Druk van een zogenaamd Hummeltje: meisjes met vogels, 41/31cm. € 10 8 Een groen- en roodkleurige stoomwalsmachine, kinderspeelgoed, genaamd Old Smoky, 32 cm. € 80 9 Rond ingelijst restant van een zeventiende eeuws tegeltje met barstje, haven-gezicht met bootje, 014 cm. € 10 10 Klein (miniatuur) plateel lepelrekje met gekroond wapen- schild met de ooievaar van Den Haag, gemerkt Zenith Gouda 76 en schilderteken, 12 cm. € 15 11 Een opgezet eekhoorntje. € 25 12 Bandrecorder, eind vijftiger / begin zestiger jaren, merk Novak, uitvoering in licht- en donkergrijs, getest. € 40 13 Grote roze aardewerk schaal met abstract decor in zwart/wit, gesigneerd Raphael, original Royal Goedewaagen, 0 38 cm. € 20 14 Vier potjes van emaille cloisonné met steeldekseltje, waarvan 2 paarsblauw, 1 blauw en 1 bruin. € 20 15 Aardewerk antracietzwarte vaas, gemerkt Ravelli 17-4, 21 cm. € 20 16 Oud jeneverkruikje van bruin steengoed, met stempel Gemeinde Püllna, Ritterwasser Pullinaer, onderkant schuin afgedraaid. € 5 17 Tinnen pijptabakspot, edeltin CK Holland. € 15 18 Pop met porseleinen hoofd en armpjes/beentjes van kalkklei, met open mondje en bewegende ogen, in gebreid pakje en katoenen ondergoed, achterop de nek gemerkt Made in Germany, 40 cm. € 60 19 Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, gesigneerd W. Biesbrouck, verf bladdert een beetje, 50/40 cm. € 20 20 Aardewerk vaas, grijs/blauw met citroengele vlekken, onderop signatuur en19-4-90, 22 cm. € 15 21 Annagroen glazen fruitschaal met appel/peer/ druif-reliëf op de bodem, diameter 26 cm. € 20 22 Stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd Jean du Rien, 59/23 cm. € 40 23 Aardewerk bekervaas met oor en afbeelding van 2 geabstraheerde figuren, grijs/wit, 23 cm. € 20 24 Kleurloze glazen vaas met afhangende flap, 30 cm. € 10 25 Antieke houten tabakspot, met deksel met zwart torentje en ivoren knopje. € 35 Nr Omschrijving taxatie 26 Koperen kandelaar met druppelkraag en bovenin steekgaten, waarschijnlijk zeventiende eeuw, 19 cm. € 40 27 Antiek Perzisch aardewerk snavelkannetje met bloemdecor onder het glazuur. € 20 28 Blauwe aardewerk vaas met geometrisch decor, stijl art deco, gemerkt 915 Flora Faenza Gouda Holland. € 40 29 Houten naaigerei-setje in vogelvorm, met schaartje en twee klosjes. € 5 30 Porseleinen vaasje, bolvormig met lange steel, imari-kleurig blauw en geel, Japans, gedecoreerd met 2 kleine medaillons met sterrenhemel en 2 grotere medaillons met een tafel- blad met bloemen. € 25 31 Gekleurde tekening van de Wijkertoren, gesigneerd H.W. ‘60, 39/29 cm. € 20 32 Wit porseleinen beeldje van een fakkeldragende hardloper, met onder en boven een gaatje (voor snoertje en lampje?), Nederlandse makelij bij gelegenheid van de Olympische Spelen van 1928 in Amsterdam. € 25 33 Een plat porseleinen bordje, lichtgroen met