Gymles 18maart

5
Lesvoorbereiding Gegevens stageschool Gegevens student: Stageschool De Kruidenhoek Naam student Eva Schouwenburg Plaats Rotterdam Klas 3F Stagementor Kitty Periode 1 Stagegroep 1/ 2 Stagebegele ider Tamar Datum 18-3-11 Vak gym Vooraf Begin situatie Lesruimte Het speellokaal Ervaring De kinderen kennen de regels en hebben de spellen denk ik wel eens eerder gedaan,maar in andere context Eigen leerdoelen Ik wil heel duidelijk zijn in de regels, niet alles perfectionistisch willen doen, en kijken of een circuit les beter werkt dan een klassikale les Lesdoelen Vakgerichte doelen De kinderen oefenen motorische vaardigheden. Eva Schouwenburg S1030273 PRV2D

Transcript of Gymles 18maart

Page 1: Gymles 18maart

LesvoorbereidingGegevens stageschool Gegevens student:

Stageschool De Kruidenhoek Naam student Eva SchouwenburgPlaats Rotterdam Klas 3FStagementor Kitty Periode 1Stagegroep 1/ 2 Stagebegeleider TamarDatum 18-3-11 Vak gym

VoorafBegin situatieLesruimte Het speellokaal

ErvaringDe kinderen kennen de regels en hebben de spellen denk ik wel eens eerder

gedaan,maar in andere context

Eigen leerdoelenIk wil heel duidelijk zijn in de regels, niet alles perfectionistisch willen doen, en kijken of een circuit les beter werkt dan een klassikale les

Lesdoelen Vakgerichte doelen

De kinderen oefenen motorische vaardigheden.

Eva Schouwenburg S1030273 PRV2D

Page 2: Gymles 18maart

De les

IntroductiefaseWat doe ik?

IntroducerenIk vertel wat we vandaag gaan doen en laat alle kinderen de regels nog eens benoemen. Zo vormen we eerst samen een lijstje van afspraken voordat we verder gaan.

Instrueren Ik leg elk onderdeel uit met behulp van een kind dat het voor doet.

Organisatie

De kernWat doe ik? Wat doen de leerlingen?

Observeren / Begeleiden

1.De bank staat met de smalle zijde naar boven,De kinderen stappen van de een naar andere kantDe tweede keer met een pittezakje op hun hoofd, deze mag niet vallenDe kinderen stappen op hun tenen naar de overkant

2.Stokken op hoogte gespannen dmv kegelsDe kinderen stappen over de stokkenDe kinderen springen over de stokken

Eva Schouwenburg S1030273 PRV2D

Page 3: Gymles 18maart

De kinderen kruipen onder de stokken door

3.parcour gemaakt van kegels oid.De kinderen volgen het parcours zig zaggend al lopendDe kinderen doen het parcours hinkeldDe kinderen volgen het parcours huppend, springend, kikker sprongen.

Organisatie

2 banken, pittenzakjes, stokken, kegels, kegels/ pionnen

AfsluitingWat doe ik? Wat doen de leerlingen?

Afronden We ruimen met zijn alle op en doen als afsluiting nog een tik- spel

Eva Schouwenburg S1030273 PRV2D

Page 4: Gymles 18maart

Reflectie Wat ging goed Wat kan beter

Introductiefase

kern

Afsluiting

Nieuwe doelen

Eva Schouwenburg S1030273 PRV2D