Kunstveiling Koppig Eeklo
Upload
stad-eeklo -
Category
Documents
view
235 -
download
0
Transcript of Kunstveiling Koppig Eeklo
k k k ppigppigppigppigk ppigppigppigppigppigppigppigppigZATERDAG 25 MEI 2013KUNSTVEILING KOPPIG EEKLO CATALOGUSKUNSTACADEMIE, PASTOOR DE NEVESTRAAT 26, EEKLO
VEILING TEN VOORDELE VAN HET ONDERZOEK TEGEN DEMENTIE DOOR PROFESSOR VAN BROECKHOVEN
INTERESSE IN DEZE WERKEN? Kom eens langs tijdens de tentoonsteling in Kunstacademie, Pastoor De Nevestraat 26 te Eeklo van zaterdag 18 tot vrijdag 24 mei of doe een bod tijdens de kunstveiling op zaterdag 25 mei. Alle aankopen boven 40 euro zijn fi scaal aftrekbaar. De opbrengst gaat integraal naar het onderzoek tegen dementie door professor Van Broeckhoven.
92. Zonder titel, 27x40, aquarelMagda Van Der Poel
92. Zonder titel, 27x40, aquarel92. Zonder titel, 27x40, aquarel
116. Zonder titel, 30x30, aquarelAnne Rimelin
84. Eva, 64x48, zeefdrukMartha Verschaffel
93a-b. Dampoort sneeuwlandschap, 36x53, acryl aquarel
95a-b. Bos / Bergen, 18, acquarelPeter Denissen
117. Stilleven met groenten, 42x30, pastelkrijt op papierGonny Mullaert - Dierickx
85. Voortgang, 12x16x16, ijzer-gipsMarijs Kempynck
118. Glas stilleven, 55x37, pastelkrijt op papierGonny Mullaert - Dierickx
86. Verbinding, papier porseleinRosy Medina
119. Zonder titel, 185x90, gemengde techniek gereramoufl eerd op plaat, Lucie De Zutter
87. Ondersteuning, 8x7, keramiekChrista Steyaert
94. Huilt het alleen zijn, 40x40, acryl op doekMarleen Bauwens
94. Huilt het alleen zijn, 40x40, acryl op doek 95a-b. Bos / Bergen, 18, acquarel93a-b. Dampoort sneeuwlandschap, 36x53, acryl 93a-b. Dampoort sneeuwlandschap, 36x53, acryl
117. Stilleven met groenten, 42x30, pastelkrijt op papier117. Stilleven met groenten, 42x30, pastelkrijt op papier
85. Voortgang, 12x16x16, ijzer-gips
118. Glas stilleven, 55x37, pastelkrijt op papier
86. Verbinding, papier porselein
119. Zonder titel, 185x90, gemengde techniek
87. Ondersteuning, 8x7, keramiek87. Ondersteuning, 8x7, keramiek
104. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
105. De breekbaarheid en schaduw, 55x43, MM op papierReniere&Depla
106. Sporen, 45x35, gemengde techniek op papierElie Baaijens
107. Jonge dame, 50x40, viltstift op golfkartonVan Eerdenburgh
105. De breekbaarheid en schaduw, 55x43, MM op papier 107. Jonge dame, 50x40, viltstift op golfkarton76. Schimmen en fantomen, 27x22, papier en inkt - linoRoos Vandevelde
77. Thinking! , 15x15, kopererts + aquatintAnnie Van Vlaanderen
78. Oostende, 20x23, koperertsHubert Stevens
79. Vrijdag, 28x40, papier-zeefdrukMarcel Van Oost
77. Thinking! , 15x15, kopererts + aquatint 78. Oostende, 20x23, kopererts 79. Vrijdag, 28x40, papier-zeefdruk76. Schimmen en fantomen, 27x22, papier en inkt - lino
112a-b-c. Glazen, 12x17, aquarel op papierKo Lynse
113. Landschap, 30x15, aquarel (blauw)Arlette Rottier
114. Portret, 50x40, pastelAgnes De Buysser
115. Zonder titel, 21x29, pentekeningMarian Paardekooper
113. Landschap, 30x15, aquarel (blauw)113. Landschap, 30x15, aquarel (blauw) 114. Portret, 50x40, pastel 115. Zonder titel, 21x29, pentekening115. Zonder titel, 21x29, pentekening
80. Headache, 21x33, japanse houtsnedeGuy Buyck
81. Industrieel landschap, 80x80, acrylGuido Steenkiste
82. Radiografi e in vrachtwagen, 60x50, acryl op houtGuido Steenkiste
83. Op rust, 43x33, droge naaldChristine Verstuyf
81. Industrieel landschap, 80x80, acryl 82. Radiografi e in vrachtwagen, 60x50, acryl op hout82. Radiografi e in vrachtwagen, 60x50, acryl op hout 83. Op rust, 43x33, droge naald80. Headache, 21x33, japanse houtsnede
116. Zonder titel, 30x30, aquarel
84. Eva, 64x48, zeefdruk
72. Heldenpark, 50x50, aquarelTrees Verborgh
73. Ets + aquatint, 17x25, papierLaurette Van Peteghem
74. Demente koe! , 50x70, acryl op papier in lijstEmmy Schutte
75. Zonder titel 2, 47x34, zeefdruk (monotype)Anita Roets
73. Ets + aquatint, 17x25, papier73. Ets + aquatint, 17x25, papier 74. Demente koe! , 50x70, acryl op papier in lijst 75. Zonder titel 2, 47x34, zeefdruk (monotype)72. Heldenpark, 50x50, aquarel
108. Storm, 40x40, LinnenJohnny van Voren
109. Zonder titel, 30x40, pastelChristiana Pielat
110. Blauw paard, 60x80, olieverf op doekAnnemarie Vos
111. Zonder titelChristine Van Laere
110. Blauw paard, 60x80, olieverf op doek110. Blauw paard, 60x80, olieverf op doek108. Storm, 40x40, