Veiling 3 juni 2012
Transcript of Veiling 3 juni 2012
Veiling 3 juni 2012
Veilingmeester dhr. F. Baerveldt
Opbrengst t.b.v. inventaris nieuwe clubhuis en terras
31. Rondvaart Friese Meren sloep de Blauwe Beer incl. 4-gangendiner
• Tijdens een prachtige rondvaart over de Friese meren wordt een heerlijk 4-gangen diner voor 4 personen geserveerd.
• U bent gast van schipper en kok aan boord van de sloep de Blauwe Beer.
32. 1-jarig Onderhouscontract particulier computer/laptop TriCAT
33. 3D beeldje Antoinette Martens "Goalie”
• 3D beeldje Antoinette Martens • "Goalie", 60cm x 25cm, 2012, Nes(D)
34. 3D beeldje Antoinette Martens"De Visarendesse“
• 3D beeldje: "De Visarendesse“
• 50cm x 25cm, 2012, Nes(D)
35. Teakhouten salontafel
• Mooie, onbeschadigde salontafel gemaakt van onbehandelde losse teak-planken van verschillende breedte. Onder het tafelblad is ruimte om tijdschriften op te bergen. Tafel is voorzien van 4 rubberen wieltjes die vastgezet kunnen worden zodat de tafel makkelijk te verschuiven is en flexibel ingezet kan worden.
• Formaat: 110 X 110 X 40 (L X B X H)
36. 1-jarig Onderhoudscontract particulier computer/laptop TriCAT
37. Schilderij Jan PotmaHardzeilen Sneekermeer
• Kunstenaar Jan Potma, Sneek (Academie Sneek)
• Hardzeilen SneekermeerFormaat 60X90 cm.Geschilderd in acryl op paneel
• Geschilderd in 2011
38. Lang weekend of midweek Duinvilla 4/6 personen Makkum
Beach• Een bungalow type Duinvilla 6 personen met garage op
het adres Javaruggen 27 van Beachressort Makkum.• Gelegen aan eigen surf- en speelstrand van Makkum-in-
Zee; voor een periode van 1 week.• De netto-opbrengstwaarde doneert de eigenaar aan
SMHC.• Voorwaarde: huurperiode buiten het zomer-hoogseizoen
en boeken in 2012/2013.• Bij boeking dient als voorkeursboeking het adres
Javaruggen 27 opgegeven te worden !• Voor meer info: http://www.makkumbeach.nl/bungalows• Huurbedrag zonder kortingen en afhankelijk van periode:
eur 350-945 (zie prijslijst 2012)
Beach
Beach