Veilingboekje Idéfix

IXe Lustrum Veiling Idefix Veilingboek 23-04-2016

Transcript of Veilingboekje Idéfix

Page 1: Veilingboekje Idéfix

IXe LustrumVeiling

IXeLustrumVeilingIdefixVeilingboek23-04-2016

Page 2: Veilingboekje Idéfix

Page 3: Veilingboekje Idéfix

Lievevriendenenfamilie,AllereerstwillenwijiedereenvanhartewelkomhetenopdeveilingvoorhetIXelustrumvanonsdispuutgezelschapIdéfix.MeteenlegervanblauwengeelwetenwijalsIdéfixersalbijna45jaarAmsterdamopz'nkoptezetten.Ditwasnooitmogelijkgeweestzonderdeinzetenheteeuwigeenthousiasmevanaluwdochters.Hetjarigzijnvanonsdispuutisdanookietswatgrootsgevierdmoetworden.Vandaardatwij,delustrumcommissie,eenjaargeledenbegonnenzijnmethetsmedenvangrootseplannenvooreenmemorabelefeestweek.Deinvullingvandezefeestweekzaltothetlaatstemomentvooriedereeneengroteverrassingblijven.Tochvondenwijhet,naeenjaarlanginhetgeheimwerkenaanzoietsgrootsenonbekends,tijdomeentipvandesluieroptelichtennaarderestvanhetdispuut.Daaromhebbenwijeenaantalwekengeledenopfeestelijkewijzehetthemaonthuld:LunatIX.Hetthemazalderodedraadgaanvormenvoordeinvullingvanonslustrumenzalterugkomeninallegadgets,dealmanakendeevenementen.HetdamesdispuutIdefixissinds1971eenfeitophetAmsterdamseStudentenCorps.NaastdatIdefixhetFransewoordisvoorwaanidee,ishetookhetaltijdtrouwehondjevanhetavontuurlijkeduoAstrixenObelix.EnmochtditnouprecieseeneigenschapzijndieIdéfixalsdispuutookbezit.Dehumor,deloyaliteitenhetsocialekaraktervandemeisjesindevijfactievejarenvormenonstotniksandersdaneenzeerhechtevriendengroep.Enditblijktelkedonderdagweer,wanneerwijmetz’nallenmetiniederhandeenbiertjeronddeborreltafelstaan.Hetvierenvanonze45everjaardagwillenwijdaaromdanookopeenzospeciaalmogelijkemaniervieren,ennietalleenmetelkaar.Inoverlegmetdeveilingcommissiehebbenwijomdezeredenbesloten10%vandebehaaldeopbrengsttedonerenaanhetgoededoelBedtimeStories.Vlakvoordatdeveilingbegint,zaleenambassadeurvandezeorganisatiepreciesvertellenwaarzijvoorstaan.Ookkanuverderopinditboekjemeerinformatievindenoverdezestichting.

Page 4: Veilingboekje Idéfix

NamensheelIdéfixwillenwijutotslotallenontzettendbedankenvooruwkomstenhethelpeninbrengenvandeleukeveilingstukken.AlleopbrengstenzulleneengrotebijdrageleverenaanhetIXelustrumenwijzijnudaarombijvoorbaatergdankbaarvooruwinzet.Maaruiteraardhopenwijnatuurlijkvooraldatueenleukemiddagmetuwdochtersenmetelkaarzalgaanbeleven.Metheelveelliefsnamensdegehelelustrumcommissie,sluitik,SophieRobertiAbactisvandeIXeLustrumcommissievanhetdispuutgezelschapIdéfix

Page 5: Veilingboekje Idéfix

Inhoudsopgrave1 Praktischeinformatie

2 Inhoudelijkeinformatie

3 Veilingstukken

4 StilleVeiling

5 Loterij

49

6 Goededoel:BedtimeStories

7 Contact

Page 6: Veilingboekje Idéfix

1.PraktischeInformatieInformatieDeveilingtenbehoevevanhetIXelustrumvanhetdispuutgezelschapIdéfixzalplaatsvindenop23april2016.DeveilingzalwordengehoudenindeWhiteSpacekunsthalteAmsterdam.Deentreeprijsbedraagt25europerveilingbordjewaarbijhapjesendrankjeszijninbegrepen.Programma13:30:Aanvang14:00–14:15:Opening14:15–14:30:SprekerBedtimeStories14:30–14:45:Borrel14:45–16:15Veiling16:15–16:45:Borrel16:45–18:00:Veiling18:00bekendmakingloterijenuitloopAdresveilinglocatieWhiteSpacekunstgalerijMaartenJanszKosterstraat18,1017VZAmsterdamIndienuophetlaatstemomentgehinderdbent,kuntucontactopnemenmetAnnaKohnstamm,0641157038.

Page 7: Veilingboekje Idéfix

2.InhoudelijkeInformatieVeilingTijdensdeveilingzullendeveilingstukkendooreenveilingmeesteraanugepresenteerdworden.Ukuntvanafhetstartbedragvrijbiedenophetdoorugekozenveilingstuk.Wanneerudehoogstebiederbentishetveilingstukvooru.Uiteraardishetmogelijkommeerdereveilingstukkentekopen.Wanneerueenveilingstukkoopt,dientudebetalinggelijktevoldoen.Wijzullennaastcontantookpinencreditcardaccepteren.Detastbareveilingstukkenkunnenaanheteindevandeavondmeenaarhuiswordengenomen.Voordeniettastbareveilingstukkenkrijgtuvanonseenvouchermetdegegevensvandeaanbieder.StilleVeilingNaastdeVeilingzalerookeenstilleveilingplaatsvinden.Inditveilingboekjestaandestilleveilingstukkenbeschreven.Uiteraardzijndetastbarestilleveilingstukkenaanwezigopdedagvandeveiling.Bijbinnenkomst,tijdensdeborrelenindepauzekuntubijhetkraampjevandestilleveilingdestukkennogmaalsbekijkenenzonderandermansweetuwboduitbrengen(uweetechterooknietwelkebedragenernogmeergebodenzijnvoorhetdesbetreffendeveilingstuk).Aanheteindevandeveilingzalgekekenwordenwiedehoogstebiederis.Voordeniet-tastbarestukkenkrijgueenvouchermetdegegevensvandeaanbieder.Deveilingstukkendienendeavondzelfincontantofmetpinafgerekendteworden.LoterijOokzalereenloterijplaatsvinden.Hiervoorkuntulotenkopenbinnenkomstentijdensdeborrel.Delotenzullenvoor€20perstukwordenverkocht.Ookiserdemogelijkheidom3lotenvoor€50tekopen.

Page 8: Veilingboekje Idéfix

Veilingstukken

Page 9: Veilingboekje Idéfix

1.TweekaartjesvoorJustinbieberop9oktoberBenjijeenechtebelieber,maarwasjeooknettelaat?ProbeerdannutweekaartenvoorhetconcertvanJustinBiebertebemachtigenvoor9oktober2016inhetGelredometeArnhem.

Waar:GelredometeArnhemWanneer:9Oktober2016Voorwie:

Page 10: Veilingboekje Idéfix

2.Vakanthiehuisje‘tVaantje

InhetmooieOverijsselsReggedal,staatditvrijstaandhoutenhuisopeengroot(1275m2)eigenterreinmetveelprivacy.HethuisjeligtaandeMeersendijk,onderhetdorpDenHam.Erisvolopgelegenheidomtewandelenentefietsenindeprachtigeomgeving.Ommenligtop9kmafstand.Rustenruimtezijnkenmerkendvoorditcharmantehuis.Deenormetuinmetfruitbomengeefteengevoelvancomfortenvrijheid.Diversezitjesindetuingevendekeuzeomindezonofschaduwtezitten.Rondomdeaangelegdevuurplaatskangebarbecuedworden.Develewandel-enfietsroutesindeomgevingvanhethuis,makeneenverblijfbijzonderaangenaam.Voorzieningenzoalszwembad,supermarktenrestaurantszijnopkorteafstand.Eriseenkleinekruidentuinwaaruitvrijblijvendgepluktkanwordenvooreenlekkeremaaltijd.Mochtendeappelsenperenrijpzijn,danmogendezeookgepluktworden.

Page 11: Veilingboekje Idéfix

Waar:OverijsselReggedalWanneer:DatuminoverlegVoorwie:1-4personen

Page 12: Veilingboekje Idéfix

3.5KaartenvoorPretparkDuinrellEenuitjevoordehelefamilie?GadaneendagjenaarhetpretparkDuinrellenkijkofjijnogeenstukjeondeugendheidinjehebt!GenietvanalleswatDuinrelltebiedenheeftalsdeveleattractiesenniettevergeten:hetTikibad!