bloemdecoratie, gesigneerd With love Bill-Julie, 91 P. Sargeant, 016 cm. € 10 34 Smal blank glazen vaasje met kleurige glasvegen, gemerkt A 43 Maastricht, gesigneerd Elliox? Boeket, 23 cm. € 15 35 Blank glazen bakje (kaarsenstandaard?) met blauwe kleurvegen en goudpoederglans, 8 cm. € 15 36 Paarse persglazen schenkkan met handvat en bobbelreliëf. € 15 37 Twee ingelijste en ingekleurde kopergravures, herdrukken van de prenten van A. Rademakers uit 1650, met een voorstelling van de Westerkerk-vleeshal en van het Oude Stadhuis van Amsterdam, 20/20 cm. € 5 38 Een dorpsgezicht met kerk, een pentekening van Henk Tol, 19/37 cm. € 20 39 Twee kleuretsen van rozen, onduidelijk gesigneerd (Geth?) in de ets zelf en onderaan met potlood, 29/18 cm. € 15 40 Twee schilderingen op doek van Indonesische acteurs/ krijgers, 33/27 cm. € 40 41 Een rijmprent met de Ballade van Amsterdam November 1943, tekst van Lidy van Eijsselsteijn, houtsnede van C. Bantzinger, 1947 bij uitgeverij Leopold. € 5 42 Aardewerk voorraadvat, bruin van buiten en geel van binnen, negentiende eeuw of ouder, schuin afgedraaid op de onderkant, 30 cm. € 20 43 Havengezicht met schip, olieverf op doek, gesigneerd H. Smith, mooie lijst, 40/61.5 cm (Hobbe Smith? 1862 – 1946) € 110 44 Bruin aardewerk voorraadvat met vijf noppen, waarschijnlijk Chinees, 32 cm. € 25 45 Bronsgekleurde drie-pits kandelaber van gegoten ijzer, empirestijl met fabeldieren, guirlandes en engelkopje. € 25 46 Witte boekensteun van gegoten aardewerk met voorstel- ling van een heroïsche man, aan de voet geometrische motieven, aan de achterzijde een gevleugeld stempel Z O. (vliegtuigmaatschappij?) € 25 47 Bordeauxrode glazen bokaal met deksel, 0 31 cm. € 20 48 Twee nauwgezette tekeningen in kleurpotlood van een kerk met omgeving en van een molen met omgeving, gesigneerd A.H. Joor Gz? 1978, 35/48 cm. € 30 49 Tiffanylampje met aan de onderkant een bloemenrand, roze en groen. € 20 50 Grote Tiffanylamp, crèmekleurig, met strakke geometr. rand. € 30 51 Drie plateelbordjes met bloemmotief, gemerkt 6099 Belo Zuid-Holland Gouda en met het Lazaruspoortje. € 30 52 Doos met 15 eieren(houders) van diverse makelij, meest porselein. € 40 53 Gietijzeren antieke koffiebrander. € 20 54 Modern schilderij, olieverf op doek, van een koe met grote oren, gesigneerd (GMK?), 96/90 cm. € 40 55 Spiegel met ingeëtst zeilschip, 67/96 cm. € 30 VEILINGLIJST ZATERDAG 16 MAART • 11.00 uur U kunt de veilinglijst en grotere foto’s ook bekijken op de website van De Groene Ezel www.degroeneezel.nl De opbrengst van de veiling is voor: Tenues voor jeugdscheidsrechters van de voetbalclubs uit onze regio. De veiling vindt plaats in de winkel aan de Lijnbaan 12-14 in Heemskerk. Het wordt een veiling • die klinkt als een klok (zie kavelnummer 1) • en sluit met een dwarsfluit (zie kavelnummer117.)

