Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

Veilinghuis Klinkhamer Kunst, Antiquitäten, Varia Started 14 Jul 2020 19:00 CEST (18:00 BST) Vechtstraat 45 Groningen 9725CT Netherlands Lot Description 1 (Aziatica) Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. breedte 20 cm. 2 (Antiek) Kristallen schaal met zilveren hengsel Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte inclusief hengsel 18,5 cm en diameter 24 cm. 3 (Zilver) Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogt ...[more] 4 (Aziatica) Houten kist ingelegd met parelmoer Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw. Conditie: Inlegwerk beschadigd, enkele stukken parelmoer ontbreekt. Afmetingen: Lengte 22 cm, breedte 22 cm en hoogte 9 cm. 5 (Aziatica) Terracotta beeld aap met jong Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 39 cm en breedte 40 cm. 6 (Aziatica) Chinese armstoelen Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 87 cm, breedte 61,5 cm en diepte 42 cm. 7 (Antiek) Beeld St. Marguerite de Tortone Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone begin 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 120 cm en breedte 36 cm. 8 (Curiosa) Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 13 cm, breedte 12,5 cm en hoogte 7 cm 9 (Antiek) Toverlantaarn Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's circa 1900. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 36,5 cm en breedte 49 cm. 10 (Aziatica) Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 12 cm. 11 (Aziatica) Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuwKommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans. Conditie: Kleinste kom een barst, schotels chips en een schotel gelijmd. Afmetingen: Max. hoogte 6,5 cm en max. diameter 17 cm. 12 (Antiek) Bijbel met zilveren sluiting Bijbel uit 1852 met afbeeldingen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 16 cm, breedte 10 cm. 13 (Curiosa) Houten engelen Twee decoratieve houten engelen. Conditie: Beschadigingen, ontbreekt gedeelte voet. Afmetingen: Max. lengte 50 cm en max. breedte 28 cm.

Transcript of Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

Page 1: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

Veilinghuis Klinkhamer

Kunst, Antiquitäten, Varia

Started 14 Jul 2020 19:00 CEST (18:00 BST)

Vechtstraat 45

Groningen

9725CT

Netherlands

Lot Description

1(Aziatica) Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e

eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. breedte 20 cm.

(Antiek) Kristallen schaal met zilveren hengsel Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een

zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte inclusief hengsel

18,5 cm en diameter 24 cm.

(Zilver) Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in

de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend. Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Max. hoogt ...[more]

4(Aziatica) Houten kist ingelegd met parelmoer Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw. Conditie:

Inlegwerk beschadigd, enkele stukken parelmoer ontbreekt. Afmetingen: Lengte 22 cm, breedte 22 cm en hoogte 9 cm.

5(Aziatica) Terracotta beeld aap met jong Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 39 cm en breedte 40 cm.

6(Aziatica) Chinese armstoelen Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 87 cm,

breedte 61,5 cm en diepte 42 cm.

7(Antiek) Beeld St. Marguerite de Tortone Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone begin 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 120 cm en breedte 36 cm.

8(Curiosa) Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Lengte 13 cm, breedte 12,5 cm en hoogte 7 cm

9(Antiek) Toverlantaarn Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's circa 1900. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 36,5 cm en

breedte 49 cm.

10(Aziatica) Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw Conditie: Goede

conditie. Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 12 cm.

(Aziatica) Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuwKommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is

Japans. Conditie: Kleinste kom een barst, schotels chips en een schotel gelijmd. Afmetingen: Max. hoogte 6,5 cm en max. diameter 17

cm.

12(Antiek) Bijbel met zilveren sluiting Bijbel uit 1852 met afbeeldingen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 16 cm, breedte 10

cm.

13(Curiosa) Houten engelen Twee decoratieve houten engelen. Conditie: Beschadigingen, ontbreekt gedeelte voet. Afmetingen: Max.

lengte 50 cm en max. breedte 28 cm.

Page 2: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

14(Curiosa) Ellams Duplicator London Stencil apparaat in mahoniehouten kist van Ellams Duplicator London, model Diaphragm. Circa

1920. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Koffer lengte 51 cm, breedte 38,5 cm en hooge 15,5 cm.

15(Aziatica) Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw. Conditie: Chips rand vazen, deksels

ontbreken. Afmetingen: Hoogte 32 cm en diameter 22 cm.

16(Aziatica) Yixing theepot, China, eind 20e eeuw Yixing theepot eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 11 cm en

breedte 18 cm.

17(Antiek) Glazen stolp met houten bodem Antieke ovale glazen stolp met houten bodem. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte

53 cm, breedte voet 53 cm en diepte 25 cm.

18(Curiosa) Boeddha's Twee porseleinen boeddha's en een houten boeddha. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en

max. breedte 22 cm.

19(Curiosa) Splendolux diaprojector in koffer Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Koffer

lengte 40 cm, breedte 24 cm en hoogte 18 cm.

20(Aziatica) Boeddha Chiang Saen Thailand Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 28 cm en breedte 19 cm.

21(Sieraden) Armbanden, 20e eeuw Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 5,5 cm

en max. diameter 7 cm.

22(Curiosa) Kan, beeld en plaquette Divers lot met aardewerk kan, spekstenen beeld van een beer en een plaquette met grotschildering.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. breedte 21,5 cm.

(Etnografica) Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" .

Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 21 cm en breedte

11 cm.

(zilveren sieraden.) Zilver. Divers lot sieraden. Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse

halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches

waaronder een Hollands kroeg tafer ...[more]

25(Aziatica) Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw Conditie:

Beschadigingen randen, gecraqueleerd. Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 21,5 cm.

26(Aziatica) Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw Conditie: In goede

conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 9 cm en max. diameter 18 cm.

27(Curiosa) Projectieplaatjes Apostolische School en kerken van Nederland Glas projectieplaatjes van de Apostolische School en kerken

van Nederland, circa 150 stuks. Conditie: Goed. Afmetingen: Projectieplaatje 8,4 x 8,4 cm.

28(Curiosa) Basalt bruin Wedgewood rouwservies Basalt bruin Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepotten, een kom,

serveerblad, beker en een schenkkan. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 9 cm en max. breedte 22,5 cm.

29(Aziatica) Vaas en wierook pot, China ,tweede helft 20e eeuw Vaas en wierook pot, China , tweede helft 20e eeuw Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Max. hoogte 40 cm en max. diameter 18 cm.

Page 3: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

30(Antiek) Microscoop W & H Seibert Wetzlar Microscoop W & H Seibert Wetzlar in orginele kist circa 1900. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Hoogte microscoop 30 cm, breedte 14,5 en diepte 18,5 cm.

31(Aziatica) Kom en vazen, China, 20e eeuw Kom en vazen, China, 20e eeuw. Conditie: Donkere vaas onderkant beschadigd, scheur

kom. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 19,5 cm.

32(Design) Chesterfield kinderbank Cognac kleurige gecapitioneerde 2-zits Chesterfield kinderbank in opdracht gemaakt, begin jaren '70.

Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Lengte 110 cm, diepte 55 cm en hoogte 52 cm (inclusief wielen).

33(Aziatica) Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Conditie: Goed, minimale chip knop dekselvaas. Afmetingen: Max. hoogte 32,5 cm max. diameter 19 cm.

34(Aziatica) Chinese houten lunchbox Chinese rood gelakte houten lunchbox gedecoreerd met draken en bloemmotieven, 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 42 cm en diameter 27 cm.

(Goud) Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië. Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en

meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk. Conditie: In goede conditie met kleine

gebruikssporen. Afmetingen: Ringmaat: 19 mm. Gewicht ...[more]

36(Curiosa) Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend" Reproductie van honderd gulden prent

Rembrandt "Christus en de zieken genezend". Conditie: In goede staat. Afmetingen: 40 x 31 cm.

(Design) Tafel, design Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen Pelikan Design voor Fritz Hansen Tafel, model Plano P930, ontworpen

door Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen van Pelikan Design voor Fritz Hansen. De vierkante tafel heeft een grijze glasplaat en

verchroomd stalen poten. Conditie: Lichte bes ...[more]

38(Sieraden) Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger

Michaela Frey, Wenen Oostenrijk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte broche 6 cm en breedte hanger 2,5 cm.

39(Curiosa) Bestekset in cassette Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Cassette 48 x 33 cm.

40(Antiek) Karaf en fles met zilveren rand Antiek glazen karaf en fles met zilveren rand. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 36 cm

en max. diameter 10 cm.

41 (Ansichtkaarten) Ansichtkaarten Ansichtkaarten uit Nederland en het buitenland. Conditie: Meeste kaarten gelopen.

42(Etnografica) Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo. Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo. Conditie: In goede staat, werking

hout. Afmetingen: Hoogte 35 cm en breedte 10 cm.

43(Curiosa) Linguaphone platenspeler Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan

taal cursisten om Linguaphone platen te draaien. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Koffer lengte 39 cm, breedte 30 cm en hoogte 16 cm.

44(Muziekinstrumenten) Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960. Conditie:

Gebruikt, snaren strijkstokken gebroken. Afmetingen: Lengte 61 cm en breedte 20 cm.

45(Zilver) Zilveren theelepels Een set van twaalf zilveren theelepels in doos, een set van zes zilveren theelepels in doos en twee losse

zilveren theelepels. Conditie: Een theelepel gebroken. Afmetingen: Max. lengte theelepel 11 cm.

Page 4: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

(Etnografica) Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw Conditie:

Maskers goede conditie, beeld mist een hand. Afmetingen: Beeld hoogte 55 cm en breedte 11 cm. Maskers lengte 16 cm en breedte 16

cm.

47(Etnografica) Houten masker Fillipijnen Houten masker Fillipijnen, voor 1975. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 65 cm en

breedte 30 cm.

48(Curiosa) Glasnegatieven en negatieven Glasnegatieven circa 50 stuks begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Glasnegatief 10 x 8,5 cm.

49

(Zilver) Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan +

kroon en een onbekend meesterteken. Conditie: In goede conditie. Afmetingen: Halsketting lengte 47 cm en lengte oorbellen 5

cm.Totaalgewicht: 43 gram.

50 (Antiek) Antieke tegels Lot met 18e en 19e eeuwse blauw/ witte tegels, 14 in totaal. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 13 x 13 cm.

51(Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. breedte 18 cm.

(Sieraden) Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland Gebronst metaal. Halsketting, armband en

oorbellen, Kalevala Koru. Finland. Gemerkt: KK en 'made in Finland'. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ketting lengte 47 cm,

oorbellen lengte 6 cm. Armband lengte: 19 cm ...[more]

53 (Zilver) Gebaksvorkjes Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver). Conditie: Goed. Afmetingen: Lengte 15,5 cm.

54(Sieraden) Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en

kan open, onduidelijk gemerkt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Armband binnenmaat: 6.4 cm. Broche: 7.7 cm en hanger: 5.3 cm.

55(Etnografica) Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika. Conditie: Goed. Afmetingen: Hoogte

74,5 cm en breedte 7,5 cm.

56(Antiek) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw. Conditie:

Goed. Afmetingen: 50,5 x 65 cm.

57(Curiosa) Mamod stoom tractor Mamod stoom tractor Engeland 1970-1979. Conditie: Ontbreekt afdekplaatje. Afmetingen: Hoogte 17

cm en breedte 25 cm.

58(Curiosa) Buste albast Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw. Conditie: Lichte beschadigingen

bloem. Afmetingen: Hoogte 19,5 cm en breedte 18,5 cm.

59(Porselein) Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw. Conditie: Goede

conditie. Afmetingen: Hoogte 25 cm en breedte 19 cm.

60(Antiek) Curiosa divers lot glaswerk Divers lot glaswerk waaronder een karaf en twee schaaltjes van Adolf Beckert glass Fachschule

Steinschönau Bohemen circa 1915. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max. diameter 20,5 cm.

61(Curiosa) Servies Wedgewood EdmeDelen van een servies Wedgewood Edme. Conditie: Beschadigingen Afmetingen: Max. hoogte 25

cm en max. diameter 26,5 cm.

Page 5: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

62(Taxidermie) Geweien Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 28 cm en max.

breedte 12 cm.

63 (Numismatiek) Centen, stuivers en buitenlands geld Diverse munten, grotendeels centen en stuivers. Conditie: Goed

64(Curiosa) Russische lakdoosjes Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 11,2 cm,

breedte 7,5 cm en hoogte 4 cm.

65(Curiosa) Ingelegd houten kist met decoraties Houten kist met kostum decoraties. Conditie: Kist is beschadigd. Afmetingen: Kist lengte

25 cm, breedte 18 cm en hoogte 13,5 cm.

66(Curiosa) Servies Arzberg Servies van Arzberg waaronder dekschaal met deksel, theekopjes, espressokopjes en diepe borden.

Conditie: Niet compleet, diverse chips. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm en max. diameter 28 cm.

67

(Etnografica) Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika.Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika.Afrikaans

ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers

stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de ...[more]

68 (Antiek) Tegels Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900. Conditie: Goed. Afmetingen: Tegel incl. houten lijst 16 x 16 cm.

69(Aziatica) Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en

broche. Conditie: Goed, beschadiging achterkant beeld. Afmetingen: Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 25 cm.

70 (Antiek) Lot oud kant Lot oud kant, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Nvt

71(Curiosa) Schildersezel In hoogte verstelbare grenen houten schildersezel op wielen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 146 cm,

breedte 44 cm en diepte 68 cm.

72(Muziekinstrument) Parrot accordeon Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer. Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Koffer lengte 52,5 cm, breedte 49 cm en hoogte 25 cm.

73

(Etnografica) Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Hout, Beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als

vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te veroorzaken/ bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 26 ...[more]

74(Aziatica) Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw Conditie:

Goede conditie Afmetingen: Hoogte 43 cm en diameter 26 cm.

75(Antiek) Antieke tegels Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: 13 x 13 cm.

76(Curiosa) Frenologie hoofd L.N. Fowler. Frenologie hoofd, naar antiek voorbeeld. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 28 cm

en breedte 14 cm.

77(Zilver) Zilveren bestek Bestek bestaande uit vijf messen, zes lepels, zes vorken en twee dessertlepels. Conditie: Niet compleet.

Afmetingen: Max. lengte 26 cm.

78(Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. breedte 21,5 cm.

Page 6: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

79(Antiek) Salontafel met marmerenblad Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920. Conditie: Goed

met lichte slijtage houten onderstel Afmetingen: Lengte 152 cm, breedte 71 cm en hoogte 43,5 cm.

80(Sieraden) Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.

Gemerkt: 925 en 2 andere merken. Conditie: In goede conditie. Afmetingen: Oorbellen lengte: 4.7 cm. Ringmaat: 17 mm.

81(Design) Chromen hanglamp met krullen Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Diameter circa 65 cm.

82

(Sieraden) Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden.

Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika. Conditie: In

goede conditie. Afmetingen: Halsketti ...[more]

83(Curiosa) Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot

en theepotten. Conditie: Beschadigingen, barsten en chips. Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. breedte 21 cm.

84(Curiosa) Zwart Wedgewood rouw servies Zwart Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 12 cm en max. breedte 21 cm.

85(Curiosa) Van Melle blik en jaren '70 blik Lot met twee blikken een Van Melle's Toffees met vogel afbeeldingen en een ander jaren '70

voorraadblik. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 29 cm en max. diameter 21 cm.

86

(Sieraden) Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva, Finland. Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti

Sarpaneva, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl,

gemerkt: Made in finland. Con ...[more]

87 (Ansichtkaarten) Ansichtkaarten in album Album met ansichtkaarten. Conditie: Gelopen.

88(Curiosa) Curiosa divers lot Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 34 cm en max. diameter 37,5 cm.