Wat:5toegangskaartenvoorDuinrellWanneer:zelftebepalendatum

Page 13: Veilingboekje Idéfix

4.VareninAmsterdam

EenheerlijkmiddagjevarendoordegrachtenvanAmsterdaminclusiefhapjesendrankjesverzorgddoorSanneKnulstenMartjevandenBerg.Waar:AmsterdamWanneer:DatuminoverlegVoorwie:maximaal8personen

Page 14: Veilingboekje Idéfix

4.FotoshootvanfotograafMarcoSweeringEenfotoshootvanfotograafMarcoSweering.Ditkannaarvoorkeurineenstudioofbijdemensenthuis.MarcoSweeringisfotograaf,filmmakerendirector.Hijheeftgewerktvoorverschillendeautobladen,modetijdschriftenenverschillendekranten.

Page 15: Veilingboekje Idéfix

5.VIPDeckKPNNKSchaatsenHetKPNsponsorteamstelthetKPNVIPDeckvoor10personenbeschikbaarvooreenvandedagenvanhetKPNNKSchaatseninhettotaalvernieuwdeThialfStadioninHeerenveen.VanafriantepositieswordjealseenVIPbehandeldmetoverheerlijkehapjesendrankjesmetuitzichtopdeijsbaan.

Waar:ThialfStadioninHeerenveenWanneer:eindditjaar(daginoverleg)Wie:10personen

Page 16: Veilingboekje Idéfix

7.Lunchvoor2personeninhetRIJKS

HetRIJKSishetrestaurantvanhetRijksmuseum.HetRijksmuseumvertelthetverhaalvanNederland.InhetRIJKSwordtdelijnvanhetRijksmuseum:kwaliteit,authenticiteitenuniciteitvertaaldnaardekeuken,dechefs,hetinterieurendelocatie.HetRIJKSishetRijksmuseumopjebord.DusgenietvaneenheerlijkedaginAmsterdamdiejekanafsluiten,ofbeginnenmeteengoedverzorgdelunchinhetRIJKS.Waar:hetRIJKSrestaurantinAmsterdamWanneer:Wie:2personen

Page 17: Veilingboekje Idéfix

17

8.Jaar12eendagtotuwbeschikking

Geenzinomuwtuinvoorjaarsklaartemaken?Ofuwhuiseengrotevoorjaarsschoonmaak?HuurdanhetjaarIdefix12in!!

Page 18: Veilingboekje Idéfix

9.MusicalBeautyandtheBeastvoor8personenmetdinerUzultkunnengenietenvandemagischemusicalBelleenhetBeestvoor8personenineenprivéloge.BelleenhetBeestiseeninternationaalsuccesenwasopBroadwayjarenlangeengrandiozevoorstellingenwontallozeprijzen.Bijdezedagisookeendinervoor8personeninbegrepenverzorgddoorhetcateringbedrijfMaisonvandenBoer.Afhankelijkofudemiddagofdeavondshowprefereert,zalhetdinervoorafofachterafplaatsvinden.Indepauzevandemusicaliserookdrankjeaandebarinbegrepen.Waar:AFASCircustheaterScheveningenWanneer:datuminoverlegmeteigenaarWie:8personen

Page 19: Veilingboekje Idéfix

19

10.DinerbijuthuisgeheelverzorgdHeeftudatookaltijd?Nodigtuwatvriendenuitomthuistedineren,stajezelfdeheletijdindekeuken..Metditstukhoeftdatnietmeer.FlorineKuijpersmaaktvooruenuwgasten3heerlijkegangen,inclusiefbedieningdoorAnnaKohnstammenEmmaImmink.Heeftuwattevierenofwiltumeteenintiemclubjegaaneten?Wachtdannietlanger,wantditishetidealemomentomtebieden.Waar:BijuthuisWanneer:InoverlegVoorwie:Maximaal6personen

Page 20: Veilingboekje Idéfix

11.EenbezoekaanhetJoodsHistorischMuseumCulturelebelevenisinhetJoodsHistorischMuseumvoor10personen:entreemétspecialerondleidingvan1uur.Naastdemooievastecollectiesdieuiteraardbekekenkunnenworden,iserdekomendemaandenookeenbijzondereextratentoonstellinginhetmuseumtezien:"AmyWinehouse:AFamilyPortrait”.DezetentoonstellingwerdgemaaktdoorhetJewishMuseumLondoninsamenwerkingmetAmy'sbroerAlexWinehouse.NaLondenoogsttedetentoonstellingoverweldigendsuccesinTelAviv,WenenenSanFrancisco.Laatdeonbekendekantvandezewereldsterzien:eenkijkjeinAmy'sprivélevenalsjongevrouw,voordatzijbeïnvloedtwerddoordemedia-

aandachtensensatiezuchtdiehaarlaterfataalwerden.Detentoonstellingkant/m4september2016bezochtworden.Waar:JoodsHistorischMuseumteAmsterdamWanneer:datuminoverlegVoorwie:Maximaal10personen