Page 1: VeilingliJST - kringloopwinkelheemskerk.nl · Het scheepsstoomwerktuig, een handboek hoofdzakelijk ten dienste van hen die zich voorbereiden tot het staatsexamen voor machinist ter

Nr Omschrijving taxatie

1Vierhoekige chroomkleurige tafelklok, Amsterdamse school/art deco, met wijzerplaat in carrévorm, 21/25/13 cm, getest, achterop inscriptie van postcode.

€ 120

2 Originele, inmiddels nostalgische kniptang van een treinconducteur, driehoekig knipje. € 25

3 Driesnoerig halskettinkje met granaatjes en een gouden slotje, plus enige reservegranaatjes. € 100

4 Bronzen sculptuurtje van 5 hand in hand dansende personen. € 25

5 Kleurloos glazen zogenaamd spijkervaasje, 7 cm, Leerdam, ontwerp Copier. € 30

Een Philips koffergrammofoon uit 1955, AG 2141, bijgenaamd de damestas, met grijze buitenkant en crèmekleurige plastic binnenkant, getest, afkomstig van `Radio Crusio Bergen op Zoom´ betrouwbaar.

€ 40

7 Druk van een zogenaamd Hummeltje: meisjes met vogels, 41/31cm. € 10

8 Een groen- en roodkleurige stoomwalsmachine, kinderspeelgoed, genaamd Old Smoky, 32 cm. € 80

9 Rond ingelijst restant van een zeventiende eeuws tegeltje met barstje, haven-gezicht met bootje, 014 cm. € 10

10Klein (miniatuur) plateel lepelrekje met gekroond wapen-schild met de ooievaar van Den Haag, gemerkt Zenith Gouda 76 en schilderteken, 12 cm.

€ 15

11 Een opgezet eekhoorntje. € 25

12 Bandrecorder, eind vijftiger / begin zestiger jaren, merk Novak, uitvoering in licht- en donkergrijs, getest. € 40

13 Grote roze aardewerk schaal met abstract decor in zwart/wit, gesigneerd Raphael, original Royal Goedewaagen, 0 38 cm. € 20

14 Vier potjes van emaille cloisonné met steeldekseltje, waarvan 2 paarsblauw, 1 blauw en 1 bruin. € 20

15 Aardewerk antracietzwarte vaas, gemerkt Ravelli 17-4, 21 cm. € 20

16Oud jeneverkruikje van bruin steengoed, met stempel Gemeinde Püllna, Ritterwasser Pullinaer, onderkant schuin afgedraaid.

€ 5

17 Tinnen pijptabakspot, edeltin CK Holland. € 15

Pop met porseleinen hoofd en armpjes/beentjes van kalkklei, met open mondje en bewegende ogen, in gebreid pakje en katoenen ondergoed, achterop de nek gemerkt Made in Germany, 40 cm.

€ 60

19 Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, gesigneerd W. Biesbrouck, verf bladdert een beetje, 50/40 cm. € 20

20 Aardewerk vaas, grijs/blauw met citroengele vlekken, onderop signatuur en19-4-90, 22 cm. € 15

21 Annagroen glazen fruitschaal met appel/peer/ druif-reliëf op de bodem, diameter 26 cm. € 20

22 Stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd Jean du Rien, 59/23 cm. € 40

23 Aardewerk bekervaas met oor en afbeelding van 2 geabstraheerde figuren, grijs/wit, 23 cm. € 20

24 Kleurloze glazen vaas met afhangende flap, 30 cm. € 10

25 Antieke houten tabakspot, met deksel met zwart torentje en ivoren knopje. € 35

Nr Omschrijving taxatie

26 Koperen kandelaar met druppelkraag en bovenin steekgaten, waarschijnlijk zeventiende eeuw, 19 cm. € 40

27 Antiek Perzisch aardewerk snavelkannetje met bloemdecor onder het glazuur. € 20

28 Blauwe aardewerk vaas met geometrisch decor, stijl art deco, gemerkt 915 Flora Faenza Gouda Holland. € 40

29 Houten naaigerei-setje in vogelvorm, met schaartje en twee klosjes. € 5

Porseleinen vaasje, bolvormig met lange steel, imari-kleurig blauw en geel, Japans, gedecoreerd met 2 kleine medaillons met sterrenhemel en 2 grotere medaillons met een tafel-blad met bloemen.

€ 25

31 Gekleurde tekening van de Wijkertoren, gesigneerd H.W. ‘60, 39/29 cm. € 20

Wit porseleinen beeldje van een fakkeldragende hardloper, met onder en boven een gaatje (voor snoertje en lampje?), Nederlandse makelij bij gelegenheid van de Olympische Spelen van 1928 in Amsterdam.

€ 25

33 Een plat porseleinen bordje, lichtgroen met bloemdecoratie, gesigneerd With love Bill-Julie, 91 P. Sargeant, 016 cm. € 10

34 Smal blank glazen vaasje met kleurige glasvegen, gemerkt A 43 Maastricht, gesigneerd Elliox? Boeket, 23 cm. € 15

35 Blank glazen bakje (kaarsenstandaard?) met blauwe kleurvegen en goudpoederglans, 8 cm. € 15

36 Paarse persglazen schenkkan met handvat en bobbelreliëf. € 15

Twee ingelijste en ingekleurde kopergravures, herdrukken van de prenten van A. Rademakers uit 1650, met een voorstelling van de Westerkerk-vleeshal en van het Oude Stadhuis van Amsterdam, 20/20 cm.