89 (Sieraden) Horloges Drie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 23,5 cm en max. diameter 3,5 cm.

90

(Sieraden) Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers. Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit:

A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren

hanger met daarop een afbeelding va ...[more]

91(Etnografica) Brons, Lot(3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika. Brons, Lot (3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika. Fraai bewerkte en

mooie patina. Mannila's werden o.a. als betaalmiddel gebruikt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. diameter 9 cm.

92

(Sieraden) Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.Goud + Carneool. 18k gouden

hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.Hanger bestaat uit Carneool met aan de voorzijde een gouden symbool

met aan de achterzijde gegraveerde Arabische t ...[more]

93 (Curiosa) Fornuis Thebo fornuis met kolenkit en ketel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte70 cm, breedte 55 cm en diepte 61 cm.

94(Curiosa) Aardewerk divers lot Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

Conditie: Een vaas een chip. Afmetingen: Max. hoogte 17,5 cm en max. breedte 18 cm. Hoogste beeldje 5,5 cm.

Page 7: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

95

(Antiek) Eikenhouten "Drentse" kast, 18e eeuw Een eikenhouten tweedeurs zogenaamde "Drentse" kast. Geprofileerde kap en

deurpanelen. In de onderkast een lade, voor rustend op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, 18e eeuw (beslag niet origineel).

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte ...[more]

96

(Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal, zandloper, bloempot, twee

honingpotjes en een kinderservies. Conditie: Kinderservies beschadigd en een kom een chip. Afmetingen: Max. hoogte 19,8 cm en

max. breedte 27,5 cm.

97(Antiek) Boheems kristal Boheemskristal. Conditie: Missende onderdelen en beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 33 cm en diameter

17 cm.

98

(Design) Tafel Cees Braakman Pastoe Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie,

ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70. Conditie: In goede staat met gebruikssporen (beschadigingen tafelblad). Afmetingen:

Max. lengte 218 cm en breedte 85 cm.

99(Antiek) Italiaanse Renaissance Cassone Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven,

laat renaissance, circa 1700. Conditie: In goede staat, nieuwe bodem. Afmetingen: Breedte 170 cm, hoogte 70 cm en diepte 58 cm.

100(Aziatica) Chinese houten kist Chinese houten kist, klep aan de voorkant. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Breedte 72 cm, hoogte 41 cm

en diepte 44 cm.

101 (Sieraden) Halskettingen Lot met zes verschillende vintage halskettingen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 134 cm.

102(Curiosa) Porseleinen beelden Goebel Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt, Goebel tweede helft 20e eeuw. Conditie:

Mariabeeld mist hand, andere beelden goede conditie. Afmetingen: Max. hoogte 22 cm en max. breedte 18 cm.

103(Etnografica) Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo. Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Lengte 34,5 cm en breedte 6 cm.

104

(Sieraden) Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring. Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig

collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k

(gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren ...[more]

105(Curiosa) Tuareg-box Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg noord Afrika tweede helft 20e eeuw.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 40 cm en breedte 26 cm.

106(Curiosa) Houten kolenkit Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Hoogte 38 cm, breedte 35 cm en diepte 49,5 cm.

107 (Curiosa) Schelpen Lot met diverse grote schelpen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 28 cm en max. hoogte 15 cm.

108(Antiek) Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. breedte 26 cm.

109(Etnografica) Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft

20 eeuw. Tanzania Afrika. Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte 83 cm en breedte 24 cm.

110(Curiosa) Lot plate schaal, theebus en kan Een lot plate met een kan, theebus en een schaal. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max.

hoogte 32 cm en max. diameter 26,5 cm.

Page 8: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

111(Curiosa) Hutkoffer Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 55 cm, breedte 55 cm en diepte

55 cm.

112(Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. breedte 20,5 cm.

113(Curiosa) Glaswerk divers lot Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 23 cm en max. diameter 29,5 cm.

114(Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en

flesjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 26 cm en max. breedte 9,5 cm.

115(Antiek) Eiken vitrine kast Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900 Conditie: Gebruikt, werking hout. Afmetingen:

Hoogte 69 cm, breedte 49 cm en diepte 30.

116(Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan. Conditie: Deksel koffiekan beschadigd Afmetingen:

Max. hoogte 25 cm en max. breedte 40 cm.

117(Design) Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996. Conditie: Gebruikssporen, ontbreken

planken en scheur achterwand. Afmetingen: Hoogte 207 cm, breedte 55 cm en diepte 55 cm.

118(Curiosa) Glas in lood decoraties Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk. Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Max. 32 x 27 cm.

119(Curiosa) Wandkaart Nederland Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden

20e eeuw. Conditie: Beschadigingen en vergeeld. Afmetingen: 111 cm x 133 cm.

120(Antiek) Art Nouveau kast Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920. Conditie: In

goede staat, kringen in het blad. Afmetingen: Hoogte 196 cm, breedte 90 cm en diepte 45 cm.

121(Boeken) Biggles W.E. Johns Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221

en 250 Conditie: In gelezen staat.

122(Curiosa) Servies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose Delen van een koffie-en theeservies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose.

Conditie: Beschadigingen Afmetingen: Max. 25,5 x 23,5 cm.

123(Aziatica) Balinees houtsnijwerk Balinees houtsnijwerk verhaal van Rama en Sita, circa 1950. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Lengte 48 cm, breedte 27,5 cm en diepte 6 cm.

124(Aziatica) Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 17 cm.

125(Curiosa) Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap Merklappen 1901/1903 Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ingelijste merklap 46

x 26 cm.

126

(Antiek) Zilveren beugeltas en maliënkolderBeugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter

G, 1916. Hierbij een kleine zilveren maliënkolder. Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. lengte 36 cm

(inclusief hengsel) en breedte 17 cm ...[more]

Page 9: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

127(Curiosa) Etalage pop Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Lengte 194 cm en breedte 46 cm.

128(Curiosa) Lot emaille Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max.

diameter 37 cm.

129(Curiosa) Plate divers lot Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes, Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Max. hoogte 17 cm en max. breedte 16,5 cm.

130 (Curiosa) Kroonluchter 8-armig Glazen 8-lichts kroonluchter. Conditie: Ontbreken pegels. Afmetingen: Lengte 72 cm en diameter 65 cm.

131(Curiosa) Divers lot plate Divers lot plate waaronder dienbladen, melkkannen en suikerpotten veelal Douwe Egberts. Conditie: Goed.

Afmetingen: Max. hoogte 11,5 cm en max. lengte 30,5 cm.

132(Curiosa) Tafelkleden en servetten damast Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.

Conditie: In goede staat, een tafelkleed een roestplekje. Afmetingen: Max. 200 x 155 cm.

133(Kunst) Boekbindkunst Twee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als dagboek of notitieboek. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: Max. 18 x 23 x 5 cm.

134(Curiosa) Plantentafel Hoge mahonie houten plantentafel, circa 1920. Conditie: In goede staat, waterkringen op plateau. Afmetingen:

Hoogte 105 cm en plateau 30 x 30 cm.

135 (Curiosa) Tableau Heilige Maria Tegeltableau van Heilige Maria. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 28 x 44 cm.

136(Antiek) Schaal VOC Aardewerk schaal, blauw wit, bloem motieven met groot VOC logo in het midden. Conditie: In goede staat, kleine

beschadigingen onderkant rand. Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 41 cm.

137(Curiosa) Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul Bierpul van Budweiser sports legends. Conditie: Deksel zit los.

Afmetingen: Hoogte 23,5 cm en breedte 15 cm.

138(Aziatica) Chinese kast Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Breedte 64

cm, hoogte 49 cm en diepte 43 cm.

139(Curiosa) Boekensteun en doosjes Divers lot met houten doosjes en boekensteun. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 41 cm

en max. breedte 22 cm.

140(Curiosa) Servies Wedgewood Stratford en Conway Delen van een servies Wedgewood Stratford en Conway. Conditie: Beschadigingen

Afmetingen: Max. hoogte 12 cm en max. diameter 26,5 cm.

141 (Curiosa) Pins sport Lot diverse voetbalclubspeldjes. Conditie: In goede staat.

142(Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep. Conditie: Prent is beschadigd. Afmetingen:

Prent 24 x 30 cm.

143(Curiosa) Messing haardscherm met putti Een messing haarscherm met putti. Conditie: Gedeelte voet afgebroken. Afmetingen: Hoogte

66 cm en lengte 74 cm.

Page 10: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

144

(Kunst) Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met

initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw. Conditie: Grootste schilderij scheuren in het doek. Afmetingen:

Schilderij met boten 78 x 38 cm en stil ...[more]

145(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen Schilderij gesigneerd Willem Jansen (1892-1969) Bergense School.

Conditie: In redelijke staat, lijst beschadigd. Afmetingen: 34 x 44 cm.

146(Curiosa) Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen

dienblad. Eerste helft 20e eeuw Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Dienblad 44 x 34 cm en theepot hoogte 16 cm.

147(Sieraden) Lot sieraden Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Halsketting lengte

23 cm en horloge diameter 6 cm.

148(Curiosa) Curiosa divers lot Divers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen maten. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Max. hoogte 10 cm en max. 36 cm.

149

(Antiek) Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt

GDR (Grafenthal). Conditie: Goed, beeld vrouw hand beschadigd (missend onderdeel). Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max.

diameter 13 cm.

150(Curiosa) Pentekening Texel en krijttekening Pentekening boerderij Texel van Niek Welboren en krijttekening Jezus van het kruis

gehaald. Conditie: Vochtschade passe partout pentekening Afmetingen: Pentekening 18 x 9 cm en krijttekening 18 x 19 cm.

151(Aziatica) Chinese houten kist Chinese houten kist, klep aan de voorkant. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Breedte 72 cm, hoogte 41cm

en diepte 44 cm.

152(Antiek) Hollandse eiken linnenkast Hollandse eiken linnenkast, circa 1900. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 210 cm, breedte

130 cm en diepte 41 cm.

153(Curiosa) Divers lot plate Divers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Max. hoogte 21,5 cm en max. diameter 29 cm.

154(Curiosa) Borduurschilderij Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900. Conditie: In redelijke staat.

Afmetingen: 65 x 83 cm.

155(Curiosa) Hanglamp Art DecoGlazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 70 cm en

diameter 40 cm.

156(Aziatica) Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en

de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji. Conditie: Twee haarlijnen en gebruikerssporen. Afmetingen: Diameter 28,5 cm.

157(Curiosa) Bestekset Gero in cassette Bestekset Gero Gromalca in cassette. Conditie: Niet compleet, messen ander merk, cassette

beschadigd. Afmetingen: Max. lengte 28 cm.

158(Kunst) Boekbindkunst Twee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als dagboek of notitieboek. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: Max. 17 x 22,5 x 4,5 cm.

159(Curiosa) Blikken kraantjespot en bloembak Een blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 48 cm en max. diameter 33 cm.

Page 11: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

160(Etnografica) Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. lengte 40 cm en max. breedte 23 cm.

161

(Antiek) Dubbel gebogen wortelnoten bureau Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de

klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw. Conditie: In

redelijke staat, scheur aan beide zijk ...[more]

162(Aziatica) Gebedenboek Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 23 cm en

breedte 5,5, cm.

163 (Aziatica) Imari borden Drie Japans Imari borden circa 1900 Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Diameter 21 cm.

164(Antiek) Klok regulateur Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Hoogte 65 cm, breedte 39 cm en diepte 11 cm.

165(Aziatica) Bijzettafel met lade, China, eind 20e eeuw Chinese bijzettafel met la, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 56 cm, breedte 46 cm en diepte 68 cm.

166(Aziatica) Chinese verte dekselpot Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e

eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 18 cm en diameter 14 cm.

167 (Taxidermie) Geweien Lot met vijf ree geweien. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 31 cm en max. breedte 12,5 cm.

168(Aziatica) Etagère China, tweede helft 20e eeuw Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw. Conditie: Gebruikt,

beschadigingen verf. Afmetingen: Hoogte 68 cm en breedte 23,5 cm.

169 (Curiosa) Hoekkast Klassieke hang hoekkast. Conditie: Glas beschadigd. Afmetingen: Hoogte 95 cm, breedte 54 cm diepte 33 cm.

170(Curiosa) Curiosa divers lot Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod. Conditie: Dame op fiets arm gelijmd.

Afmetingen: Max. hoogte 42 cm en max. breedte 28 cm.

171(Curiosa) Apothekers potten Drie diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. diameter

14 cm.

172

(Curiosa) Emaille BK pannenset stapelbaar jaren '50 Emaille BK pannenset uit de jaren '50 die stapelbaar is; een zogenaamde gamel.

De set bestaat uit 4 stapelbare pannen waarvan de bovenste met deksel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 43 cm en breedte 17

cm.

173(Curiosa) Divers lot porselein. Porselein divers lot waaronder beeldjes, vaasjes en doosjes. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max.

hoogte 13 cm en max. breedte 11,5 cm.

174(Curiosa) Divers lot curiosa Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. 12 cm en max. breedte 20 cm.

175(Antiek) Leren bureauset Uitgebreide set leren bureau accessoires. Conditie: Prullenbak leer laat los. Afmetingen: Max. hoogte 25 cm

en max. breedte 25 cm.

176(Curiosa) Foto albums Twee foto albums, een album gedeeltelijk gevuld en een met Jugenstil koper beslag. Begin 20e eeuw. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Grootste foto album 21 x 27 cm.

Page 12: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

177(Curiosa) Divers lot fotografie Divers lot waaronder een fototoestel van Voigtländer, een lucimeter S en drie fotorolletjes. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Fototoestel lengte 13 cm, breedte 9 cm en hoogte 9,5 cm.

178(Curiosa) Apothekers potten Vijf diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat, een pot een scheur. Afmetingen: Max. hoogte 22

cm en max. diameter 15 cm.

179

(Antiek) Karaf en odeurflacons Een karaf met zilveren voet en twee odeurflacons met zilveren dop en halsrand, tweede helft 19e eeuw.

Stopjes odeurflesjes zijn aanwezig. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. breedte 7

cm.

180(Curiosa) Apothekers vijzelPorseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Vijzel hoogte 10 cm, diameter 18

cm en stamper lengte 18 cm.

181(Curiosa) Russische lakdoosjes Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 7,5, breedte

6,5 cm en hoogte 3 cm.

182 (Curiosa) Lot visnetdrijvers Lot visnetdrijvers. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. diameter 13 cm.

183 (Curiosa) Tuinstoel Tuinstoel hout met ijzer opklapbaar. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 85 cm, breedte 58 cm en diepte 53 cm.

184

(Aziatica) Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw Houten naaikist met een decor van pauwen,

Indonesië, midden 20e eeuw Conditie: Goede conditie, scharnieren ontbreken en de sluiting werkt niet meer Afmetingen: Maten 40 bij

29 cm

185 (Curiosa) Boeddha's Lot diverse Boeddha beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max. breedte 16 cm.

186(Antiek) Zilveren beursbeugel Zilveren beursbeugel, circa 1860, met ankerschakeling, voorzien van een kralenbeursje van een jongere

datum. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 20 cm en breedte 13 cm.

187(Curiosa) Bestek Argental en slabestek Divers lot bestek waaronder achte grote verzilverde messen, zes kleine verzilverde messen van

Argental en een slabestek van hoorn. Conditie: Slabestek gebroken. Afmetingen: Max. lengte 25 cm.

188(Curiosa) Schilderijen Een schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900. Conditie: Matige staat. Afmetingen: Max.

26 x 20,5 cm.