Page 21: Veilingboekje Idéfix

12.Franseles/vertalingvanCharlotteLugardBonjourjem’appellemademoiselleLugardetj’habiteàAmsterdam.WiltuookuwbasisvaardighedenFransopfrissen,danisdituwkans!MadameLugardheeftjarenlanginGenèvegewoond,waardoorFranshaarmoedertaalis.Mochtuhetzelfnietnodighebben,danisditnatuurlijkideaalomeenbijlesFransvooruwzoonofdochterteregelen!Ofheeftuhulpnodigbijhetvertalenvaneenstuktekstdanbentuookaanhetgoedeadres!Wat:6lessenFrans/Vertaling

Page 22: Veilingboekje Idéfix

13.Eendagjaar13totuwbeschikkingVooraluwklussenrondomeninhethuiszaljaar13vooruklaarstaan.Metliefdeknappenzijdeklusjeopwaarualdagenofwekentegenopziet!

Page 23: Veilingboekje Idéfix

14.GolfenopdeKoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubDeKoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubisdeoudsteNederlandsegolfclubindeduinenbijWassenaar.Degolfbaanheeft18holesenelkeholebiedteengeheelanderuitzichtenistelkensnieuweverrassendeuitdaging.Waar:KoninklijkeHaagscheGolf&CountryClubWanneer:datuminoverleg(maandagtotenmetvrijdag)Voorwie:3personen

Page 24: Veilingboekje Idéfix

15.PortretvanPeterDonkersloot

UzultdemogelijkheidkrijgenomeeneigenfotooptesturennaardeheerDonkersloot,diehijvervolgenszalafbeelden.Mochtugeenfotohebbenwaarutevredenmeebent,danzalDelphineChevaliereengoedeportretfotovanuschieten.

Wanneer:inoverlegmeteigenaar

Wie:1persoon

Page 25: Veilingboekje Idéfix

16.EenweekIbizaEenweekjevertoevenophetprachtigeIbizainCasaMimi.DezeruimevillameteenzwembadeneenapartejacuzziligtineenrustigeomgevingtussenSanJoséenSanAgustinenbiedteenmooiuitzichtopdebaaivanSanAntonio.Hethuisheeftvierslaapkamers,tweebadkamerseneenruimekeukenenwoonkamer.Hethuisistehurenisbeschikbaarbuitenhethoogseizoenindemaandenmaart,april,meienoktober(exclusiefdemeivakantie). Waar:IbizaWanneer:maandenmaart,april,meienoktober(exclusiefdemeivakantie)Voorwie:8personen

Page 26: Veilingboekje Idéfix

17.PriveconcertvanCarlvanReenenmetdinerDinerenonderhetgenotvanhuisconcertvandebefaamdeCarlvanReenen.EenmeergangenmenuwordtklaargemaaktdoordechefsDuvekedeGaayFortman,AnnemijnvanBeersenNadineProfijt.HeeftualtijdaleensheerlijkwillendinerenonderhetgenotvaneenprachtighuiskamerconcertvandebefaamdeCarlvanReenen,danisdituwkans!CarlvanReenengaatvoorudeSchilderijententoonstellingspelenvanMussorgskyterwijldechefsDuveke,AnnemijnenNadineeenheerlijkdinervooruklaarmaken!Heeftuwattevierenofwiltugezelligmetcollega’suiteten?Danisdithetmomentwaarueenavondlangkuntgenieten!Waar:MuiderbergWanneer:indemaandmei,datuminoverlegVoorwie:15,max20personen

Page 27: Veilingboekje Idéfix

27

18.EenweekinEvianlesBains,FrankrijkMooievillainEvianlesBainsaanhetmeervanGeneve.MooievillainEvianlesBainsaanhetmeervanGeneve.Hethuisheeft16bedden,6badkamers,zwembadenveelprivacy.Tebereikenmetdeauto(+/-1000km)ofmethetvliegtuigEasyjet,KLMnaarGeneveendaarnanogongeveereenuurmetdeauto(Huur).Evianstaatbekendomzijnwater.Indeomgevingishetprachtigwandelen,raftenMountainbikengolfen(EvianMasters)tennissenpaardrijdenwaterskieenenskieen.InhetseizoengaaterregelmatigeenbootnaarLausanneopenneer.Kortomeenheerlijkeplekommetfamilieofvriendeneenvakantietevieren.Devillaisbeschikbaargedurendeeengrootdeelvanhetjaarmetuitzonderingvandemaandenjuli,augustusenseptember.