€ 5

38 Een dorpsgezicht met kerk, een pentekening van Henk Tol, 19/37 cm. € 20

39 Twee kleuretsen van rozen, onduidelijk gesigneerd (Geth?) in de ets zelf en onderaan met potlood, 29/18 cm. € 15

40 Twee schilderingen op doek van Indonesische acteurs/krijgers, 33/27 cm. € 40

41Een rijmprent met de Ballade van Amsterdam November 1943, tekst van Lidy van Eijsselsteijn, houtsnede van C. Bantzinger, 1947 bij uitgeverij Leopold.

€ 5

42Aardewerk voorraadvat, bruin van buiten en geel van binnen, negentiende eeuw of ouder, schuin afgedraaid op de onderkant, 30 cm.

€ 20

43 Havengezicht met schip, olieverf op doek, gesigneerd H. Smith, mooie lijst, 40/61.5 cm (Hobbe Smith? 1862 – 1946) € 110

44 Bruin aardewerk voorraadvat met vijf noppen, waarschijnlijk Chinees, 32 cm. € 25

45 Bronsgekleurde drie-pits kandelaber van gegoten ijzer, empirestijl met fabeldieren, guirlandes en engelkopje. € 25

Witte boekensteun van gegoten aardewerk met voorstel-ling van een heroïsche man, aan de voet geometrische motieven, aan de achterzijde een gevleugeld stempel Z O. (vliegtuigmaatschappij?)

€ 25

47 Bordeauxrode glazen bokaal met deksel, 0 31 cm. € 20

48Twee nauwgezette tekeningen in kleurpotlood van een kerk met omgeving en van een molen met omgeving, gesigneerd A.H. Joor Gz? 1978, 35/48 cm.

€ 30

49 Tiffanylampje met aan de onderkant een bloemenrand, roze en groen. € 20

50 Grote Tiffanylamp, crèmekleurig, met strakke geometr. rand. € 30

51 Drie plateelbordjes met bloemmotief, gemerkt 6099 Belo Zuid-Holland Gouda en met het Lazaruspoortje. € 30

52 Doos met 15 eieren(houders) van diverse makelij, meest porselein. € 40

53 Gietijzeren antieke koffiebrander. € 20

54 Modern schilderij, olieverf op doek, van een koe met grote oren, gesigneerd (GMK?), 96/90 cm. € 40

55 Spiegel met ingeëtst zeilschip, 67/96 cm. € 30

VeilingliJST zaTerdag 16 maarT • 11.00 uur

U kunt de veilinglijst en grotere foto’s ook bekijken op de website van De Groene Ezel www.degroeneezel.nl

De opbrengst van de veiling is voor:Tenues voor jeugdscheidsrechters van de voetbalclubs uit onze regio.De veiling vindt plaats in de winkel aan de Lijnbaan 12-14 in Heemskerk.

Het wordt een veiling• die klinkt als een klok (zie kavelnummer 1)• en sluit met een dwarsfluit (zie kavelnummer117.)

Page 2: VeilingliJST - kringloopwinkelheemskerk.nl · Het scheepsstoomwerktuig, een handboek hoofdzakelijk ten dienste van hen die zich voorbereiden tot het staatsexamen voor machinist ter

Nr Omschrijving taxatie

56 In koper uitgehamerde voorstelling van het evangelie-verhaal van de wonderbare visvangst 62/80 cm. € 35

57 Indonesische schildering op doek met agrarisch tafereel van rijstplant/oogst, in fraai gestoken lijst, 56/45 cm. € 40

58 Traditioneel bos- en dorpsgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, fraaie lijst, 56/95 cm. € 60

59Poster van Joost Veerkamp naar Hergé, eenmalige en genummerde en gesigneerde editie (maar helaas zonder nummer en signatuur), met onderaan een vlek, 66/50 cm.

€ 15

60 Theo Thijssen, Jongensdagen, illustratie van Jan Sluyters, eerste druk (1909). € 10

61 Heinrich Böll, Ansichten eines Clowns, Roman, 1963, Kiepenheuer & Witsch, Köln-Berlin, eerste druk. € 5

62

Fotoalbum (eigenlijk Chinees kasboek) met foto’s van dienstplichtige soldaten tijdens de politionele acties in Nederlandsch-Indië (rond1947), ongeveer 40 bladen met op elk 4 foto’s en 10 losse foto’s, klein formaat.