189(Curiosa) Divers lot glaswerk Divers lot waaronder likeurglazen, onderzetters, glazen en borrelglazen. Conditie: In goede staat, twee

glazen een chip. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en max. diameter 8 cm.

190(Curiosa) Lamp glas in lood Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw. Conditie: Een scheur in het glas. Afmetingen: Lamp

hoogte 22 cm en diameter 28 cm.

191(Antiek) Toverlantaarn met toebehoren Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 36 cm en max. lengte 39 cm.

192(Aziatica) Mah jong Mah jong gezelschapsspel in orginele doos, bamboe stenen en benen rekenstokjes. Tweede helft 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Speeldoos 36 x 23 cm.

193(Curiosa) Apothekers vijzel Porseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt, beschadiging rand. Afmetingen: Vijzel hoogte

10 cm, diameter 23,5 cm en stamper lengte 26 cm.

Page 13: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

194 (Curiosa) Porseleinen beelden Lot met vijf porseleinen beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm.

195 (Curiosa) Buste gips Buste van een vrouw, eind 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 50 cm en breedte 30 cm.

196(Aziatica) Imari borden, Japan, 19e eeuw. Vier Japans Imari borden, 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. doorsnede

31 cm.

197

(Antiek) Verzilverde dekschaal en juskommen van gezonken passagiersschip HSDG Madrid Het 146 meter lange Duitse

passagiersschip MADRID van de Hamburg-Sudamerika-Dampschiffs-Gesellschaft (HSDG) is in 1941 bij Den Helder bij de

Haaksgronden door Engelse vliegtuigen in brand geschoten. Enige tijd later ...[more]

198(Curiosa) Empire stijl lampen Twee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte

64 cm en breedte 16,5 cm.

199

(Curiosa) Servies J.J. Geubels Groningen "Old Buckingham" Servies J.J. Goebels bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan, kom,

elf schoteltjes en acht kopjes. Conditie: In goede staat met minimale gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm en max.

breedte 20 cm.

200

(Antiek) Middenfragment majolica Middenfragment van een recent rondgeslepen platte schotel, zogenaamde majolica. Gevonden bij

baggerwerkzaamheden voor de nieuwe jachthaven te Leeuwarden in 1951/1952. Circa 1700. Conditie: Fragment Afmetingen: Diameter

17,5 cm.

201(Curiosa) Divers lot tin Divers lot tin waaronder kaarsenstandaards, schenkkan, bord en lepels. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max.

hoogte 20 cm en max. diameter 31 cm.

202

(Toegepaste kunst) Kobaltblauwe persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam Twee kobaltblauwe tienkantige persglazen schalen,

ontwerp K.P.C. de Bazel 1920 Leerdam. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. breedte 18 cm en max.

hoogte 4 cm.

203(Sieraden) Halskettingen en armbanden Negen halskettingen en vier armbanden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 38

cm.

204(Curiosa) Gemberpotten en sojaflesjes Vier gemberpotten en twee Japan sojaflesjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 14

cm en max. diameter 15 cm.

205 (Sieraden) Dameshorloges Lot met zes dameshorloges. Conditie: Gebruikt.

206(Curiosa) Bord Porceleyne Fles DelftBlauw wit wandbord Porceleyne Fles Delftdecor met bloemen en vogels, circa 1900. Conditie:

Beschadiging door ophanging. Afmetingen: Diameter 36 cm.

207(Curiosa) Apothekers potten Drie diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. diameter

12 cm.

208(Curiosa) Reisnecessaire Reisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met been, circa 1900. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: 18,5 x 13 cm.

209(Curiosa) Karaffen en borrelglazen Vier karaffen en twee borrelglazen. Conditie: In goede staat, een stop gelijmd. Afmetingen: Max.

hoogte 27 cm en max. diameter 10 cm.

Page 14: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

210(Curiosa) Zilveren fotolijstjes Drie zilveren fotolijsten met houten achterwand, gemerkt 835, circa 1950. En een andere. Conditie: In

goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. 10,5 x 14,5 cm.

211(Aziatica) Gemberpotten Twee Chinese beschilderde gemberpotten, aan de onderkant gemerkt, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 15 cm.

212(Antiek) Kopergravure "Kaart van Drenthe" Cornelis Pijnacker Kopergravure Cornelis Pijnacker (1570-1645) "kaart van Drenthe".

Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 37 x 54 cm.

213(Antiek) Tegeltableau naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag Sepiakleurig 6-tegeltableau met voorstelling naar W. Verschuur,

Rozenburg Den Haag. Conditie: Kleine beschadiging rechter tegel bovenin. Afmetingen: Lengte 47,5 en hoogte 31,5 cm.

214

(Zilver) Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai

bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen. Conditie: Redelijke conditie met gebruikssporen, enkele

beschadigingen. ( zie foto's) Afmetingen: Le ...[more]

215(Curiosa) Glazen fotolijstjes Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920. Conditie: Beschadigingen glas.

Afmetingen: Max. 10,5 x 19,5 cm.

216(Kunst) Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e

eeuw Conditie: Goede conditie Afmetingen: Hoogte kan 20,5 cm en diameter 10,5, beker hoogte 9 cm en diameter 7 cm.

217

(Sieraden) Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. De licht gemêleerde

ketting is van kunststof/ plastic en heeft een schroefslot van hetzelfde materiaal. De donkere Kersen kleurige halsketting is van Bakeliet.

Conditie: In goede staat. A ...[more]

218(Curiosa) Lot diverse messing haken Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Max. lengte 15, 5 cm en max. breedte 7,5 cm.

219(Curiosa) Vijzel Wedgewood Porseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Vijzel hoogte 10

cm, diameter 18,5 cm en stamper lengte 30 cm.

220(Sieraden) Buikdans sieraden. Complete set buikdans sieraden, ceintuur, halsketting, armband en oorhangers midden 20e eeuw

Conditie: Sierriem kleine beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 100 cm en oorbellen diameter 7 cm.

221 (Sieraden) Horloges en armbanden Lot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 24 cm.

222 (Antiek) Vijzels Twee vijzels, 18e en 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en stamper max. 15 cm.

223(Curiosa) Apothekers vijzel Porseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Beschadiging rand. Afmetingen: Vijzel hoogte 12,5 cm,

diameter 32 cm en stamper lengte 20 cm.

224

(Sieraden) Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting

en 3 armbanden. A. Samengestelde 3-rijig halsketting bestaande uit o.a zoetwater cultivé parels en Agaat met zilveren slot. B. 3

armbanden van onduidelijke samenst ...[more]

225(Curiosa) Apothekers vijzel en schalen Een apothekers vijzel, apothekers schaal en diverse stampers en lepels. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. lengte 19 cm, max. hoogte 12,5 cm en max. diameter 23,5 cm.

Page 15: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

226

(Zilver) Zilveren breipennen en zilveren breipenhouders aan een ketting Twee zilveren breipenhouders aan een Jasseron ketting,

Nederland begin 20e eeuw. Gemerkt met een klein zwaard. Zilveren breipen (rechter op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw,

gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht le ...[more]

227(Aziatica) Vaas, China, 19e eeuw Vaas, China, 19e eeuw Conditie: Haarlijn in bovenrand Afmetingen: Hoogte 35,5 cm en diameter 13,5

cm.

228

(Zilver) Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte

steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven. Conditie: Goede

conditie. Afmetingen: Lengte: 23.5 cm. Gewich ...[more]

229(Antiek) Klompen Drie paar klompen, een paar bewerkte houten, een paar hout met bewerkt leer op de wreef en een paar hout met

lederen schacht. Circa 1900. Conditie: In goede gebruikte staat. Afmetingen: Max. lengte 32 cm.

230 (Curiosa) Cinekon eight camera 1961 Cinekon eight camera 1961. Conditie: Niet getest. Afmetingen: Hoogte 14 cm en breedte 8,5 cm.

231(Curiosa) Divers lot plate Divers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard, brillenkoker en theezeefjes.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 21 cm en max. diameter 27 cm.

232(Curiosa) Divers lot glaswerk Divers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Max. hoogte 9,5 cm en max. breedte 13 cm.

233(Aziatica) Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periodePorseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode

Conditie: Goede conditie, twee kleine chipjes aan de bovenrand Afmetingen: 33 cm hoog

234(Antiek) Lot glaswerk ruit waaier slijpsel. Lot glaswerk, kaasstolp met onderschaal, dekselpot met onderschaal en bowlpot, circa 1900.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max. diameter 25 cm.

235(Aziatica) Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Kom diameter 21,5 cm. Schotel diameter 12 cm en kommetje diameter 6,5 cm.

236 (Curiosa) Fotolijstjes Tien diverse fotolijstjes. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. 12 x 18 cm.

237(Curiosa) Visbestek Visbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken. Conditie: Kleine beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 20,5

cm.

238(Aziatica) Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Conditie: Goede

conditie, kom heeft een lichte bodembarst, vaasje in goede conditie Afmetingen: Breedte kom 14, 5 cm en hoogte vaasje 8, 5 cm.

239(Antiek) Twee stoven en een tesje Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken tes,

19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 21,5 cm en max. breedte 27 cm.

240

(Zilver) Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva,

lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven. Conditie: Goede conditie. Afmetingen: Lengte: 15 cm.

Gewicht: 26 gram.

241(Curiosa) Houten kistjes met inhoud Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp

en meer. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Kistje hoogte 8,5 en lengte 24 cm.

Page 16: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

242(Antiek) Kurkenpers 19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 24 cm en

hoogte 5,5 cm.

243(Curiosa) Strijkijzers, koffiemolen en bloembak Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 26 cm en max. breedte 17 cm.

244(Curiosa) Divers lot curiosa Divers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen onix ballen en een halsketting.

Conditie: Goed. Afmetingen: Kist hoogte 7,5 cm en breedte 19 cm.

245

(Antiek) Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900.

Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Sigarettenhouder met

zilver beslag 13,5 x 9 cm. Sigarettenh ...[more]

246(Etnografica) Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Groep van 4 mannen.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 25 cm en breedte 12 cm.

247(Antiek) Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan Quart Bierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan Quart. Conditie: Gebruikt en scheur in

bierpul. Afmetingen: Max. 23,5 cm en max. breedte 18,5 cm.

248(Verlichting) Wandlamp en hanglamp met pegels Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 26 cm en max. breedte 33 cm.

249(Curiosa) Gietijzeren bel Gietijzeren bel in de vorm van een herte kop. Circa 1920. Conditie: Gewei beschadigd. Afmetingen: Lengte 26

cm en breedte 19 cm.

250 (Kunst) Stanco Skiczuk Afmetingen: 50x50 cm

251 (Kunst) Jenny Makkinga Schilderij van Jenny Makkinga Afmetingen: 90x120 cm

252 (Kunst) Arent Ronda Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen: 46x30 cm

253 (Kunst) Toulouse Lautrec 3 posters Stedelijk Museum Amsterdam

254 (Kunst) Joan Janssens Acryl op paneel Niehove Afmetingen: 55x75 cm

255

(Kunst) Pastel op papier, gesigneerd A. Torie "Stilleven van een koperen ketel met een steengoed kruik en vruchten", gesigneerd

linksonder A.Torie (1896-1969). Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters

van de Drentse Schilders en van het Dre ...[more]

256 (Zilver) Tafelstuk Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.

257(Zilver) Roomkom Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met

decoratie van flora.

258(Zilver) Herdenkingslepel 2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter

1827

259 (Zilver) Roomlepel Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.

Page 17: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

260 (Curiosa) Theelepels Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.

261 (Curiosa) Taartvorkjes lot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor

262 (Zilver) Lot zilver Lot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef.

263 (Goud) Gouden broche Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram. Conditie: Goed

264 (Goud) Gouden broche Fantasie broche, 3,7 gram Conditie: Goed

265(Aziatica) Chinese houten bak op poten Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 35

cm en diameter 54 cm.

266(Antiek) Kaart Drenthe, 17e eeuw Drentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker, 1664) Handgekleurd. Afmetingen:

53x38,5 cm

267Kaart Drenthe, 17e eeuw Urbis Traiecti ad rhenum novissima et accuratissima delineatio per C Specht 1695. Handgekleurd.

Afmetingen: 59x50 cm

268(Aardewerk) Spreukenbord Harlingen Blauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij eten gaat" Conditie: Haarlijntje en

normale randschades Afmetingen: Dia 22 cm.

269 (Kunst) Beeld Albasten beeld. Conditie: beschadigd Afmetingen: H. 32 cm

270 (Kunst) Schilderij, abstracte compositie Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie. Afmetingen: 130x190 cm

271 (Kunst) Schilderij, triptiek Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??). Conditie: Goed Afmetingen: 90x80 cm

272(Kunst) Schilderij met een voorstelling van waterlelies Schilderij met een voorstelling van waterlelies, gesigneerd v/d Welle Conditie:

Goed Afmetingen: 90x70 cm.

273 Schilderij met voorstelling van een landschap Gesigneerd TH Oelefs? Afmetingen: 90x68 cm

274(Kunst) Ets Reinder Homan Ets van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie: Goed Afmetingen: 16x16

cm

275 (Aziatica) Aziatische prent Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk. Afmetingen: 38x54 cm.

276(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul Rubens Quist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen. Afmetingen:

60x43 cm.

277 (Aziatica) Boedda hoofd Bronzen groen gepatineerde boeddha hoofd. Conditie: Goed Afmetingen: Hoogte 30 cm.

278 (Muziek instrumenten) Dwarsfluit Sankyo Dwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt

279 (Muziek instrumenten) Erhu Erhu in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt

Page 18: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

280 (Muziek instrumenten) Klarinet Klarinet in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt Afmetingen: Koffer 36 x 24 cm

281 (Filatelie) Postzegels Een uitgebreid lot albums.

282 (Plate) Lot theelepels Plated Conditie: Gebruikt

283 (Plate) Lot plate Diverse Douwe Egberts-sets en ander plate Conditie: Gebrikt

284(Aziatica) Chinese messing kom Chinese messing kom en een cloissone bloempot. Conditie: Goed Afmetingen: Max hoogte 11 cm max

diameter 24 cm

285 (Aardewerk) Een lot plateel Vijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith. Conditie: Goed

286 (Kunst) M. C. Escher Metamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker. Conditie: Goed

287 (Numismatiek) Een groot lot muntgeld Nederland Circa 10 kilo koperen munten en aanverwanten.

288 (Numismatiek) Een lot munt- en papiergeld Een verzameling internationaal munt- en papiergeld.

289(Kunst) Tekening Amsterdam Tekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim ten Have. Conditie: Goed

Afmetingen: 30x45 cm.

290(Curiosa) Paard met wagen Paard met houten verkoopwagen groente en fruit. Conditie: Goed Afmetingen: Lengt 69 cm, 25 hoogte,

breedte 18 cm

291(Nautica) Scheepsmodel Furie Scheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Breedte 71 cm,

hoogte 41 cm en diepte 20 cm.

292 (Curiosa) Sculptuur Hazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas.

293(Curiosa) Lot sierwapens Een groot lot sierwapens, meest moderne producties. Conditie: Meeste goed, twee beschadigd Afmetingen:

langste meet 105 cm

294 (Boeken) Een lot boeken Een lotje antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband.

295 (Zilver) Een lot zilver Divers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt

296 (Aziatica) Mandauer Mandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst. Conditie: Goed

297 (Zilver) Horloges Twee zilveren horloges

298 (Curiosa) Een lot Longwy Schaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920.

299 (Curiosa) Schaal Makkum Schaal met zilveren Hengsel, Makkum. Conditie: Goed

300 (Zilver) Een lot zilver Een bijbel, een parfumflesje en enkele andere items.