Waar:EvianlesBainsWanneer:DatuminoverlegVoorwie:16personenmaximaal

Page 28: Veilingboekje Idéfix

Pauze

Page 29: Veilingboekje Idéfix

19.Akoestischeachtergrondmuziekbijeendiner/borrelHeeftuietstevierenofwiltutijdenseenborrelvergezeldwordendooreenprachtigakoestischzangduo,danisdituwkans!DaanenHannahzijneenzangduodieakoestischemuziekspelen.Zebegeleidenzichzelfopeengitaarenspeleneigennummers,ennummersnaaruwkeuze.DaanenHannahzijnintehurenvoorverschillendegelegenheden,zoalsborrels,verjaardagenendiners.Houdtuworendanooktijdensdeveilinggoedopen,wantookhierisditwaanzinnigezangduotehoren!Wanneer:datuminoverlegWaar:locatienaarkeuze

Page 30: Veilingboekje Idéfix

20.VerseBloemenbezorgdelke2wekenDémooisteeyecatchersvanhetseizoenmetdehandsamengebondendooreenbloemstylisteineenaantalstijlvollebossen.Geenkeuzestressenaltijdontrend.FLOWDERmaaktgebruikvanseizoensgebondenbloemen,hierdoorzaluwboeketelkekeerverschillenvanpracht.Dedoorjougekozenbloemenwordenpasafgesnedenbijdekwekernadatjejouwbestellinghebtgeplaatst.Daardoorzijndebloemenverserdanverszodatjijextralangvanjebloemenkuntgenieten!PostNLdaarbentubekendmee:datspecialemomentjeaandedeurmetjouwpakketje.DatisookdeFLOWDERbelevingvanbezorgen.EnviaTrack&Tracewordjeopdehoogtegehouden.Enditalleselke2wekenvoor3maandenlang! Waar: bij u bezorgd Wanneer: wanneer u wilt Voor wie: één adres

Page 31: Veilingboekje Idéfix

31

21.BeautybehandelingBergmanKliniekNauwbezoekaandeBergmanKliniekheeftueenoptimalehuidconditiemetdankaandeBergmanMetamorphoseTreatment.Stimulerendeanti-verouderinggezichtsbehandelingvooreenoptimaleconditievandehuid.Uervaarteengevoelvanwelbehagengecreëerddoorwarmeenkoudemaskerstezamenmethet“BergmanAmpuldeluxe”,datdezelfvernieuwingstimuleert.ditincombinatiemetdespecialebergmanmassagesdiedeinnerlijkebalansversterken,zullenualsherborendoenvoelen.

Waar:LarenWanneer:overleg

Page 32: Veilingboekje Idéfix

22.Hockeytraining/coachingvanJuliettevanHattumKanuwzoonofdochterwelwatextratipsentricksgebruikenvaniemanddiealjarenlangoptopniveauhockeyed,danisdituwkans!UkuntJulietteinhurenomeentrainingtegevenofuwkindmetzijnofhaarteameenkeertecoachen!Zelfspeeltzijal4jaarlanginHurleyDames1(hoofdklasse)enheeftzijvanafhaarvijftiendetotenmettwintigsteindenationaleteamsvanNederlandgespeeld,waarmeezijonderanderein2010Europeeskampioenonder16jaarwerdinBarcelona,in2010JeugdOlympischkampioenwerdinSingaporeenin2013WereldkampioenwerdinMönchengladbachmetJongOranje!Wanneer:Datuminoverleg

Page 33: Veilingboekje Idéfix

33

23.MidweekofweekendinZeelandEveneenmid-weekuitwaaieninhetaltijdgezelligezeeland?InhetplaatsjeEllemeetvlakbijRenessestaateenvrijstaandhuis,met3dubbeleslaapkamers,eenliving+keukeneneentuinwaardeheledagdezonopstaat.Hetstrandisoploopafstandenhebjezinomtewandelenindeduinen?DeboulevardvanRenesseis5minutenrijden.Daarnaastligthethuisoploopafstandvanhertstrand.Kortom,geschiktvoorzoweleensportiefalsrelaxedweekend.Waar:EllemeetWanneer:inoverlegVoorwie:6personen

Page 34: Veilingboekje Idéfix

34

24.EendagjezeilenopdekaagofzeelandZeelandheeftnogveelmeertebeiden!Hebjijzinomevenhelemaaluittewaaien?GadaneenlekkerdagjezeileninZeeland.