€ 20

63

Stilleven in klassieke zeventiende eeuws stijl, olieverf op doek, gesigneerd Renting 1978, met scheurtje, 80/71 cm (Henk Renting geb.1954, bekend door zijn trompe-l’oeils, geïnspireerd door Henk Helmantel).

€ 110

64Het Zegepralent Kennemerlant, facsimile uitgave met vele kopergravures naar de eerste druk van 1732, uitgeverij Kruseman 1966, gelimiteerde oplage, nr. 231.

€ 30

65 De oorlogskranten in 6 delen, facsimile uitgave. € 60

66 Twee houten handschoenenhulpjes om glacés uit te rekken en uit te trekken. € 20

67 Twee prenten van de Heemskerkse kunstenaar Mat Reynders, figuratief geabstraheerd in zwart/wit, 1971, 43/30 cm. € 20

68 Tekening van een boom van de Heemskerkse kunstenaar Ewout van Santen. € 10

69 Tekening van een panter, gesigneerd M. van Wieringen maart 1961, 19/26 cm. € 10

70 Militaire spotprent van de tandheelkundige dienst, tekening, 18/22 cm. € 10

71 Zeer fijn kurksnijwerk van Chinees landschap met zee, 35/35 cm. € 25

72 Polychroom volkshoutsnijwerk van boer met ossen, 46/35 cm. € 20

73 Druk van een zogenaamd Hummeltje: twee kleuters op een hekje bij een kruisbeeld, 32/23 cm. € 10

74 Schermtenue met masker en twee degens. € 25

75Gitaarbanjo gemerkt Marma, jaren zestig Oost-Duitsland, een opknapper met gebreken: kam ontbreekt, brug beschadigd,mist een stemtoets.

€ 60

76 Rode trapauto om goed op te knappen, met als nummerbord A3-omgekeerde V-K, 19 – 87. € 10

77 Golfset met 9 clubs, merk Dunlop. € 30

78Oude hutkoffer van G. Tol, Philosophicum Warmond, adres J. Tol Dorpsstraat 84 Castricum, met stickertje van de Holland America Line, SS Ryndam 4770.

€ 40

79 Dienblad, onder het glas exotische vlinders uit Brazilië, Artefama S.A. Oxford nr. 429, 34/53 cm. € 20

80 Accordeon, Paolo Sopranl Italla, met tuig en koffer, moet gestemd worden. € 200

81 Roodboek Van der Lubbe en de Rijksdagbrand, publicatie van het internationaal Van der Lubbe Comité, band geplakt. € 35

82 125 jaar Sociale Woningbouw in Amsterdam, gemeentelijke dienst van volkshuisvesting Amsterdam, 1975. € 10

83

Wereldkampioenschap Schaken 1948, ‘s Gravenhage- Moskou, Analyses van Dr. Max Euwe, De Tijdstroom Lochem, met handtekeningen van de 5 deelnemers: Botwinnik, Euwe, Keres, Reshevski en Smyslov, zeer bijzonder.

€ 175

84 Naamlooze Vennootschap Philips’ Gloeilampenfabriek 1891/1916 Eindhoven, in redelijke staat. € 100

85China, historisch, romantisch, malerisch, Karlsruhe im Kunst-Verlag, Duits, eind negentiende eeuw,vele staalgravures van diverse graveurs o.a. Thümling en Tyson.

€ 40

86Wij waren getuigen, dertig tekeningen van Piet Klaasse, Inleiding Han H. de Groot en Ed Hoornik, Gedichten Theun de Vries, een uitgave van Vrij Nederland, Amsterdam 1946.

€ 20

Nr Omschrijving taxatie

87 Vintage damestasje van zeehondenbont. € 10

88

Aardewerk bord, Delftsblauw handpainted Made in Holland, met XR (Christusmonogram) en kaars en weegschaal, jubileum- geschenk van de Ned. Katholieke bond van werknemers(sters) in Industriële bedrijven “Sint Willibrordus”, 0 36 cm.