Page 19: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

301(Boeken) Boek Verblifa 1898-1938 Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met

gekleurde platen.

302 (Numismatiek) Munten in albums Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.

303 (Curiosa) Lichtbak met toverlantaarnplaatjes Houten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars. Conditie: Goed

304 (Curiosa) Prent Vindicat Ingelijst, Johannes Casper Nienhuis. Afmetingen: 62x43 cm.

305 (Kunst) Architectonische tekeningen Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd. Afmetingen: 40x30 cm

306 (Reclame) Marten Toonder verkeerd verkeer Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.

307 (Aardewerk) Vazen Maastricht Met Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29 cm.

308 (Antiek) Voorraadfles Een voorraadfles, 19e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 45 cm

309 (Kunst) Kunst, Alfons Blomme Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia' Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 33x33 cm

310(Reclame) Folders Transport 2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2

andere.

311 (Curiosa) Wereldkaart Wereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking. Afmetingen: 53 x 37,5 cm.

312 (Curiosa) Plattegrond Delft Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 66 x 44 cm.

313 (Curiosa) Salontafel Wortelnoten belijmde salontafel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 102 cm, hoogte 56 cm en diepte 53 cm.

314 (Antiek) Tafel Mechelse eiken tafel. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 73 cm en tafelblad 103 x 103 cm.

315(Antiek) Staand horloge George Brown Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Hoogte 216 cm, breedte 50 cm en diepte 25 cm.

316(Antiek) Schilderij Jozef met kindeke Jezus Schilderij olieverf op doek, marouflé, Jozef met kindeke Jezus, circa 1700. Conditie: In

matige staat. Afmetingen: 50 x 60 cm.

317(Curiosa) Houten kist met ronde deksel Houten kist met ronde deksel en messing banden. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:

Breedte 79 cm, hoogte 51 cm en diepte 55 cm.

318(Antiek) Eetkamer stoelen Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 99 cm,

breedte 43 cm en diepte 44 cm.

319(Antiek) Eikenhouten kist Antieke kist op poten, 18e eeuw. Conditie: Gezien leeftijd redelijke conditie. Loszittende deksel. Afmetingen:

Hoogte 80 cm, breedte 127 cm en diepte 69 cm.

Page 20: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

320(Antiek) Eikenhouten partnerdesk Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten. Conditie: Goed met

sporen van gebruik (scheur bovenblad). Afmetingen: Hoogte 77 cm, breedte 139 cm en diepte 109 cm.

321(Curiosa) Dames wollen jas, midden 20e eeuw Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw Conditie: Goede conditie, met

gebruikerssporen Afmetingen: Lengte jas 77 cm, maat large.

322(Antiek) Barometer/thermometer Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind

19e eeuw. Conditie: In goede staat, kleine verkleuring barometer. Afmetingen: Lengte 60 cm en breedte 30 cm.

323(Curiosa) Gietijzeren tuin vazen Drie gietijzeren tuin vazen naar antiek voorbeeld. 20e eeuw. Conditie: Gebruikt en verweerd.

Afmetingen: Max. hoogte 44 cm en max. diameter 42 cm.

324(Curiosa) Burberrys longline lady's trenchcoat Burberrys longline lady's trenchcoat Conditie: Goede conditie Afmetingen: Lengte jas 112

cm.

325(Antiek) Borduurwerk Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920. Conditie: In goede staat, lijst beschadigd.

Afmetingen: 48,5 x 59 cm.

326(Aziatica) Okimono Erotisch vorm gegeven houten okimono. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 5,5 cm en

breedte 3 cm.

327(Aziatica) Okimono Erotisch vorm gegeven houten okimono. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 6 cm en

breedte 4 cm.

328(Curiosa) Tuinbeelden leeuwen Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild. Conditie: Goed verweerd met mos.

Afmetingen: Hoogte 60 cm.

329(Aziatica) Penselenbeker Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen

glazuur. Afmetingen: Hoogte 27 cm en diameter 12 cm.g

330(Curiosa) Aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot Lot gebruiks aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. hoogte 16 cm en max. diameter 30,5 cm.

331 (Curiosa) Stoeltjes klok Stoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en breedte 35 cm.

332(Aziatica) Chinese medicijnkast Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades. Conditie: Kleine beschadigingen en

krimpscheur achterwand. Afmetingen: Hoogte 189 cm, breedte 129 cm en diepte 51 cm.

333

(Design) Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970 Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe

Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars.

De trolley is gemaakt van ABS Pla ...[more]

334

(Design) Boekenkast van meubelfabriek Pander Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in

de kap, circa midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat met gebruikssporen (mist een stukje fineer). Afmetingen: Hoogte 176 cm,

breedte 260 cm en diepte 43 cm.

335(Antiek) Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700. Conditie: In

matige staat, beschadigingen. Afmetingen: 64 x 62 cm.

Page 21: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

336(Antiek) Tijgermahoni schrijfkast Schrijf/buffetkast, tijgermahonie, Duitse kast onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een

bureaublad herbergt. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 232 cm, breedte 96 cm en diepte 53 cm.

337(Nautica) Scheepsmodel Lauwerzee Scheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Breedte

76 cm, hoogte 54 cm en diepte 32 cm.

400(Kunst) Tekening , gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 39 x 48 cm.

401(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939).

Rechtsboven gesigneerd, circa 1930. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 45 x 55 cm.

402

(Toegpaste kunst) Graniver bloembollenschaal, A.D. Copier Leerdam. Gele graniver bloembollenschaal, ontwerp A.D.. Copier, circa

1930. Glasfabriek Leerdam. Meegeperst monogram ontwerper, octrooinummer 2211987. Conditie: Schilfer voet van de schaal.

Afmetingen: Hoogte 10 cm en diameter 25 cm.

403

(Kunst) H. N. Werkman - Uit de Blauwe Schuit A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio

linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman. Conditie: Nieuw in plastic. Afmetingen: Doos 34x24

cm.

404

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem

voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te

Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijen ...[more]

405(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: 13 x 21 cm.

406 (Toegepaste kunst) Vaas aardewerk Vaas aardewerk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 28 cm en diameter 28 cm.

407

(Kunst) Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette

Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: 35 x 50 cm.

408(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant,

gekocht bij Galerie Goutum in 1997. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 79 x 74 cm.

409(Curiosa) Vaas Goldan Talast Noorwegen Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970. Gemerkt aan de

onderkant. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 46 cm en diameter 17,5 cm.

410(Kunst) Map met Indiase prenten Map met vierentwintig Indiase prenten. Conditie: Omslag beschadigd, enkele prenten lichte

beschadigingen. Afmetingen: Map 34,5 x 49,5 cm.

411(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee"

gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975). Conditie: In goede staat. Afmetingen: 96 x 65 cm.

412

(Antiek) Schrijfkist met toebehoren 19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van

Christiaan Frederik Kofoed. Conditie: Schrijfkist beschadigd, inhoud in goede staat. Afmetingen: Schrijfkist lengte 30,9, breedte 21,5 cm

en hoogte 12 cm.

Page 22: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

413(Toegepaste kunst) Aardewerk schaal Libelle Aardewerk schaal met libelle. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 4 cm en

diameter 25 cm.

414(Curiosa) Beeld kippen brons Bronzen beeldengroep van drie kippen, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 18,5 cm en breedte 15 cm.

415(Toegepaste kunst) Vaas plateel Plateel vaas met donker gekleurde florale motieven. Conditie: Voet diverse chips Afmetingen: Hoogte

38 cm en diameter 16 cm.

416(Antiek) Russische ikoon St. Nicholas van Myra Russische ikoon met metalen riza, gemonteerd achter glas in houten box. St. Nicholas

van Myra, 19e eeuw. Conditie: Kleine beschadigingen, zie foto's. Afmetingen: Lengte 20 cm, breedte 17,5 cm en hoogte 5,4 cm.

417(Design) Art Deco tegeldienblad Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920 Conditie: In goede staat met lichte slijtage

blad. Afmetingen: Lengte 55 cm en breedte 35 cm.

418(Design) Porseleinen servies Rosenthal Duitsland Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en

vijftien schotels. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm en max. breedte 22,5 cm.

419(Design) Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal

Unie Maastricht 1937. Conditie: In goede staat, kleine kras middenin schaal. Afmetingen: Hoogte 4,5 cm en breedte 32 cm.

420

(Kunst) Beelden brons, gesigneerd CanBeeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende

werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 31 ...[more]

421

(Design) Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian. Bronzen sculptuur gebaseerd op een houtsnede van

M.C. Eschers portret van zijn vrouw Jetta. Ter jubileum van de 100ste geboortedag van de kunstenaar. Uitgevoerd door Eunwha Kim-

Kilian, nr 40 van een gelimiteerde oplage van 3 ...[more]

422

(Curiosa) Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain Twee porseleinen vazen, 20e eeuw.

"Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede.

Beide vazen zijn vervaardigd van fijn ...[more]

423(Toegepaste kunst) Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw Conditie: Goed, zeegroene vaas een

chip. Afmetingen: Max. hoogte 31 cm en max. diameter 8,5 cm.

424(Toegepaste kunst) Beeld aardewerk Lladro Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 17 cm en breedte 13 cm.

425(Toegpaste kunst) Glazen waterkan, A.D. Copier Leerdam Grijs glazen waterkan, ontwerp A.D. Copier circa 1948, gasfabriek Leerdam.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 18 cm en diameter 20 cm.

426 (Design) Plafonniere melkglas Witte Art Deco stijl plafonnière. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 33 cm en diameter 35 cm.

427(Toegpaste kunst) Copier trompet vaas tincraquele Trompet vaas tincraquel, ontwerp A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Hoogte 16 cm en diameter 22,3 cm.

428(Design) Glazen schalen, fles en glazen hoorn Twee glazen schalen, fles en glazen hoorn. Conditie: Verf fles beschadigd, hoorn chips.

Afmetingen: Max. hoogte 27 cm en max. 37,5 cm.

Page 23: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

429(Design) Radio MT Logic Radio MT Logic fm/am 220 volt. Conditie: Goed, in werkende staat. Afmetingen: Hoogte 11 cm, breedte 22 cm

en diepte 13 cm.

430(Design) Kristallen vazen en een serveerschaal Vallau Twee geslepen vazen en een serveerschaal gemerkt Vallau. Conditie: Vazen in

goede staat, serveerschaal een chip. Afmetingen: Max. hoogte 17 cm en max. breedte 39 cm.

431 (Design) Plafonniere melkglas Witte Art Deco stijl plafonnière. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 30 cm en diameter 30 cm.

432

(Design) Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland.Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel

doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland.Zeldzame dekseldoos met beeld van 'frozen' glass van een naakte dame.

Conditie: Goed, enkele chips voet. Afmeti ...[more]

433(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. de Herder Schilderij, herder met schapen in het bos, olieverf op paneel. Rechts

onder gesigneerd J. de Herder, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 32 x 22 cm.

434(Design) Ray-Ban Large metal II G-15 Arista zonnebril Ray-Ban Large metal ll G-15 Arista zonnebril met orginele leren brillenkoker.

Conditie: In goede staat.

435(Toegepaste kunst) Divers lot plateel Lot divers plateel waaronder twee schalen, vaas en gemberpot. Conditie: Diverse beschadigingen,

plateel schaal in goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 15 cm en max. diameter 25 cm.

436(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, "de oogst", olieverf op doek en rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: 79 x 58,5 cm.

437(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Sijthoff Schilderij, olieverf op paneel "oud Hollands interieur". Gesigneerd G.

Sijthoff. Circa 1920. Conditie: Kleine beschadiging paneel, houtwerking in de lijst. Afmetingen: 38,5 x 48 cm.

438(Toegepaste kunst) Aardewerk Mobach en Zaalberg Aardewerk van Mobach en Zaalberg, drie vazen, bloempot en een vierkante

schaal. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 30,5 cm en max. breedte 23 cm.

439(Design) Schaal kristal JG Durand Kristal glazen schaal in orginele doos JG Durand. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 14

cm en diameter 36 cm.

440(Antiek) Dekselpot glas Groen iriserende glazen Jugendstil koekjespot met draden, Pallme-König Bohemen circa 1920. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Hoogte 20 cm en diameter 11,5 cm.

441(Toegepaste kunst) Keramiek vogel Spaarpot van aardewerk in de vorm van een vogel. Conditie: Diverse chips poten. Afmetingen:

Hoogte 18 cm en breedte 29 cm.

442(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek. "Inzamelen van de schoven". Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930

Conditie: Kleine beschadiging verf. Afmetingen: 58 x 38 cm.

443(Design) Schaal Holmegaard-Kastrup Denemarken Handgeblazen schaal van Holmegaard glas uit Kastrup Denemarken. Ontwerp Per

Lütken, circa 1960. Conditie: Minimale slijtage. Afmetingen: Hoogte 7 cm en diameter 26 cm.

444(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Oost Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Johannes Jacobus van Oost (1917-

1975). Conditie: Scheuren in het doek. Afmetingen: 78 x 93 cm.

Page 24: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

445(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Stilleven "gemberpot met bloemen", olieverf op doek, rechts onder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 36,5 x 46,5 cm.

446

(Design) Draadkruk Pastoe, Cees Braakman en Adriaan Dekker Witte draadkruk van Pastoe, model KM05, met zwarte zitting,.

Ontworpen door Cees Braakman en Adriaan Dekker. Conditie: Gebruikt, beschadigingen aan de laklaag. Afmetingen: Hoogte 58 cm,

breedte 47 cm en diepte 46 cm.

447(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Medema Schilderij, landschap, olieverf op doek, linksonder gesigneerd Medema, midden

20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 50 x 40 cm.

448(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Wensing Schilderij olieverf op doek, "Zeegezicht vanaf de duinen". Gesigneerd J.

Wesing. Circa 1930. Conditie: Lichte beschadigingen. Afmetingen: 58,5 x 38 cm.

449(Design) Kandelaars Art Deco Een paar Art Deco kandelaars hout met metaal. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 24 cm en

breedte 21,5 cm.

450(Design) Glazen vogel Art Vannes France Kristal glazen vogel Art Vannes France jaren 50. Conditie: Slijtage onderkant. Afmetingen:

Hoogte 11,5 cm en breedte 40 cm.

451(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Conditie: Kleine

beschadigingen doek. Afmetingen: 48,5 x 58 cm.

452(Toegepaste kunst) Plastiek aardewerk Bolvormig plastiek van aardewerk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 32 cm en

breedte 31 cm.

453(Curiosa) Visnet drijvers Lot met vijf kleine en een grote glazen visnet drijvers. Conditie: Groot object beschadiging voet. Afmetingen:

Max. diameter 20 cm.

454(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd met initialen A.K. '99, annotatie op de achterkant,

gekocht bij Gallerie Goutum 1999. Conditie: Goed, deukje in het doek. Afmetingen: 70 x 58,5 cm.

455 (Antiek) Spiegel Grote Biedermeier kapspiegel. Conditie: In slechte staat. Afmetingen: Hoogte 145 cm, breedte 84 cm en diepte 55 cm.

456(Design) Servies Sigg Zwitserland Servies bestaande uit een koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan op een dienblad. Conditie: Kleine

verkleuring suikerpot. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm en dienblad diameter 35,5 cm.

457(Design) Klok Rhythm Japan Alarm 2 Jewels Rhythm Space Age jaren '70 klok, mechanisch met alarm. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Hoogte 12 cm en breedte 14 cm.