Wat:EenzeiltochtinclusiefschipperenmatroosSuzanneDoorhout-Meesvoor3-4personen.Wanneer:Datuminoverleg

Page 35: Veilingboekje Idéfix

25.Diner-chequeMichelinsterrestaurantHanTinginDenHaagHanTingiseenChinees1MichelinsterrestaurantinDenHaagwaarzekokenmetWesterseinvloeden.Hetbetrefteendiner-bonvoortweepersonenmet5-gangendinermetwijnarrangement.Ditrestaurantopnummer1vanrestaurantsinDenHaagbijTripaAdvisors.

Wanneer:datuminoverlegVoorwie:voortweepersonen

Page 36: Veilingboekje Idéfix

26.Oppasdiensten15uurtevergevendoorhetjaar14

Gaatubinnenkorteenavondjeuitofheeftunogeenoppasnodigvooruwkinderen?Huurdaniemandvanditjaarinenuwhuisdierwordthetweekendverzorgdofukunteenlekkeravondjeweg,zondereenoppasteregelen.

Page 37: Veilingboekje Idéfix

27.TweenachtenineenBed&BreakfastdichtbijdekustinDenHaagIneenvandemooistekustwijkenvanDenHaagvindtuhetB&BneartheSeavandebekendekunstverzamelaarPaulLoman.DeB&BisgelegenindeHaagscheVogelwijk,opminderdan300mvanhetstrand.Ukrijgtdebeschikkingovereenafgescheidenvleugelvaneenvrijstaandhuiswaarbijeenapartzit-enslaapgedeelte,eenmodernebadkamer,eentuineneeneigenopgangwordenaangeboden.DaarbijligthetcentrumvanDenHaagopfietsafstand.Hetontbijtwordtgeserveerdinuwkamer,erkangratisvoordedeurgeparkeerdwordenenverderstaanertweefietsenvooruklaar.Kortomeenheerlijkelocatieomeenweekendlangevenhelemaalbijtekomen.Wat:bed&breakfast2personenWanneer:Datuminoverleg

Page 38: Veilingboekje Idéfix

28.HighTeabijuThuisverzorgdEenhelezaterdag-ofzondagmiddagtotindepuntjesverzorgdwordenmeteenheerlijkHighTea.Uzalzelfnergensovernahoeventedenken,onzeeigenDavideHeijmanskomtnamelijkbijuthuis.Zezalueenheerlijk3gangenhighteaaanbiedenmetwarmeenkoude,hartigehapjesensandwiches.Enhieraanzullennatuurlijkgeensconesmetclottedcreamenjamaanontbreken!Bijelkegangzaleenbijpassendetheewordengeserveerd.

Wanneer:Datuminoverleg

Page 39: Veilingboekje Idéfix

39

29.EenweekAnguillainVillaAbayamurdaWiljijerevenhelemaaluit?KiesdanvoorhetsecretescapeeilandAnguillamiddenindeCaribbean.VillaAbayamurdaishiervooruniekekans!Devillaligtophetnoordenvanheteilandmetuitzichtopzee.Hethuisheeft4slaapkamers,4badkamerseneenruimekeukenenwoonkamer.Totaalkanjemetnegenmanhierslapen.GenietmetjecocktailaanhetzwembadindeCarribean.

Wanneer:DatuminoverlegVoorwie:achtpersonen

Page 40: Veilingboekje Idéfix

30.AppartementKaapstadPrachtigappartementvoor2personentehuurinKaapstad.Hetiseendriekamerappartementvanongeveer150m2mettweeterrassen(1metuitzichtachteren1terrasmetuitzichtopzeeendeTafelberg).Hetappartementis24/7beveiligdenligt45minutenvanStellenboschen15minutenvanhetcentrumvanKaapstad.HetiseenontzettendleukebuurtmetuitzichtopdeTafelbergen3minutenlopenvanafhetstrand.

Wanneer:datuminoverleg

Page 41: Veilingboekje Idéfix

41

31.Uitgebreiddinerbereidengeserveerddoorhetjaar15Zinombinnenkorteendinertegevenvoorveelgasten,maargeenzinomtekokenofvoorbereidingentetreffen,huurdanjaar15in!MetchefkokDavidezaleenheerlijkdinerbereidwordenenukuntrustigaantafelblijvenzitten,doordatderestvanhetjaardegangenzullenserveren.