€ 30

89

Britsche Balladen geïllustreerd door Arthur Reckham, vertaling van Albert Verwey, Amsterdam Van Holkema en Warendorf, nr. 12 van 550 exemplaren, lederen bandontwerp van Elias van Bommel.

€ 125

90 A new history of photography, edited by Michel Frizot Köneman, 1998. € 75

91

Drie eeuwen bloembollenexport. De geschiedenis van den Hollandsche bloembollenhandel en der Hollandsche bloembollen tot 1938 door E.H. Krelage. ‘s Gravenhage 1946. Twee delen met vele afbeeldingen in kleur.

€ 100

92

Het scheepsstoomwerktuig, een handboek hoofdzakelijk ten dienste van hen die zich voorbereiden tot het staatsexamen voor machinist ter koopvaardij, door A.D.F.W. Lichtenbelt, 1920, 8 banden in tot. met vele constructietekeningen.

€ 60

93

Exemplum, Model Book Drawings and the Practice of Artistic Transmission in the Middle Ages (ca. 900 – ca 1470), auteur Robert W.Scheller, Amsterdam University Press 1995, belangwekkend wetenschappelijk kunsthistorisch boek.

€ 150

94 Bronzen barokke kandelaar met gedraaide schacht, gietsel met vijlsporen, 50 cm. € 20

95 Halsketting met grote granaten en gouden kubusvormig slot. € 100

96 Een plateel vaasje in de vorm van een paddestoel (wegwijzer) uit Scheveningen, gemerkt 127C Zenith, 9 cm. € 10

97 Speelgoed Consul Oldtimer model Ford, volgens kenners een antieke Schuco. € 70

98 Bronzen inktpothouder met wit aardewerk potje, gemerkt MOD. BREVET, empirestijl. € 10

99 Gebronsde Japanse theebus met vertinde binnenkant, met in reliëf voorstelling van draken, 12 cm. € 10

100 Vlak damesachtig meisjeskopje van terracotta met kleurige details, gemerkt B.I.S.(?) 16 cm. € 15

101 Plaquette van vijf poezen, Flora Keramiek, origineel handgeschilderd, 24/11 cm. € 10

102 Accordiola, Mignon Camerano, met tuig en koffer, Made in Italy, moet gestemd worden. € 125

103

Haantjesklok met slaand uurwerk, pendule en 2 ijzeren gewichten, op de wijzerplaat boven ‘Les F/res Perrenet’ en onder ‘A Foncine’, tijdsaanduiding onzeker, samenstelling zeer divers, 54/28 cm.

€ 30

104Grote barokke bronzen kandelaar van 76 cm, in drieën gegoten, met barokke kaars waarop de tekst ‘in vino veritas’ (in wijn is waarheid)

€ 35

105 Een bronzen paardje uit India, 13 cm. € 15

106 Drie bronzen gewichtjes met Arabische letters € 5

107 Wandbord van Corneille, L’été Commençant, vogel met zon en gras, gesigneerd aan beide zijden, 0 30 cm. € 25

108 Wandbord van Corneille, vogel met ademtocht, gesigneerd aan beide zijden, 0 30 cm. € 25

109 Ronde sigarettendoos van bakeliet, scharnierend tot half rond, dertiger jaren, kleine beschadiging. € 35

110 Ventilator/kachel Merk: Ismet, kleur bruin/beige, made in Germany, 50er jaren. € 35

111 Blanke glazen schaal, persglas, 0 28 cm, Leerdam, 50 jaar ABC met industriële en agrarische motieven € 25

112 Antieke ijzeren kookketel, 0 31 cm € 15

113 Epi/diascoop, zogenaamde beamer, merk Liebherr € 80

114 Koninklijke kapspiegel, heroische empirestijl, brons/messing, 50 cm € 35

115 Aquarel van de Damstraat in Haarlem, met zicht op Bavo en Waag, gesigneerd Cees van der Horst 43/54 cm € 50

116Gedenkboek van de rijkstelegraaf in Nederland, ter herinnering aan haar 50jarig bestaan, 1852-1902, door W. Ringnalda, Amsterdam 1902

€ 40

117 Dwarsfluit, gemerkt Ida Maria Grassi, made in Italy € 50

U kunt de veilinglijst en grotere foto’s ook bekijken op www.degroeneezel.nl