458(Antiek) Jugendstil glazen iriserende schaal. Jugendstil glazen iriserende schaal met geschulpte rand, Bohemen, Tsjechoslowakije circa

1910. Conditie: Slijtage en een chip. Afmetingen: Hoogte 6 cm en diameter 24 cm.

459 (Design) Design pickup Philips, jaren 70 Design pickup Philips, jaren 70. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Diameter 29 cm.

460

(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, "Moulin de la Galette Paris" Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie

op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57. Conditie:

Goed, paneel niet vast in ...[more]

461 (Kunst) Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw Schiderij, schilder onbekend, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 73 x 73 cm.

Page 25: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

462(Design) Bijzettafel, designer Eileen Grey Bezettafel verstelbaar in hoogte glas met chromen poten, ontwerp Eileen Grey, tweede helft

20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 63 cm en tafelblad diameter 50 cm.

463(Toegepaste kunst) Villeroy en Boch schaal met schotels. Schaal met tien kleine schotels, met polychrome decoratie. Conditie: Een

schotel beschadigd, gelijmd. Afmetingen: Max. hoogte 6 cm en max. diameter 32 cm.

464(Antiek) Vlinderbank Willem III Antieke vlinderbank Willem III, gebogen rugraam, circa 1880. Conditie: Gaten in bekleding en vlekken.

Afmetingen: Hoogte 110 cm, breedte 185 cm en diepte 90 cm.

465(Kunst) Boekbindkunst Twee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als dagboek of notitieboek. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: Max. 20,5 x 25 x 6 cm.

466(Curiosa) Pianobank Pianobank, ingekort, met geborduurde zitting. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 42 cm, breedte 79 cm en

diepte 30 cm.

467

(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Nico Schiffers Schilderij "Portret Jongeman", olieverf op paneel waarbij de kleur van

het hout is gebruikt in het portret, links onder gesigneerd Nico Schiffers (1912-1985). Schiffers was beeldhouwer, schilder, tekenaar en

lid van vereniging De Krin ...[more]

468(Tribal art) Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-

Amerika begin 20e eeuw Conditie: Enige glazuurschade. Afmetingen: Hoogte 29 cm en diameter 16 cm.

469(Kunst) Schilderij, olieverf op board, 20e eeuw Schilderij, kunstenaar onbekend, 20e eeuw. Conditie: Lijst beschadigd. Afmetingen: 57 x

69 cm.

470

(Kunst) Aquarel H.W. van Dulmen Krumpelman Aquarel "heideveld met vennetje" Drenthe 1961 Heinrich Wilhelm van Dulmen

Krumpelman (1911-1982). Telg uit de bekende kunstschildersfamilie van Dulmen-Krumpelman. Rechtsonder gesigneerd. Conditie:

Aquarel in goede staat, lijst beschadigd. Afmetingen: 37 x 2 ...[more]

471(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel Schilderij, "Landschap met bollenvelden en molen", olieverf op paneel, in barokke lijst, midden 20e

eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 30 x 24 cm.

472(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. v.d. Graaf Schilderij, olieverf op doek, "Trekschuit met molen" gesigneerd H.J. v.d.

Graaf. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: Lijst is beschadigd. Afmetingen: 28,5 x 21,5 cm.

473(Design) Buisframe stoel Buisframe stoel met rode bekleding. Conditie: Lichte schade en gebruikssporen Afmetingen: Hoogte 85 cm,

breedte 58 cm en diepte 85 cm.

474 (Curiosa) Voetbal stoel Rood/witte voetbal stoel. Conditie: In redelijke staat. Afmetingen: Hoogte 82 cm, breedte 98 cm en diepte 98 cm.

475

(Kunst) Lot H. N. Werkman A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met

daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman. Hierbij een groot folio map met daarin 12 (van de 20) Chassidische

legenden van Werkman in facsimile (in ...[more]

476(Kunst) Haven Noordpolderzijl, aquarel, gesigneerd Hennes 1998 Aquarel, Haven Noordpolderzijl, rechtsonder gesigneerd Hennes

1998 Conditie: In goede staat. Afmetingen: 48 x 38 cm.

477(Design) Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw. Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw. Conditie:

Goede conditie, de bekleding is licht verkleurd. Afmetingen: Hoogte 85 cm en breedte 48 cm.

Page 26: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

478(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij, olieverf op doek "Touareg op kameel", signatuur onbekend. Saudi-Arabie 1978. Conditie:

In goede staat. Afmetingen: 50 x 40 cm.

479

(Antiek) Aardewerk, serviesdeel Koninklijke Goedewaagen Gouda, ca. 1935 Theepot, suikerpot, melkkan en acht kop en schotel.

Conditie: Redelijke / goede conditie, diverse beschadigingen, zie foto's ook delen in goede staat.. Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en

max. diameter 15 cm.

480(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Otter Schilderij, "Stadsgezicht", olieverf op doek, Roel Otter (1892-1966) Joure,

linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 40 x 50 cm.

481(Kunst) Schilderij, olieverf op doek Schilderij "herfst boslandschap", olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 80 x 80 cm.

482

(Kunst) Schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd John Bevort Schilderij "duinlandschap", John Bévort, olieverf op hardboard,

rechtsonder gesigneerd. Bévort (1917-1996) volgde zijn opleiding bij Chris Agterberg en G. Nijenhuis in Utrecht. Woonde en werkte in

Noord Holland, vlak bij de duinen, s ...[more]

483(Toegepaste kunst) Keramiek pompoen Susan Brännström Keramiek pompoen Susan Brännström, Denemarken (1944). Opleiding

academie voor Schone Kunsten in Wenen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 24 cm en diameter 35 cm.

484

(Design) Typemachine Olympia Traveller de Luxe, Duitsland jaren '70 Draagbare typemachine met bijbehorende kunststof kofferdeksel

met handvat. Dit model was ontworpen voor de Olympia Werke nabij Wilhelmshaven, in 1969 door Alfons Boothby en Georges Joseph.

Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 32, ...[more]

485(Design) Serveerwagen Serveerwagen met twee legplanken van gehard melkglas en op wielen. Conditie: Wielen draaien niet soepel.

Afmetingen: Hoogte 83, breedte 80 cm en diepte 40 cm.

486(Curiosa) Lot divers porselein Lot divers porselein waaronder een verzilverde theepot, melkkan en suikerpot. Conditie: In goede staat,

deksel suikerpot ontbreekt. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en max. breedte 24 cm.

487(Design) Thonet stoelen Twee Thonet stoelen, deze stoelen zijn in Polen gemaakt bij Bentwood Factory Cosmos. Gemaakt onder

licentie van Thonet. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 90 cm en zitting diameter 41 cm.

488(Curiosa) Glazen schalen Drie glazen schalen. Conditie: In goede staat, een bevestiging schroef roestig. Afmetingen: Max. hoogte 14

cm en max. diameter 33 cm.

489(Curiosa) Zilveren theelepels, roomlepels, suikerscheppen en suikertang Divers lot zilver met theelepels, borrellepels, roomlepel,

botermesje, suikerscheppen en een suikertang. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 13 cm. Totaal 251 gram.

490

(Kunst) Sculptuur Jana Paroubek Bronzen sculptuur gemaakt door Jana Paroubek (1940-1987), beeldhouwer van Tsjechisch/

Nederlands afkomst. Opleiding Akademie der bildenden Künste in Praag. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 22 cm en

breedte 20 cm.

491(Design) Tafellampen Twee tafellampen in de vorm van een plaffonière, melkglas met messing voet. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 22 cm en diameter 32 cm.

492(Design) Design stoelen Swing modell Drabert SM 400 K Vier designstoelen Swing model Drabert SM 400 K. Conditie: Goed, nieuwe

bekleding. Afmetingen: Hoogte 78 cm, breedte 50 cm en diepte 46 cm.

Page 27: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

493

(Design) Stoelen, design Vicho Magistretti 2003 voor Fritz Hansen Vier stoelen ontworpen door Vicho Magistretti voor Fritz Hansen,

jaren '90. Model VM3. Conditie: In goede staat, kleine beschadigingen kussens. Afmetingen: Hoogte 78 cm, breedte 65 cm en diepte 53

cm.

494(Kunst) Schilderij, olieverf op board, gesigneerd Derk van Dijken Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd Derk van Dijken.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 18 x 14 cm.

495(Aziatica) Imari borden Drie Japans Imari borden 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. diameter 21,5 cm, max. hoogte

4,4 cm.

496

(Antiek) Heren vestzakhorloge 14-karaats op standaard Een heren vestzakhorloge in 14-karaats 585/1000 gouden geguillocheerde

Jugendstil motieven kast. Geëmailleerde wijzerplaat met uur aanduiding in zwarte Romeinse cijfers en minuten en seconden aanduiding

Arabische cijfers. Circa 1900. Conditie: In ...[more]

497(Toegepaste kunst) Vaas plateel Gouda Holland Plateel vaas Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 30 cm en diameter 14 cm.

498(Design) Kubistisch eiken boekenkast/bijzettafel Art Deco kubistisch eiken boekenkast/bijzettafel. Conditie: In goede staat, met

gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 60 cm, breedte 53 cm en diepte 58 cm.

499

(Design) Lot diverse rotan meubelen van Rohé, Noordwolde Rotan meubelen bestaande uit drie stoelen, een kinderstoel, drie

bijzettafels en een plantenstandaard. Rohé Noordwolde Dirk van Sliedregt '50 - '60 jaren. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte

160 cm en max. breedte 71 cm.

500(Design) Thonet stoelen Twee Thonet stoelen, deze stoelen zijn in Polen gemaakt bij Bentwood Factory Cosmos. Gemaakt onder

licentie van Thonet. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 84 cm en zitting diameter 41 cm.

501(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school, begin

20e eeuw. Conditie: Paneel past niet in de lijst, kromgetrokken en beschadigd. Afmetingen: 21 x 29,5 cm.

502(Design) Bijzettafels, design Giotto Stoppino voor Elco Twee bijzettafels, model Scagno, ontworpen door Giotto Stoppino voor Elco in de

jaren '60, Italië. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 33 cm, breedte 51 en diepte 39 cm.

503(Design) Stoel, Gispen model 207 Industriële buisframe stoel, met zwevende armleggers. Ontworpen door W. H. Gispen. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 79 cm, breedte 52,5 cm en diepte 40 cm.

504(Curiosa) Zilver en divers. Lot (14 x) waaronder 3 vaasjes, kurkentrekker en een ring. o.a Nederlands. Divers lot zilver waaronder een

ring, drie vaasjes, servetringen, kurkentrekker en kaarsenstandaard. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm.

505(Kunst) Potloodtekening, Arie van der Boom Potloodtekening "Cavalerie", Arie van der Boon (1886-1961). Eerste helft 20e eeuw.

Conditie: Redelijke staat. Afmetingen: 29 x 16,5 cm.

506(Kunst) Pendanten schilderijen, olieverf op paneel Een pendant van twee schilderijen " "Vissers boten op zee" olieverf op paneel, een

rechtsonder en een linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 25,5 x 16,5 cm.

507(Antiek) Porseleinen beelden Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm

en max. breedte 15 cm.

Page 28: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

508

(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel PrinsSchilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel Prins (1903-1968).

Prins werkte o.a. in Bussum, Laren, Blaricum en omgeving.Claas Prins was leerling Johan Fekkes en van David Schulman.Hij

schilderde voornamelijk landschappen en sta ...[more]

509(Design) Dolce & Gabbana horloge Horloge Dolce & Gabbana in orginele doos. Conditie: Verkleuring wijzerplaat. Afmetingen: Lengte

(verstelbaar) 18,5 cm en breedte 4,5 cm.

510 (Design) Bloemenschaal Schaal voor een bloemstuk. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 23 cm en lengte 69 cm.

511(Curiosa) Verzilverd bestek Argental Bestek van Argental bstaande uit zeven grote lepels, zes grote vorken, vier kleine vorken en vijf

kleine lepels. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 21,5 cm.

512(Design) Arti Pode leren 2,5 zitsbank Arti Pode (van de makers van Leolux) bruine leren 2,5 zitbank. Conditie: In goede staat, met

gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 74 cm, breedte 180 cm en diepte 90 cm.

513(Curiosa) Glazen schalen en vazen Lot bewerkte glazen schalen en vazen. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen:

Max. hoogte 21 cm en max. lengte 23 cm.

514(Design) Thonet stoel Thonet armstoel, begin 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 74 cm, breedte 62 cm en

diepte 41 cm.

515 (Kunst) Grafiek Grafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de lijst. Afmetingen: 39 x 48,5 cm.

516(Curiosa) Lot diverse vazen Vijf vaasjes waaronder Copier Leerdam tincraquele. Conditie: Chip vaas Copier. Afmetingen: Max. hoogte

13,5 cm en max. breedte 14 cm.

517

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Wolhoff Schilderij, "Poortje Deventer" Jan Wolhoff geboren 26 maart 1881

Rotterdam en overleden 10 augustus 1941 te Utrecht. Op 24 maart 1931 vertrokken de schilders Wolhoff (vader en dochter) met hun

gezin naar Heerde. Daar stond Jan Wolhoff te b ...[more]

518(Design) 2,5 zitsbank Leren 2,5 zitbank, met verstelbare zijleuning. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte

93 cm, breedte 180 cm en diepte 80 cm.

519(Aziatica) Boeddha brons Thailand Bronzen Boeddha, Thailand 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 28 cm en

breedte 17 cm.

520(Design) Salontafel, design Arne Jacobson voor Fritz Hansen Salontafel ontworpen door Arne Jacobson, model A222, voor Fritz

Hansen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 47 cm en diameter 75 cm.

521

(Curiosa) Kristallen glasservies met zilveren voet Kristallen glasservies bestaande ui vijf longdrink glazen, vijf cognac glazen, zes likeur

glazen, zes portglazen en vijf waterglazen. Glazen gemerkt CBZ Holland, cognac glazen niet gemerkt. Conditie: In goede staat, een

likeurglas gelijmd. Afmetinge ...[more]

522(Design) Salontafel met rookglas plaat en wenge hout, jaren '70 Salontafel wengé hout, frame met rookgas plaat en rieten onderlegger,

jaren '70. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 40 cm, breedte 84 cm en diepte 80 cm.

523

(Design) Lounge stoel, design Piero Lissoni Denmark 2006 voor Fritz Hansen De PL200 lounge stoel ontworpen door Piero Lissoni voor

Frizt Hansen. De lounge stoel heeft een gepolijste gegoten aluminium basis met een eikenhouten zitting. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 64 cm, breedte 73 cm ...[more]

Page 29: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

524(Curiosa) Thujawortelhouten naaidekseldoos Een rechthoekige thujawortelhouten naaidekseldoos, 19e eeuw, met inhoud. Conditie:

Goede conditie. Afmetingen: Lengte 33 cm, breedte 25 cm en hoogte 15 cm.

525(Aardewerk) Vaas Erica Vaas, geproduceerd door aardewerkfabriek Erica Hoogezand, midden 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 32 cm en diameter 22 cm.

526(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel Schilderij van een landschap, olieverf op eiken paneel, onduidelijk gesigneerd. Begin 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: 16,5 x 12 cm.

527(Aziatica) Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw Conditie: In goede staat, kleinste vaas een

chip. Afmetingen: Max. hoogte 24 cm en max. diameter 24,5 cm.

528(Curiosa) Staande tafel lampen met pegels Twee staande tafel lampen met pegels, circa 1960. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 43 cm en max. breedte 32 cm.

529

530(Antiek) Tegeltableau Vierpas tegeltableau met rozet-, bloem- en vogelmotief. Omlijst, 19e eeuw. Conditie: Lichte beschadigingen.

Afmetingen: Tegeltableau, inclusief omlijsting, 30 x 30 cm.

531(Curiosa) Divers lot koper Divers lot koper waaronder twee blakers, ketel, miniatuur emmer en miniatuur doofpot veel 19e eeuw.

Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 21 cm en max. breedte 17 cm.

532(Antiek) Olielamp Asymmetrische olielamp, messing met tinnen voet. Circa 1900. Conditie: In goede staat, een poot van de

ondersteuning van de kap zit los. Afmetingen: Hoogte 46 cm en breedte 36 cm.

533(Antiek) Lot Fries draadglas Divers lot Fries draadglas waaronder suikerpot, theebus, melkkan en vaasje. Conditie: Lichte

beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 12 cm en max. diameter 10 cm.

534(Antiek) Lepelrek met antieke tinnen lepels Houten lepelrek met 12 vroeg 19e eeuwse tinnen lepels. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Totale lengte 45 cm en breedte 21 cm.

535(Antiek) Knijpflessen Twee knijpflessen, 19e eeuw. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Max. hoogte 20 cm en

max. breedte 7 cm.

536(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W.B. van Marle Schilderij "Bloemstilleven", gesigneerd W.B. van Marle. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: 30 x 39 cm.

537(Antiek) Theedoos en presenteer schaal "Zwiebel Muster" Porseleinen theedoos en presenteer schaal met decor "Zwiebel Muster",

circa 1920 Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 10 cm en max. diameter 18 cm.

538(Antiek) Tegeltableau Vierpas tegeltableau met motief van springertjes. Omlijst, 19e eeuw. Conditie: Lichte beschadigingen.

Afmetingen: 30 x 30 cm.

539(Aardewerk) Mobach aardewerk divers lot Mobach aardewerk waaronder vazen en bloempotten. Conditie: Een bloempot een scheur.

Afmetingen: Max. hoogte 14 cm en max. diameter 17 cm.

Page 30: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

540(Aziatica) Imari vazen, Japan, 19e eeuw Drie Imari vazen, Japan, 19e eeuw Conditie: Vaas brede hals een bakscheur Afmetingen: Max.

hoogte 16 cm en max. diameter 8 cm.

541(Curiosa) Wedgewood vaas, sierbord en waxinelichthouder Wedgewood Christmas vaas, sierbord en waxinelichthouder. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 13,5 cm en max. diameter 21 cm.

542(Antiek) Zilveren bonbonschaal met ajourrand Een ovaal zilveren bonbonschaaltje met ajourrand, tweede gehalte 835. Circa 1930.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 19 cm, breedte 13,5 cm en hoogte 3 cm. Gewicht 131 gram.

543(Aziatica) Kutani borden met decor van Shishi, Japan, 19e eeuw Borden met decor van Shishi, Japan, Kutani, 19e eeuw Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Diameter 24 cm.

544(Curiosa) Vitrinekast Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kuif en glazen ruitjes aan de voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 64,5 cm, breedte 59,5 cm en diepte 18 cm.

545(Curiosa) Gemberpotten Twee Chinese gemberpotten met koperen deksel, circa 1900. Conditie: Lichte beschadigingen. Afmetingen:

Max. hoogte 23 cm en max. diameter 15 cm.

546(Curiosa) Glazen karaffen Vier glazen karaffen, begin 20e eeuw. Conditie: Een karaf is beschadigd. Afmetingen: Max. hoogte 36 cm en

max. diameter 13 cm.

547(Aziatica) Boeddha Staande bronzen Boeddha Cambodja, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 54 cm en

breedte 19 cm.

548

(Toegepaste kunst) Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam Een kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal,

ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam. Conditie: Gebruikssporen en een chip. Afmetingen: Hoogte 6,5 cm en breedte 30

cm.

549(Aziatica) Dekselpotten, China, tweede helft 20e eeuw Dekselpotten, China, tweede helft 20e eeuw Conditie: Een chip deksel grootste

pot. Afmetingen: Max. hoogte 26 cm en max. diameter 20 cm.

550

(Design) Stereoset Bang & Olufson Beomaster 6500 7-delig, designer Jacob Jensen jaren '90 Bang & Olufson Beomaster 6500 7-delig,

ontwerp Jacob Jensen jaren '90. Conditie: In werkende staat. Afmetingen: Boxen hoogte 32 cm en breedte 28 cm. Stereo hoogte 29,5

cm, breedte 42 cm en diepte 32,5 c ...[more]

551

(Kunst) Schilderij, olieverf op board, gesigneerd A. Torie Albert Torie (1896-1969), "Havengezicht Meppel", olieverf op board.

Gesigneerd links onderin "A. Torie". Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de

oprichters van de Drentse Schilders en van he ...[more]

552(Aziatica) Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Conditie: Een vaas gelijmd en schilfer voet lamp Afmetingen: Max. hoogte 39 cm en max. diameter 15 cm.

553(Curiosa) Verzilverd. Lot (4x) Zout-en mosterd vaatjes. Verzilverd. Lot (4x) Zout-en mosterd vaatjes. Conditie: In goede staat

Afmetingen: Max. hoogte 8 cm en max. breedte 10 cm.

554(Antiek) Tegeltableau Vierpas tegeltableau met spinnenkop-hoekmotief. Omlijst, 19e eeuw. Conditie: Lichte beschadigingen.

Afmetingen: 30 x 30 cm.

555(Aardewerk) Majolica schotel Majolica schotel, beschilderd met een blauw-wit decor. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Diameter

36,3 cm en hoogte 8 cm.

Page 31: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

556(Sieraden) Horloge Pontiac Nageur antimagnetique Horloge Pontiac Nageur antimagnetique, champagne kleurige wijzerplaat met

seconden aanduiding, zwart lerenband in juweliersdoos. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 23 cm.

557 (Muziekinstrument) Klarinet met toebehoren Oefen klarinet met toebehoren. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 60 cm.

558(Curiosa) Divers lot met Ronson-en Zippo aansteker Vier aanstekers waaronder een Ronson en Zippo aansteker, sigarettendraaier, pijp

en een houten kist. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Houten kist lengte 31 cm, breedte 21 cm en hoogte 6 cm.

559(Curiosa) Divers lot curiosa Divers lot waaronder manchetknopen, kettingen en doosjes. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Kist

lengte 26 cm, breedte13 cm en hoogte 8 cm.

560

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Anthony KeizerSchilderij "Herfstdag aan het meer Giethoorn". Gesigneerd Anthony

Keizer (1897-1961). Keizer schilderde en tekende voornamelijk landschappen van Drenthe. Keizer was lid van Arti et Amicitiae en Sint

Lucas te Amsterdam en was medeoprichte ...[more]

561(Toegepaste kunst) Vazen Flora Gouda Holland Twee Flora vazen, Gouda Holland. Conditie: Beschadigingen glazuur en haarscheur

grootste vaas. Afmetingen: Max. hoogte 29 cm en max. diameter 11 cm.

562

(Toegepaste kunst) Paarse persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam Twee paarse tienkantige persglazen schalen ontworpen door

K.P.C. de Bazel 1920, Glasfabriek Leerdam. Conditie: Gebruikssporen, een schaal een chip. Afmetingen: Lengte 17,5 cm, breedte15

cm en hoogte 4 cm.

563

(Kunst) Schilderij, olieverf op board, gesigneerd Anthony Keizer Schilderij "Kamperzand Havelte", olieverf op board. Gesigneerd

Anthony Keizer (1897-1961). schilder Antony Keizer (1897-1961). Keizer schilderden en tekende voornamelijk landschappen van

Drenthe. Keizer was lid van Arti et Amicitiae en ...[more]

564

(Design) Zilveren clown met lasso, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, met lasso en versierd met emaille. Ontwerp

Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat, lasso zit er los bij. Afmetingen: Hoogte (zonder lasso) 6,9 cm en

breedte (zonder ...[more]

565(Design) Zilveren clown met hengel, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, met een hengel en versierd met emaille.

Ontwerp Pietro Sorini en Ilario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 6 cm en breedte 3,8 cm.

566

(Design) Zilveren/murano glas clown met fiets, Vittorio Ancini Italië Zilveren clown, 925/1000, met fiets en versierd met emaille. Broek en

schoenen van murano glas. Ontwerp Vittorio Ancini, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 4,5 cm en breedte

7,8 cm.

567

(Design) Zilveren clown balancerend op een koord, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, balancerend op een koord

en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Illario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 8,5 cm en

breedte 11,4 cm.

568

(Design) Zilveren clown balancerend op een bal, Pietre Sorini & Illario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, balancerend op een bal en

versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 8,5 cm en 4,5

cm.

569(Design) Zilveren clown met hamer, Vittorio Ancini Italië Zilveren clown, 925/1000, met hamer en versierd met emaille. Ontwero Vittorio

Ancini, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. hamer zit er los bij. Afmetingen: Hoogte 6,3 en breedte 3,8 cm.

570(Design) Zilveren clown met ballonnen, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, met ballonnen en versierd met emaille.

Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 8 cm en breedte 4,9 cm.

Page 32: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

571(Design) Zilveren clown jonglerend, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië Zilveren clown, 925/1000, jonglerend en versierd met emaille.

Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 8 cm en breedte 3 cm.

572(Aziatica) Geluksmunt China Chinese bronzen geluksmunt, een kant versierd met vier geluksteken, andere kant twee vechtende draken

om een parel, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Diameter 10 cm.

573

(Aziatica) Porseleinen theepot met decor van hanen, China, ca. 1730, Yongzheng periode Porseleinen theepot met decor van hanen,

China, ca. 1730, Yongzheng periode, Capucijner bruine pot met cartouches. Daarin in onderglazuur blauw geschilderde hanen en

planten. Conditie: Goede conditie, knop mist de ...[more]

574

(Toegepaste kunst) Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp

K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam. Conditie: Beschadigingen en gebruikerssporen. Afmetingen: Breedte 30 cm en hoogte 6,5

cm.

575

(Toegepaste kunst) Persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam Drie tienkantige persglazen schalen in verschillende maten en

kleuren. Ontwerp K.C.P de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam. Conditie: Gebruikerssporen en twee chips. Afmetingen: Max. breedte 21

cm en max. hoogte 3,9 cm.

576(Aziatica) Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Conditie: Een bord in goede conditie, een bord een scheurtje bodem en een bord een fritting. Afmetingen: Diameter 23 cm.

577

(Aziatica) Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode Drie porseleinen borden met Imari decor, China,

begin 18e eeuw, Kangxi periode. Conditie: Goede conditie, een met een haarlijntje, bord met en paar kleine chipjes en een bord in

goede conditie. Afmetingen: Max. diam ...[more]

578(Antiek) Bijbels Drie bijbels, een bijbel Franstalig. Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Grootste bijbel 12 x

17,5 cm.

579(Zilver) Zilveren vliegtuig Zilveren miniatuur dubbeldekker vliegtuig, gemerkt 835. Conditie: Kleine beschadiging vleugel. Afmetingen:

Hoogte 3,5 cm en breedte 11 cm. Gewicht 75 gram.

580 (Curiosa) Bronzen schaal Bronzen schaal met decoratie van putti. Conditie: Goed

581 (Goud) Gouden armband 14 karaat goud. Gewicht 21,24 gram Conditie: Goed

582(Aziatica) Chinese kom Porseleinen kom met landschappelijk decor, binnenzijde met 3 bloem cartouche. Qianlong periode. Conditie:

Bodembarst Afmetingen: Hoogte 9,5 cm; diameter 23,5 cm.

583(Aziatica) Chinese vaas Vloervaas met decor van vazen met flora. Met 2 donkerblauwe handgrepen. Conditie: Haarlijntje in de hals

Afmetingen: H. 44 cm

584 (Aziatica) Gouden ketting Gouden ketting 14 karaat goud, gewicht 3,75 gram. Conditie: Goed

585(Aziatica) Chinese kom met decor van strijders Zuid-Chinese kom met decor van strijders, begin 1900. Hierbij een crackleware vaasje

met decoratie van figuren in blauw. Afmetingen: Kom Dia. 23 cm; vaasje H. 19,5 cm.

586(Aziatica) Chinese famille verte borden famille verte borden met decoraties in cartouche van figuren en flora. Eind 19e eeuw.

Afmetingen: Dia. 24,5 cm

Page 33: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

587 (Zilver) Zilveren mandje Zilveren mandje opengewerkt met parelrand. Conditie: Goed

588(Aziatica) Een lot porselein Famille rose bord decor van flora, mandarijn bordje en 2 Imari schotels. Conditie: Beschadiging zie foto's

Afmetingen: Famille rose bord dia 22 cm; mandarijn bordje dia 11 cm; 2 imari schotels dia 10 cm.

589(Antiek) Spiegel vergulde lijst Vergulde Rococo-stijl spiegel van hout en gips, eind 19e eeuw. Conditie: Kleine beschadigingen en

slijtage. Afmetingen: Hoogte 190 cm breedte 72 cm.

590 (Goud) Gouden armband 14 karaat goud, gewicht 1,71 gram. Conditie: Goed

591(Curiosa) Kast Boven kast van een buffetkast. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 81 cm, breedte 95cm

en diepte 36 cm.

592(Aziatica) Altaartafel Chinese altaartafel versierd met houtsnijwerk, circa 1900. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 99 cm,

breedte 230 cm en diepte 34 cm.

593 (Goud) Gouden ketting 14 karaat goud, gewicht 1,45 gram. Conditie: Goed

594 (Aziatica) Bronzen beeld Zittende monnik met zijn handen in de lucht. Met vergulde cape. Conditie: Goed Afmetingen: H. 19 cm.

595(Aziatica) Chinese aquarellen Een pendant met Phoenix en Kylin in landschap. Beide gesigneerd met kalebas in rood en 3 karakters.

Ca 1900. Conditie: Minieme weerinwerking

596 (Antiek) Zilveren mandje Zilveren mandje ,Hollands gekeurd. Conditie: Goed

597(Antiek) Porceleyne Claeuw Twee Delfts aardewerk zogenoemde pauwenborden, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw. Conditie: schilfers en

een haarlijn Afmetingen: Diameter 34,5 cm

598(Design) Glazen designvaas Novy Bor Tsjechoslowakia, Nový Bor. Een dikwandig helder glazen vaas met decoratie van oranje

kleurpoeders, 2005. Gesigneerd onderzijde en gedateerd Novy Bor 2005. Conditie: Goed Afmetingen: H. 11,8 cm.

599(Antiek) Plated theeservies Een silver plated theeservies, Engeland, eind 19e eeuw. Gemerkt: Walker & Hall, Sheffield, totaal 3x.

Conditie: Goed

600 (Zilver) Een lot zilver Een kandelaar, servetring en enkele andere items.

601(Aziatica) Bronzen vaas, Japan, Meiji periodeBronzen vaas, Japan, ca. 1900, Meiji periode. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 23,5 cm en diameter 14 cm.

602(Aziatica) Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw Drie porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw.

Conditie: Een bord gelijmd, rand borden chips, vaas chips rand. Afmetingen: Max. hoogte 16 cm en max. diameter 23 cm.

603

(Boeken) (Boeken) Gustave Dore (ills) - Don Quijote von der Mancha (1893) Miguel de Cervantes Saavedra; Gustave Dore - Leben und

Thaten des scharfsinnigen Edlen Don Quijote von der Mancha. Leipzig: Th. Knaur, 1893. Vijfde druk. 2 delen in 1 band. Gebonden in

linnen met gestempeld voorplat. Met vele ...[more]

604

(Sieraden) Zoetwater parel cultivé. Halsketting en armband met o.a. Barok parels. Zoetwater parel cultivé. Halsketting en armband met

o.a. gecultiveerde Barok parels van diverse kleuren. Geknoopte halsketting en armband met zilveren sloten. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Halsketting lengte 42 ...[more]

Page 34: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

605(Sieraden) Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met 14k gouden pastonslot. Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met 14k gouden

pastonslot. Gemerkt: 585. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 40 cm.

606(Sieraden) Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met zilveren slot. Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met zilveren slot. Geknoopte

halsketting van zoetwater Barok parels met een karabijnslot. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 60 cm.

607 (Aziatica) Ganesha Bronzen Ganesha zittend. 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 21 cm en breedte 11,5 cm.

608(Aziatica) Nandi Bronzen Nandi, heilige Stier is het rijdier van de god Shiva. Begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 13 cm en breedte 13 cm.

609

(Zilver) Zilver, dinervork, Gorinchem 1767. Zilver, dinervork, Gorinchem 1767. Gemerkt: wapen Gorinchem, jaarletter J= 1767, Bijl=

Oude in de handel terugkerende werken en meesterteken: Gijsbert Metman Gorinchem Conditie: Goede conditie met gebruikssporen.

Afmetingen: Lengte: 19.2 cm. Gewicht: 55 g ...[more]

610

(Aziatica) Terracotta beeld, Noordelijk Qi dynastie stijl Terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijke Qi dynastie. Het

beeld is gekocht met een certificaat van echtheid. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 21 cm, breedte 5,8 cm en gewicht 316

gram.

611(Aziatica) Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie stijl Een terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijke Qi dynastie.

Het beeld is gekocht met een certificaat van echtheid. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogre 22 cm en gewicht 360 gram.

612(Aziatica) Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie stijl Een terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijk Qi dynastie. Het

beeld is gekocht met een certificaat van echtheid. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 23 cm en gewicht 567 gram.

613

(Aziatica) Gemberpot op standaard Grote Chinese gemberpot op houten standaard. Op de buik gedecoreerd met gelukssymbolen op

een ondergrond van bloesemtak motieven. Deksel ontbreekt. 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte (inclusief

standaard) 27,5 cm en diameter 21,5 cm.

614(Aziatica) Gemberpotten Twee Chinese beschilderd gemberpotten, 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 15,5

cm en max. diameter 17 cm.

615(Etnografica) Terracotta replica Peru en toekanTerracotta replica Inca Peru en een toekan vogel fluit. Conditie: Replica heeft een barst,

snavel toekan gelijmd. Afmetingen: Max. hoogte 19,5 cm en max. breedte 27 cm.

616

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Ekke Kleima Portret van een jonge vrouw, olieverf op doek, toegeschreven aan

Ekke Abel Kleima (1899-1958). Gronings schilder en lid van de Groninger Kunstkring de Ploeg. Annotatie zijkant schilderij. Conditie:

Goed. Afmetingen: 60 x 80 cm.

617(Kunst) Aquarel en kopergravure Aquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 11,5 x 23

cm.

618(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Dijk Schilderij, olieverf op doek haven van Rotterdam. Rechtsonder gesigneerd J.

van Dijk. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 80 x 60,5 cm.

619(Curiosa) VitrinekastHollands wortelnoten hang vitrine kast met kroon en glazen ruitjes aan de voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 66 cm, breedte 66 cm en diepte 16 cm.

Page 35: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

620(Curiosa) Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw Conditie: Goede conditie

Afmetingen: Lengte jas 112 cm.

621(Curiosa) Soezenmand Een ovale geajoureerde silverplated soezenschaal met hengsel, Louis XV-stijl. Conditie: Goed Afmetingen:

7x31x26 cm.

622(Kunst) Kunst, Sjoerd Elzer Zonder titel, gesigneerd voluit in potlood l.o en '68, ets/dubbeldruk/papier, eigen druk nr. 8/10. Afmetingen:

16 x 18,5 cm.

623 (Curiosa) Een lot posters Een divers lot posters, waaronder muziekposters.

624(Muziekinstrumenten) Hohner accordeon Hohner accordeon, Marca Registrada, Duitsland, in koffer, circa 1930. Conditie: Redelijk

Afmetingen: 28 x 28 x 15 cm

625(Aziatica) Kris Madoera Kris Madoera Ivoren greep met decoratie van flora en 2 paarden, zeven "luks" kling met pamor Kulit Semanka.

Conditie: Schede beschadigd Afmetingen: L. 48 cm.

626(Curiosa) Lot emaille bordjes Medische teksten. Herb Meth pip, Fol Salviae en een aantal andere, in kartonnen doosje. Afmetingen:

Lengte 9 cm.

627 (Kunst) Kunst Tjeerd Bottema Schaapskooi. Afmetingen: 40 x 10 cm

628 (Kunst) Litho Jan Voerman Jr. Ingelijste litho van Jan Voerman Jr. Afmetingen: 50 x 30 cm.

629 (Curiosa) Tom Poes wandplaat De Muinck Amsterdam Wandplaat. Conditie: Bijgesneden rand. Afmetingen: 24 x 50,5 cm.

630(Toegepaste kunst) Floris Meydam serica Glazen Discus schijf met rode kern met blauwe rand. Gesigneerd met diamantpen Frome

1999 80-23 F Meydam. Afmetingen: Dia. 20 cm

631 (Kunst) Schilderij puttertje op schaal aardbeien Olieverf op paneel. Hierbij een ander werk op paneel met een bloemstilleven, 19e eeuw.

632(Curiosa) Bordspel Solitair, malachiet Bordspel "Solitair" malachiet bord en knikkers. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Diameter

31,5 cm.

633(Antiek) Beugeltas met zilveren sluiting Beugeltas met zilveren sluiting, Jaarletter L 1921 / 2e gehalte zilver 835. Conditie: Knip is

beschadigd en stof zit los. Afmetingen: Lengte (zonder ketting) 22 cm en breedte 20 cm.

634(Antiek) Antieke bijbel met zilveren slot Antieke bijbel met zilveren slot, 1875. Conditie: Voorkant omslag los. Afmetingen: Lengte 13,5

cm en breedte 8 cm.

635

(Curiosa) Zilver + divers. Lot (11x) waaronder theelepels, suikertang etc. o.a. Nederlands. Zilver + divers. Lot( 11x) waaronder

theelepels, suikertang etc. o.a. Nederlands. Bestaande uit: A. 7 zilveren theelepels. B. Zilveren suikerschep. C. Lepelvaasje met

zilveren rand. D. Suiker/ kandij schaal m ...[more]

636(Toegepaste kunst) Wijnglazen servies "B-glad", K.P.C. de Bazel Leerdam Zes wijnglazen klein servies "B-glad", ontwerp K.P.C. de

Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 12,5 cm cm.

637(Antiek) Servies Koninklijke Sphinx Maastricht Twee dekschalen, drie serveerschalen, juskom en een bord. Conditie: Beschadigingen,

verkleuringen en barsten. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm en max. diameter 34,5 cm.

Page 36: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

638(Toegepaste kunst) Wijnglazen servies "B-glad", K.P.C. de Bazel Leerdam Twaalf wijnglazen servies "B-glad", ontwerp K.P.C. de Bazel

1917. Glasfabriek Leerdam. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte (enig verschil in hoogte) 13,5 cm.

639(Toegepaste kunst) Wijnglazen servies "B-glad", K.P.C. de Bazel Leerdam Zes wijnglazen servies "B-glad", ontwerp K.P.C. de Bazel

1917. Glasfabriek Leerdam. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 13,5 cm (enig verschil in hoogte).

640(Toegepaste kunst) Wijnglazen servies "D', K.P.C de Bazel Leerdam Negen wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917.

Glasfabriek Leerdam. Conditie: Een glas een chip. Afmetingen: Hoogte 13 cm.

641

(Toegepaste kunst) Diverse wijnglazen K.P.C. de Bazel Leerdam Diverse wijnglazen klein van K.P.C. de Bazel. Twee glazen van

servies "B-glad", vier glazen van servies "H" en drie glazen van servies "D". Ontwerp K.P.C. de Bazel, circa 1917. Glasfabriek Leerdam.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ma ...[more]

642(Toegepaste kunst) Glazen servies "J", K.P.C. de Bazel Leerdam Drie bourgogne glazen en drie wijnglazen van servies "J", ontwerp

K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 13 cm en max. diameter 10 cm.

643

(Design) Bureau met twee stoelen, design Jan van Opzeeland Bureau met twee stoelen ontworpen door Jan van Opzeeland. Jan van

Opzeeland heeft Dutch Design opgericht en hij was een oud student van Poul Kjearholm. Conditie: Gebruikssporen, bovenblad tafel is

beschadigd. Afmetingen: Bureau lengte 140 cm ...[more]

644

(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Klinkhamer '98 H & H Schilderij, olieverf op doek. Serie nr. 3 "Abstract communications

e-mail", gesigneerd Klinkhamer '98 H & H. Henk Klinkhamer (1952-2019) was een kunstenaar uit de twee helft van de twintigste eeuw,

die tot de expressionist ...[more]

645

(Design) Dressoir Cees Braakman voor Pastoe, jaren '50 Minimalistisch dressoir van Cees Braakman voor Pastoe, gemaakt van

teakhout. Dit dressoir komt uit de bekende serie van Pastoe die omgedoopt is tot de "Japanse serie", door de strakke vormen en

eenvoud. Het dressoir heeft vier lades en twee deu ...[more]

646(Toegepaste kunst) Waterglas Jaap Gidding, Leerdam Turquoise waterglas, ontworpen door Jaap Gidding, circa 1926. Glasfabriek

Leerdam, monogram ontwerper. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 12 cm en diameter 7,8 cm.

647(Design) Fauteuil Perobell Spanje Fauteuil Perobell Spanje. Conditie: In redelijke staat. Afmetingen: Hoogte 80 cm breedte 87 cm en

diepte 87 cm.

648(Antiek) Klokkenstel marmer Klokkenstel marmer met twee kandelaren, circa 1900. Conditie: In goede staat, sleutel ontbreekt.

Afmetingen: Max. hoogte 59 cm en max. breedte 22,5 cm.

649

(Kunst) Schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Barbara van Houten "Stilleven met Japanse vaas, druiven en tomaten",

toegeschreven aan Barbara Elisabeth van Houten (1862-1950). Van Houten volgde onder andere opleidingen aan de École du Louvre

te Parijs en de Koninklijke Academie van Beelde ...[more]

650(Kunst) Zeefdruk "Cream of mushroom" Andy Warhol Zeefdruk "Cream of mushroom" uit serie 1 Campbell's Soup Cans van Andy

Warhol. Hoge kwaliteit zeefdruk op museum karton uit de jaren '80, inclusief lijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 53 x 87 cm.

651(Kunst) Zeefdruk, gesigneerd Han Jansen Zeefdruk, gesigneerd Han Jansen (1931-1994). Conditie: Lichte waterschade en niet strak in

de lijst. Afmetingen: 69 x 69,6 cm.

652

(Kunst) Tekening, toegeschreven aan Johan Dijkstra Tekening, toegeschreven aan Johan Dijkstra. Johan Dijkstra (1896-1978) was een

Nederlandse schilder en hij geldt als een van de belangrijkste Groninger kunstenaars van de 20e eeuw. Dijkstra volgde lessen aan de

Academie Minerva in Groningen. In 1918 ...[more]

Page 37: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

653(Design) Tafel wengé Tafel wengé hout, tweede helft 20e eeuw. Conditie: Verkleuring tafelblad. Afmetingen: Lengte 165, cm, breedte

85 cm en hoogte 74 cm.

654(Design) Stoelen Pastoe 'SA07' Zes eetkamerstoelen, wengé hout met biezen bekleding, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, circa

1970. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 74 cm, breedte 47 cm en diepte 50 cm.

655(Curiosa) Stoelen Vier hout met koeienhuid bespannen stoelen, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen.

Afmetingen: Hoogte 81 cm breedte 69 cm en diepte 68 cm.

656(Antiek) Stoelen Willem III Set van zes mahonie stoelen, gebogen rugraam in de vorm van een krakeling met snijwerk in bloemmotief,

Willem III circa 1860. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 97 cm breedte 47 cm en diepte 52 cm.

657(Antiek) Bureau Eiken bureau, negen lades, rondom panelen, circa 1920. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen:

Hoogte 78 cm, breedte 160 cm en diepte 89 cm.

658(Antiek) Bonheur biedermeier Biedermeier Bonheur, mahonie, 19e eeuw. Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen.

Afmetingen: Hoogte 203 cm, breedte 98 cm en diepte 43 cm.

659(Antiek) Breistoel Victoriaans Mahonie breistoel gebogen rugraam met stoffen bekleding op wieltjes, Victoriaans, circa 1860. Conditie: In

goede staat. Afmetingen: Hoogte 95 cm breedte 60 cm en diepte 75 cm.

660(Antiek) Wijntafel met marmerenblad Biedermeier spinnekop wijntafel met marmerenblad, eind 19e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 70 cm, breedte 65 cm en diameter 52 cm.

661(Antiek) Tafel biedermeier Ronde biedermeier mahonie eettafel, 19e eeuw. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen. Afmetingen:

Hoogte 74 cm en diameter 115cm.

662(Antiek) Muziekstandaard biedermeier Biedemeier muziekstandaard, mahoniehout met messing, in hoogte verstelbaar, 19e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 158, breedte 49 cm en diepte 36 cm.

663(Curiosa) Kinderstoel Hindeloopen Hindeloopen beschilderde houten kinderstoel 1980. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen.

Afmetingen: Hoogte 128 cm, breedte 53 cm en diepte 46 cm.

664(Curiosa) Halve maantafel Halve maantafel met met twee lades, mahonie fineer, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 71 cm, breedte 76 cm en diepte 34 cm.

665(Curiosa) Butlertray Engelse houten butlertray, dienblad afneembaar en onderstel inklapbaar, 20e eeuw. Conditie: In goede staat.

Afmetingen: Hoogte 82 cm, breedte 72 cm en diepte 50 cm.

666(Antiek) Tafel Ovale mahonie tafel beidemeier. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 74 cm, breedte 143 cm en diameter 107

cm.

667(Kunst) Wandkleed handweverij "De Knipscheer" Laren Wandkleed, gemaakt door Handweverij De Knipscheer Laren (1933-1977)

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 150 cm en breedte 97 cm.

668(Design) Glazen televisiemeubel Glazen televisiemeubel op wieltjes. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 52 cm, breedte 70

cm en diepte 40 cm.

Page 38: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

669(Curiosa) Thonet kinderstoel Thonet kinderstoel van gebogen beukenhout, begin 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 94

cm, breedte 52 cm en diepte 60 cm.

670(Design) Bijzettafeltjes Set van drie bijzettafels, chromen poten met rookglas blad. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 46

cm, breedte 64 cm en diepte 46 cm.

671(Curiosa) Hangkast Houten vintage hangkast 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 66 cm, breedte 54 cm en diepte

20 cm.

672(Design) Barkrukken, designer Dirk van Sliedrecht Twee barkrukken jaren '70 Rohé Noordwolde, ontworpen door Dirk van Sliedrecht.

Conditie: Beschadiging zitting riet. Afmetingen: Hoogte 80 cm, breedte 42 cm en diepte 42 cm.