Wanneer:Datuminoverleg

Page 42: Veilingboekje Idéfix

32.Nieuwspoort–WhiteHouseSeriesExclusievetoegangtotinternationaalperscentrumNieuwspoortinDenHaagvoor2-4personen.Ontvangstmethapje/drankjeenrondleidingdoordirecteurEricJanssen.DaarnamagudeelnemenaandebijeenkomstvandeWhiteHouseSeriesoverdeAmerikaanseVerkiezingenennapratenmetWhiteHouseWatchers.EenvandeWhiteHouseWatchersisWillemPost.HijiseenNederlandseAmerika-deskundige,historicusenpublicist.Poststudeerde(Amerikaanse)geschiedeniseninternationalebetrekkingenaandeRijksuniversiteitLeiden.SindsmiddenjarentachtigisPostAmerika-commentator/-deskundigevooreengrootaantalmediainbinnen-enbuitenland.

Wanneer:Datuminoverleg,erzijnmeerdereWhiteHouseSeries.Voorwie:2-4personen

Page 43: Veilingboekje Idéfix

43

33.HuisjeinBeaumeZinomerevenuittezijn,maargeenzinomlangterijden?Op4uurtjesrijdenvanafAmsterdamligthetpittoreskedorpjeBeaume,inhetnoord/oostenvanFrankrijk.Indeomgevingkanjeeenkleineweekgeheeltotrustkomenenhetuitzichtvanafhethuisjeisprachtig.Jekanhierontspannen,eenboekjelezen,barbecueënenheeldedagbuitenzijn.Elkeochtendversebaguettesvandebakkerop5minutenafstandlopen.Waar:Beaume(noord/oostFrankrijk)Wanneer:InoverlegVoorwie:7personen

Page 44: Veilingboekje Idéfix

34.PraesesvooreendagWaanjeindewereldvanIdéfixenpakhetgrootsaan.VervulderolvanpraesesvanIdéfixvoor1dag.Genietvanprivilegeswaardevrouwmetdehamer,ditjaarFlorentinedeBoer,inzwemt.Geheelgekleedinblauwgeelvesthebjij24uurlangdetouwtjesinhanden.Depreasesbepaaltwaterdiedaggedaanwordtenhoedeborrelzouverlopen.

Page 45: Veilingboekje Idéfix

StilleVeiling

Page 46: Veilingboekje Idéfix

1. TandenblekendoorGerardWarmelinkinAmsterdam

2. Coachingsgesprek5x45minuten“Heeftubehoefteaanwathulpbijbeslissingennemen,duidelijkheidcreërenoverbepaaldesituatie,ietsinbewegingzetten,eenkeuzemakentussentweemogelijkhedenofprioriteitenstellen?Opelkgebiedkuntuhiermeegeholpenworden,zoalsopuwwerk,gezin,relaties,alles!”

3. StudiekeuzeconsultdoorKarinKohnstamm“Hetwordtsteedsbelangrijker,dejuistestudiekeuzeiseenessentieelprobleemgewordenvoorbijnastuderendejongvolwassenen.MaakdejuistekeuzedooreenconsultvanstudiekeuzecoachKarinKohnstammvanstudiekeuzeopmaat.Eenconsultbestaatuiteeninteressetest,matchingmetrelevantestudieseneenafsluitendgesprek.“

4. Prachtigmake-upadviesinclusiefmake-upartistbehandeling

5. BegeleidingCVschrijvendoorLaureStenacker“RecruiterszijngeneigdombinneneenminuuteenCVtebeoordelen.EenCVmoeterdusbinneneénoogopslagaltoeleidendatderecruiter“getriggerd”wordt.”

6. Completevrouwengolfset“EencompleteBulletGolfset,bestaanduit:houten3,houten4,ijzer6,ijzer7,ijzer9,Sandwedgeenputter.Allesineenoriginelelichtgewichtdraagtas.”

7. WeekendwegnaarBad-Zwiechenalmvoortweepersonen

8. 5PilateslesseninBloemendaalindemaandenmeienjuni

Page 47: Veilingboekje Idéfix

47

9. SchoonheidsbehandelingverzorgddoorEllenmetLaPriairie

producten

10. EengesigneerdehockeystickdoorBillyBakker“EenlimitededitionAdidasstick.”

11. LimitedEditionGinFles“WilderenGin-DiamondEditionGenietdezezomervaneengintonicmeteen"brilliant"einde...OpdebodemvandezeflesligteenechtediamantuitAntwerpen!DezemandheeftallesvooreencompleteenperfectGT:inclusiefglazen,FevertreetonicenextrazoethoutswizzlesticksThemessageinthebottlehasneverbeenmoreclear:Diamondsareagirl'sbestfriend!”

