Veiling 3 juni 2012

Veiling 3 juni 2012 Veilingmeester dhr. F. Baerveldt Opbrengst t.b.v. inventaris nieuwe clubhuis en terras

Veiling 3 juni 2012. Veilingmeester dhr. F. Baerveldt. Opbrengst t.b.v. inventaris nieuwe clubhuis en terras. 31. Rondvaart Friese Meren sloep de Blauwe Beer incl. 4-gangendiner. Tijdens een prachtige rondvaart over de Friese meren wordt een heerlijk 4-gangen diner voor 4 personen geserveerd. - PowerPoint PPT Presentation

Transcript of Veiling 3 juni 2012

Page 1: Veiling 3 juni 2012

Veiling 3 juni 2012

Veilingmeester dhr. F. Baerveldt

Opbrengst t.b.v. inventaris nieuwe clubhuis en terras

Page 2: Veiling 3 juni 2012

31. Rondvaart Friese Meren sloep de Blauwe Beer incl. 4-gangendiner

• Tijdens een prachtige rondvaart over de Friese meren wordt een heerlijk 4-gangen diner voor 4 personen geserveerd.

• U bent gast van schipper en kok aan boord van de sloep de Blauwe Beer.

Page 3: Veiling 3 juni 2012

32. 1-jarig Onderhouscontract particulier computer/laptop TriCAT

Page 4: Veiling 3 juni 2012

33. 3D beeldje Antoinette Martens "Goalie”

• 3D beeldje Antoinette Martens • "Goalie", 60cm x 25cm, 2012, Nes(D)

Page 5: Veiling 3 juni 2012

34. 3D beeldje Antoinette Martens"De Visarendesse“

• 3D beeldje: "De Visarendesse“

• 50cm x 25cm, 2012, Nes(D)

Page 6: Veiling 3 juni 2012

35. Teakhouten salontafel

• Mooie, onbeschadigde salontafel gemaakt van onbehandelde losse teak-planken van verschillende breedte. Onder het tafelblad is ruimte om tijdschriften op te bergen. Tafel is voorzien van 4 rubberen wieltjes die vastgezet kunnen worden zodat de tafel makkelijk te verschuiven is en flexibel ingezet kan worden.

• Formaat: 110 X 110 X 40  (L X B X H)

Page 7: Veiling 3 juni 2012

36. 1-jarig Onderhoudscontract particulier computer/laptop TriCAT

Page 8: Veiling 3 juni 2012

37. Schilderij Jan PotmaHardzeilen Sneekermeer

• Kunstenaar Jan Potma, Sneek (Academie Sneek)

• Hardzeilen SneekermeerFormaat 60X90 cm.Geschilderd in acryl op paneel

• Geschilderd in 2011

Page 9: Veiling 3 juni 2012

38. Lang weekend of midweek Duinvilla 4/6 personen Makkum

Beach• Een bungalow type Duinvilla 6 personen met garage op

het adres Javaruggen 27 van Beachressort Makkum.• Gelegen aan eigen surf- en speelstrand van Makkum-in-

Zee; voor een periode van 1 week.• De netto-opbrengstwaarde doneert de eigenaar aan

SMHC.• Voorwaarde:  huurperiode buiten het zomer-hoogseizoen

en boeken in 2012/2013.• Bij boeking dient als voorkeursboeking het adres

Javaruggen 27 opgegeven te worden !• Voor meer info:  http://www.makkumbeach.nl/bungalows• Huurbedrag zonder kortingen en afhankelijk van periode:

eur 350-945 (zie prijslijst 2012)

Page 10: Veiling 3 juni 2012

Beach

Page 11: Veiling 3 juni 2012

Beach