673(Design) Sparta basic bullet fiets Zwarte heren Sparta Basic Bullet, 7 versnellingen Shimano en rollerbrake remmen. Conditie: In goede

staat met gebruikssporen. Afmetingen: Framemaat 55 cm.

674 (Curiosa) Camera statief Houten camera statief. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ingeklapt hoogte 80 cm.

675 (Antiek) Art deco tafel Art Deco bijzettafel met glasglans. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 65 cm en diameter 72 cm.

676(Design) Banners Fritz Hansen Promotiemateriaal van Fritz Hansen. De banners zijn ongelijk. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Een

banner hoogte 194 en breedte 89 cm .

677(Design) Banners Fritz Hansen Promotiemateriaal van Fritz Hansen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Een banner hoogte 194 cm en

breedte 89 cm.

678(Design) Banners Fritz Hansen Promotie materiaal Fritz Hansen. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Een banner hoogte 194 en breedte 89

cm.

679(Design) Banners Fritz Hansen Promotiemateriaal Fritz Hansen. Voor-en achterkant zijn dezelfde afbeelding. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Een banner hoogte 194 cm en breedte 89 cm.

680(Antiek) Bijzettafel Engelse ovale mahonie tilt top tafel, eind 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 72 cm, breedte 68

cm en diameter 45 cm.

681(Design) Salontafel, design Morten Voss voor Fritz Hansen 2007 Salontafel, model MV50 attitude lounge, ontworpen door Morten Voss

voor Fritz Hansen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 115 cm, breedte 112 cm en hoogte 42 cm.

682

(Design) Kunststof tuinset Tokyo-Pop, designer YoshiokaKunstof tuinset Tokyo-Pop, vier krukken en een tafel, ontwerp Tokujin

Yoshioka voor het Italiaanse designlabel Driade. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Tafel hoogte 88 cm en diameter 60 cm. Krukken

hoogte 70 cm en diameter 37 cm.

683

(design) Barkrukken, design Jan van Opzeeland Twee barkrukken ontworpen door Jan van Opzeeland. Opzeelanmd heeft Dutch

Design opgericht en hij was een oud student van Poul Kjaerholm. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 80 cm en diameter 40

cm.

684

(Design) Schaalmodel barkruk, design Jan van Opzeeland Een schaalmodel van een barkruk, ontworpen door Jan van Opzeeland. Van

Opzeeland heeft Dutch Design opgericht en was een oud student van Poul Kjaerholm. Conditie: In goede staat met gebruikerssporen.

Afmetingen: Hoogte 37 cm en diameter 20 cm.

Page 39: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

685(Kunst) Bronzen beeld Bronzen beeld van mithologische vogel, haan met menselijke voeten. Conditie: In goede staat. Afmetingen:

Hoogte 77 cm, breedte 20 cm en diepte 30 cm.

686

(Design) Stoel Added, design Gerard de Hoop/Arne Jacobson voor Fritz Hansen 2004 Added is een orginele Sevener (model 3107),

ontworpen door Arne Jacobson, met aanpassingen. De stoel heeft een lamp en kleine tafel. Fritz Hansen autoriseerde deze re-design

en gaf toestemming voor een gelimiteerde uit ...[more]

687(Aziatica) Chinees kamerscherm Chinees houten kamerscherm met hand gestoken panelen, midden 20e eeuw. Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Hoogte 181 cm en breedte 204 cm.

688

(Aziatica) Chinees kamerscherm Chinees houten lakwerk kamerscherm op rode achtergrond beschilderd met Chinese figuren en

bloemmotieven. Achterkant zwart met vage schildering. Midden 20e eeuw. Conditie: Goed met sporen van gebruik. Afmetingen: Hoogte

183 en breedte 164.

689

en gaf toestemming voor een gelimiteerde uitg ...[more]

690

(Design) "Stoel in kist", design Jan van Opzeeland "Stoel in kist", ontworpen door Jan van Opzeeland. Van Opzeeland heeft Dutch

Design opgericht en was een oud student van Poul Kjaerhol. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Leren zitting lengte 143 en breedte

85 cm.

691(Aziatica) Chinese halve maantafel Houten Chinese halve maantafel op de rand bewerkt met bladmotieven, tweede helft 20e eeuw.

Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 85 cm, breedte 87 cm en diepte 40 cm.

692

(Design) Attitude lounge fauteuil, design Morten Voss voor Fritz Hansen 2007 Lounge draai stoel ontworpen door Morten Vos voor Fritz

Hansen. De fauteuil is uitgevoerd in een bruine kvadrat stof en heeft een metalen draaivoet met return mechanisme. Conditie: In goede

staat. Afmetingen: Breedte 70 cm, ...[more]

693

(Design) Eetkamerstoelen Hola-Ola, Esseti Italië Vier eetkamerstoelen van Italiaans design, Esseti. De stoelen zijn voorzien van een

kunststof zitting en metalen frame. Conditie: In goede conditie met gebruikerssporen. Afmetingen: Hoogte 84 cm, breedte 40 cm en

diepte 40 cm.

694(Antiek) Dekenkist Eiken dekenkist met floraal snijwerk in de front panelen, rustend op bolpoten, 19e eeuw. Conditie: In goede conditie

met gebruikerssporen en restauraties Afmetingen: Hoogte 73 cm, breedte 132 cm en diepte 60 cm.

695(Design) Philips living color staande lamp Philips living color staande lamp. Conditie: In goede staat, lamp dient vervangen te worden.

Afmetingen: Hoogte 175 cm diameter 50 cm.

696(Design) Fauteuil MT Holland Fauteuil iso 9001 MT Holland antraciet. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 88 cm, breedte 88

cm en diepte 92 cm.

697(Design) Fauteuil MT Holland Fauteuil iso 9001 MT Holland antraciet. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 88 cm, breedte 88

cm en diepte 92 cm.

800(Speelgoed) Dinky Toys Pullmore car transporter 982 Een Pullmore car transporter 982 inclusief loading ramp van Dinky Toys, in

originele verpakking. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte inclusief loading ramp 46,5 cm en hoogte 7 cm.

801(Speelgoed) Dinky Toys Kleine brandweerauto, Daimler ziekenwagen en Bedford vrachtwagen van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. lengte 10 cm max. hoogte 4,5 cm.

Page 40: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

802(Speelgoed) Dinky Toys Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. lengte 10,3 cm en max. hoogte 3,5 cm.

803(Speelgoed) Dinky Toys Dubbeldeks bus, Austin taxi, taxi en een bus van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 5,5

cm en max. breedte 11,5 cm.

804(Speelgoed) Schuco variant Lasto Schuco variant Lasto 3042, in orginele verpakking, made in U.S. Zone Germany. Conditie: In goede

staat, opwindsysteem ontbreekt. Afmetingen: Lengte 10,5 cm en hoogte 3 cm.

805(Speelgoed) Dinky Toys Studebaker Commander, Hudson Sedan, Packard cabrio en Austin Atlantic van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt.

Afmetingen: Max. lengte 11 cm en max. hoogte 3 cm.

806(Speelgoed) Dinky Toys Tankwagen, Panhard tankwagen en Trojan Esso bestelwagen van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt. Afmetingen:

Max. lengte 18 cm en max. hoogte 4 cm.

807(Speelgoed) Dinky Toys NCB electric van, blauwe tankwagen/Foden en Slumberland vrachtwagen van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt

Afmetingen: Max. lengte 19 en max. hoogte 6 cm.

808(Speelgoed) Dinky Toys Morris Oxford, Ford Vedette, Chrysler en Citroen 11 BR van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max.

hoogte 3 cm en max. lengte 10 cm.

809(Speelgoed) Poppen Lot met elf oude poppen en een los hoofd, eerste helft 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max.

lengte 55 cm.

810 (Speelgoed) Poppen Lot met drie oude poppen, eerste helft 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 60 cm.

811(Speelgoed) Dinky Toys Commer kraanwagen en Citroen DS 19 Commer kraanwagen en Citroen DS 19 van Dinky Toys, in orginele

verpakking. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 6 cm en max. lengte 12 cm.

812(Speelgoed) Dinky Toys Landrover, open aanhangers, politiemotor met zijspan en Massey Harris bemester van Dinky Toys. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 4 cm en max. lengte 12 cm.

813(Speelgoed) Dinky Toys Cunnungham C5-R, Triumph TR 2 cabrio, Alfa Romeo formule 1 en Ferrari R 1 van Dinky Toys, Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 3,5 cm en max. lengte 10,5 cm.

814(Speelgoed) Dinky Toys Bedford vuilniswagen, Motocart 3-wieler, Coventry Climax vorkheftruck, Muir Hill dumper en Coles kraanwagen

van Dinky Toys. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 6,5 cm en max. lengte 16,5 cm.

815(Speelgoed) Matchbox series in orginele verpakking Acht auto's van Matchbox allen in orginele doos volgende serienummers 3, 5, 6, 7,

11, 12, 17 en 26. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Matchbox lengte 5,9, breedte 4 cm en hoogte 3 cm.

816(Speelgoed) Dinky Toys tankstation Esso Dinky Toys schaal 1/43 benzine pomp Esso no. 781. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Breedte

11,5 cm en hoogte 11,5 cm.

817(Speelgoed) Schuco patent auto 1001 Schuco, Germany blikken Schuco Patent-Auto 1001 met uurwerkmotor jaren 30. Conditie: In

goede staat, met opwindsleutel. Afmetingen: Hoogte 11 cm en hoogte 3,8 cm.

818(Speelgoed) Schuco variant 3041 Schuco, West Germany blikken Varianto-Limo 3041 met uurwerkmotor jaren 50. Conditie: In goede

staat, sleutel niet orgineel. Afmetingen: Hoogte 3,9 cm en breedte 10,6 cm.

Page 41: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

819(Speelgoed) Antieke pop Antieke pop gemerkt zie foto, biscuit porseleinen hoofd en armen, circa 1920. Conditie: Gebruikt, mist vingers.

Afmetingen: Lengte 51 cm.

820 (Speelgoed) Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw Divers lot spelletjes Conditie: Gebruikt.

821(Speelgoed) Constructor bouwdoos Jafoworks Groningen Constructiebouwdoos voor de jonge ingenieur, Constructor Javoworks

Groningen Holland. Conditie: Gebruikt.

822(Speelgoed) Speelgoed auto's en opwindspeelgoedLot divers speelgoed, twee blikken auto's en een turnster. Conditie: Beschadigingen.

Afmetingen: Max. hoogte 18 cm en max. breedte 22 cm.

823(Speelgoed) Pop Heubach Pop Heubach Köppelsdorf Germany 275 4/0 biscuit porseleinen hoofd, circa 1920. Conditie: Gebruikt, hand

beschadigd. Afmetingen: Lengte 56 cm.

824(Speelgoed) Blikken speelgoed Lot blikken speelgoed waaronder KBN Karl Bub Nürnberg station, auto, benzine pomp en Strato Copter

huisje (zonder helicopter). Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. hoogte 23 cm en max. breedte 25 cm.

825(Speelgoed) Treinwagonnen Jouef Diverse treinwagonnen Jouef Frankrijk. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 22 cm en max.

hoogte 6 cm.

826(Speelgoed) Vliegtuig North-West Airlines Blikken vliegtuig North-West Airlines circa 1950 Conditie: Roestig. Afmetingen: Lengte 28,5

cm en breedte 36 cm.

827 (Speelgoed) Poppen en beren Lot met zeven poppen en twee beren. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 65 cm.

828 (Speelgoed) Poppen Verzameling poppen en een wieg. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 40 cm.

829(Speelgoed) Divers lot speelgoed Divers lot waaronder Pebbles, Pluto, Donald Duck tuimelaar, Alfred J. Kwak, pluche hondje en een

pop. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 44 cm en max. hoogte 24 cm.

830(Speelgoed) Modelauto's Franklin Mint Vijf modelauto's van Franklin Mint waaronder Packard Vitoria, Ford en Rolls Royce. Conditie:

Beschadigingen. Afmetingen: Max. 13 cm en max. breedte 20 cm.

831(Speelgoed) Modelauto's Franklin Mint Diverse modelauto's van Franklin Mint waaronder Rolls Royce, Mercedes Benz, Bugatti, Imperial

Sedan en Durham Tourster. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 8 cm en max. lengte 25 cm.

832(Speelgoed) Dinky Toys Austin taxi, Mercedes Benz 300 SE en brandweerauto van Dinky Toys. Inclusief boekje no.5 van Dinky Toys.

Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. hoogte 5 cm en max. breedte 11 cm.

833(Curiosa) Blikken muziekdoosjes en een plastic robot Twee draai muziekdoosjes en plastic robot (loopt op batterij). Conditie: Goede

conditie met kleine gebruikerssporen Afmetingen: Max. hoogte 25 cm en max. breedte 11,5 cm.

834

(Speelgoed) Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine Technofix 294 Mechanically Operated

Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen. Conditie: Goede conditie, banen

hebben enige gebruikerssporen. Afmetingen: Lengte ...[more]

835(Speelgoed) Houten bouwpakketten Finland Houten bouwpakketten van een molen en twee huizen. Finland House. Conditie: Gebruikt,

dozen beschadigd. Afmetingen: Max. 32 x 24 cm.

Page 42: Veilinghuis Klinkhamer - lot-tissimo

836(Speelgoed) Matrozen poppen Vier matrozen poppen, waarvan een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line circa 1930.

Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 36 cm.

837(Speelgoed) Matrozen poppen Vijf matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line, circa 1930. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 27 cm.

838(Speelgoed) Tri-ang Toys kiepwagen Tri-ang Toys made in England kiepwagen, circa 1960. Conditie: Beschadigingen, roestig.

Afmetingen: Lengte 48 cm en hoogte 17,5 cm.

839(Speelgoed) Matrozen poppen Vijf Matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line, circa 1930. Conditie:

Gebruikt. Afmetingen: Max. lengte 28 cm.

840(Speelgoed) Tri-ang hijskraan model Jones KL 44, Engeland Een metalen hijskraan van het merk Tri-ang gemaakt in Engeland, jaren

'50. Model Jones KL 44. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 44,5 cm, breedte 14 cm en diepte 17 cm.

841(Speelgoed) Helikopter, Jeep en een tuktuk Helikopter ijzerdraad/plastic uit Lesotho, houten Jeep uit Tanzania en een houten tuktuk uit

Sri Lanka Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 12,5 cm en max. breedte 20 cm.

842(Speelgoed) Tri-ang Toys takelwagen Tri-ang Toys Made in England, blikken takelwagen Conditie: Beschadigingen, roestig.

Afmetingen: Lengte 43 cm en hoogte 19 cm.

843 (Speelgoed) Een lot speelgoedauto's 4x Lion Cars en een Corgi truck met oplegger. Conditie: Gebruikt

844 (Speelgoed) Een lot speelgoedauto's Tekno kever, Ford Thunderbird, 4 Dinky's en 5 anderen. Conditie: Gebruikt

845(Speelgoed) Een lot Dinky Toys Lotje met 4 dinky's waaronder een tractor, hierbij een Britains tractor en een blikken versie. Conditie:

Gebruikt

846 (Speelgoed) Houten transportwagen Rood gelakte houten auto, uitvoering Thedo Culemborg. Conditie: Gebruikt Afmetingen: L. 90 cm

847 (Speelgoed) Brandweerauto Blikken Brandweerauto, ca. 1935. Conditie: 1 mannetje ontbreekt Afmetingen: L 32 cm