Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Gouden engel z.j Gent. Staande engel met in de rechterhand het gevierendeelde Bourgondische schild en in de linkerhand het leeuwenschild van Vlaanderen PHILIPPVS xx DEI xx GRA xx DVX xx BVRG’x Z xx COM’x FLAND’. Kz. binnen een polylobe een gebloemd kort open kruis met leeuwtjes in de hoeken INNOMINE….etc. DdP. 7.11; Delm. 472; Fr. 167 (109); VH/Saunders 276. 5.06 g. Attractief exemplaar, sterk uitgemunt met goede details en een mooie goudkleur. RRR. UITERST ZELDZAAM Prachtig. Taxatie: € 15.000,- Opbrengst: € 30.000,- Veiling 360 - 361 Auction 18 & 19 oktober 2019 Lijst van opbrengsten List of prices realized 207

Transcript of Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Page 1: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Gouden engel z.j Gent. Staande engel met in de rechterhand het gevierendeelde Bourgondische schild en in de linkerhand het leeuwenschild van Vlaanderen ✠ PHILIPPVS xx DEI xx GRA xx DVX xx

BVRG’x Z xx COM’x FLAND’. Kz. binnen een polylobe een gebloemd kort open kruis met leeuwtjes in de hoeken IN✥ NOMINE✥….etc. DdP. 7.11; Delm. 472; Fr. 167 (109); VH/Saunders 276. 5.06 g. Attractief exemplaar, sterk uitgemunt met goede details en een mooie goudkleur. RRR.

UITERST ZELDZAAM Prachtig.

Taxatie: € 15.000,- Opbrengst: € 30.000,-

Veiling 360 - 361 Auction18 & 19 oktober 2019

Lijst van opbrengstenList of prices realized

207

Page 2: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Highlights

Nederlands West-Indië Willem I. Driekantje of 5 realen van 30 stuiver. z.j. RRRR. Munt

Zeer fraai, klop Vrijwel prachtig.Taxatie: € 30.000,- Opbrengst: € 35.000,-

Macedonian kingdom Alexander III the Great. AR Dekadrachm. ca. 323 BC. RR. NGC F. Strike 5 of 5, Surface 1 of 5

Estimate: € 5.000,- Prize realized: € 14.000,-

Spain Castilla y Leon Enrique IV. Enrique. n.d. RR. Very fine / Very fine +

Estimate: € 3.000,- Price realized: € 28.000,-

Vlaanderen Filips de Schone. Gulden vlies. n.d. RRR. Zeer fraai + / Vrijwel prachtig

Taxatie: € 10.000,- Opbrengst: € 18.000,-

Willem II. 10 Gulden. 1848. RRR. PCGS PR64+DCAM FDC.

Taxatie: € 20.000,- Opbrengst: € 22.000,-

250

83

271

212

Page 3: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Highlights

Antione Pettenot, kardinaal Granvelle (1562) door Giovanni V. Melon. Prachtig

Taxatie: € 3.000,- Opbrengst: € 10.000,-

Hertogdom Gelderland Philips de Schone. Zilveren reaal. 1487. RRRR. Zeer fraai Taxatie: € 5.000,- Opbrengst: € 13.000,-

Roman Empire Lucius Verus. AV Aureus. 164 AD Rome. NGC MS. Strike 5 of 5, Surface 3 out 5

Estimate: € 10.000,- Price realized: € 14.000,-

Costa Rica. 8 Escudos. 1828 CR F. NGC AU58Estimate: € 10.000,- Prize realised: € 16.000,-

285

97

32 France Edouard le Prince Noir. Hardi d’or.

n.d. R. Nearly extremely fine Estimate: € 5.000,- Price realized: € 13.000,-

Page 4: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

1 1.800,‒2 500,‒3 900,‒4 800,‒6 2.000,‒7 14.000,‒9 800,‒11 14.000,‒14 2.000,‒17 8.000,‒19 1.200,‒20 800,‒23 440,‒24 16.000,‒26 2.300,‒27 4.600,‒29 12.000,‒30 7.000,‒31 9.000,‒32 13.000,‒33 2.400,‒35 1.400,‒36 1.400,‒37 1.400,‒38 5.500,‒39 2.500,‒40 1.400,‒42 950,‒44 500,‒45 500,‒46 3.200,‒47 300,‒48 1.000,‒49 400,‒50 1.400,‒54 750,‒55 2.200,‒56 9.000,‒57 1.500,‒58 2.200,‒59 4.800,‒60 2.200,‒61 1.600,‒62 8.500,‒63 1.100,‒65 300,‒68 10.000,‒70 300,‒72 500,‒73 650,‒74 15.000,‒78 1.200,‒79 700,‒80 3.200,‒81 3.800,‒82 1.000,‒83 28.000,‒84 1.200,‒85 600,‒87 4.000,‒88 11.500,‒89 240,‒90 1.200,‒