12. Chauffeurvooreendag“Heeftubinnenkorteengezelligeavondbijvriendenophetprogrammastaanofeenfeest,danheeftuvastgeenzinomdeBobtezijn!Ditisdanuwkans,wantuwordtheenenteruggeredeninuweigenauto,waardoorugeenrekeninghoefttehoudenmettijdofdealcoholischeversnaperingendieutotzichneemt!”

13. Studie-enlifecoaching“Sommigejongerenontwikkelenzichwatlaterensommigenhebbenmoeitemetplannen.Sommigenvergelijkenzichzelfteveelmetanderenensomshebbenjongerennietdezelfdemogelijkhedeninhetleven.Tochzijneraltijdmogelijkhedenomtegroeien.”

Page 48: Veilingboekje Idéfix

48

Loterij

Page 49: Veilingboekje Idéfix

49

1. DinereninrestaurantWing’sinDriebergen

2. Lustrumwijndoos

3. WeekendrijdenineenAlfaRomeoSpider

4. TienwasbeurteninZandvoort

5. FotovanSaschadeBoer

6. HuidverzorgingspakketvanNatuurgeijst

7. 6FlessenCockburnVintageport(2002)

8. Gloednieuwehockeystick

9. 5kaartenvoorpretparkDuinrell

Page 50: Veilingboekje Idéfix

6.Goededoel:BedtimeStories

ActriceGuusjeEijbersisdeinitiatiefnemervanBedtimeStories.ZijisonderanderebekendvandeserieMedischeCentrumWestenheeftookalstheatermakerhaarsporenverdiend.GuusjeEijbers:“Alstheatermakerbenikaltijdopzoeknaarverhalenwaarmeeikhetpubliekemotioneelkanraken.HetideevanBedtimeStoriesligtdaaromvoormijinhetverlengdevanwaarikalmijngeheleloopbaanmeebezigben;samenzijnmeteenmooiverhaal.Ditideeisontstaanvanuiteenbehoefteietsvanuitmijnvakgebiedterugtedoenvoordemaatschappijenvanuitdeliefdevoordeliteratuur.Alstheatermakerhebjenauwcontactmetjepubliek.BedtimeStoriesstaatnaasthetbedenbiedtnetalsinhettheaterverlichtingeninzicht.”

Begin2012begonGuusjeEijbersmetdeontwikkelingvanBedtimeSoriesdatinseptembervandatjaareenofficiëlestatuskreegindevormvande‘StichtingBedtimeStories’meteenbestuurenambassadeurs:YvonneKeuls,AnneWillBlankersenGijsScholtenvanAschat.

Erwerdeenselectiegemaaktvanacteursenactricesdieinaanmerkingkwamenomzichvoorditgoededoelintezetten.DekrachtvanBedtimeStoriesisdatprofessioneleacteursaanpatiëntenvanziekenhuizenenbewonersvanzorginstellingenvoorlezen.Zelatendehenwegdromennaareenanderewereld.Elkeacteurheefteeneigenspeciaalontworpenvoorleeskofferbijzich,volinspirerendeattributen,boeken,liefdesbrieven,poëziekaarten,recepten,muziekfragmenten,grapjes,spelletjesenkorteverhalen.Dekofferiseenechtebinnenkomer.Hierdoorontstaatdemogelijkheidvaneenlevendigevoorleessessiemetveelinteractietussendeacteurenhetpubliek.Zoisdekofferalsleidraadvandesessieeenuitstekendmiddelvoordevoorlezeromgemakkelijkcontacttemakenmetdepatiënt.

Erbestaaninmiddelsdriesoortenkoffers:eenkinderkoffer,eenvolwassenenkoffereneenkofferspeciaalbestemdvoormensenmetdementie.BedtimeStoriesziethetalseenprachtigeuitdagingindetoekomst

Page 51: Veilingboekje Idéfix

51

meerkoffersopmaatteproducerenomzosteedsnieuwedoelgroepenaantespreken.

WijhebbenbeslotenhetgoededoelBedtimeStories10%vanonzeopbrengsttedonoren.Eenvandeambassadeurszaltijdensdezedagmeervertellenoverdezestichting.

Page 52: Veilingboekje Idéfix

7.ContactIXeLUSTRUMCOMMISSIEDISPUUTGEZELSCHAPIDÉFIXEmmaImmink PraesesSophieRoberti AbActisAnnaKohnstamm QuaestorPrimusJuliettevanHattum QuaestorSecundusBobbievanderVelden AssessorContact:idefixluco@gmail.comVEILINGCOMMISSIENicolavanDijkHannahLimAnne-marieSchorerRoxanneKeislairContact:[email protected],AppraiserandAuctioneeratAmsterdamsVenduhuisdeElandendeZon