91 260,‒93 1.000,‒94 1.000,‒95 1.700,‒97 13.000,‒101 600,‒102 700,‒103 2.600,‒104 850,‒105 850,‒106 600,‒107 1.000,‒108 420,‒109 3.400,‒110 950,‒111 900,‒112 2.000,‒113 900,‒114 1.600,‒115 2.300,‒116 1.200,‒118 1.600,‒119 3.000,‒120 2.400,‒122 1.400,‒124 2.000,‒125 1.600,‒126 700,‒127 800,‒128 650,‒129 1.500,‒130 700,‒131 400,‒132 1.800,‒133 2.600,‒134 2.000,‒135 1.200,‒136 1.600,‒137 1.200,‒138 420,‒139 240,‒140 550,‒142 1.500,‒143 260,‒144 550,‒145 600,‒146 400,‒147 900,‒149 300,‒150 1.200,‒151 1.000,‒156 1.100,‒158 1.600,‒159 1.000,‒162 5.200,‒163 2.400,‒164 1.500,‒165 1.300,‒166 2.800,‒167 900,‒168 1.800,‒169 1.100,‒170 850,‒

171 800,‒173 650,‒174 1.400,‒175 4.400,‒176 2.600,‒178 1.100,‒180 950,‒181 1.300,‒182 6.500,‒183 4.000,‒184 1.200,‒185 5.000,‒186 1.200,‒187 1.100,‒188 1.200,‒189 1.600,‒191 2.200,‒192 2.600,‒193 1.600,‒194 1.600,‒195 1.800,‒196 1.200,‒197 3.600,‒198 2.000,‒199 1.700,‒200 4.000,‒201 14.500,‒202 3.400,‒203 1.800,‒204 1.700,‒205 2.100,‒206 7.500,‒207 30.000,‒208 3.600,‒209 2.800,‒210 1.300,‒211 1.300,‒212 18.000,‒213 2.300,‒214 500,‒215 2.400,‒216 400,‒217 4.000,‒218 3.000,‒219 1.800,‒221 700,‒222 2.200,‒223 1.800,‒224 4.100,‒225 3.200,‒226 3.600,‒227 400,‒228 6.500,‒229 1.000,‒230 420,‒231 1.050,‒232 800,‒233 800,‒234 2.200,‒235 800,‒237 2.200,‒238 1.200,‒239 900,‒

240 3.200,‒241 1.300,‒242 650,‒243 3.200,‒244 2.400,‒246 380,‒247 650,‒248 3.000,‒249 2.600,‒250 35.000,‒251 400,‒252 3.200,‒253 800,‒256 2.000,‒257 500,‒258 650,‒259 1.600,‒260 2.500,‒262 2.500,‒263 800,‒264 1.300,‒265 650,‒266 1.300,‒267 8.000,‒268 500,‒269 1.000,‒270 950,‒271 22.000,‒272 700,‒273 420,‒274 3.600,‒275 7.000,‒276 1.400,‒278 1.400,‒279 700,‒281 750,‒282 2.300,‒283 700,‒284 650,‒285 10.000,‒286 800,‒287 1.600,‒289 800,‒291 4.400,‒292 1.200,‒294 4.600,‒295 2.200,‒296 4.000,‒297 5.000,‒298 6.000,‒299 2.400,‒300 3.200,‒301 4.000,‒302 1.200,‒303 900,‒304 1.900,‒305 2.000,‒306 5.000,‒307 3.400,‒308 1.700,‒309 5.250,‒310 5.250,‒311 1.500,‒

No. € No. € No. € No. €

Voorlopige lijst vanopbrengsten

Selectieveiling 360

Concept list of prices realized

Selection Auction 360

Page 5: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

313 600,‒315 5.500,‒316 2.200,‒317 2.800,‒318 1.700,‒320 6.200,‒321 420,‒322 1.200,‒323 900,‒324 420,‒325 240,‒326 1.300,‒328 650,‒329 1.300,‒330 3.100,‒331 1.200,‒332 320,‒334 1.400,‒336 400,‒337 5.000,‒339 2.800,‒343 3.000,‒344 1.700,‒345 2.800,‒346 800,‒347 1.600,‒348 400,‒349 800,‒350 4.000,‒352 4.000,‒354 8.000,‒355 6.000,‒357 900,‒358 1.300,‒359 1.500,‒360 400,‒

No. €

Lijst van opgebrachte prijzen veiling 360 List of prices realized auction sale 360

Page 6: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

581618212228344143516466697175969899100117121141148152153157160161179190236254255261277288290293312314319327335338340341

No.

Lijst van retouren van veiling 360 List of unsold lots from auction sale 360

Retouren Unsold

Page 7: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman

Veiling 360-361Retour kavels

Auction 360-361 Unsold lots

De meeste retour kavelszijn beschikbaar voor

80% van de taxatie excl.opgeld (15%).

Most unsold lotsare available for 80%of the estimate excl.buyers fees (15%).

Kopers van retouren krijgen een extra éénmalige korting van 5% en betalen slechts 15% i.p.v. 20% opgeld.

Buyers of unsold lots receive a one-time discount, lowering buyers fees from 20% to 15%.

Schulman b.v. zou u graag willenuitnodigen voor onze volgende

veiling 362 in het begin van 2020

Schulman b.v. would like to invite youto our next auction 362 in early of 2020

Page 8: Veiling 360 - 361 Auction - Schulman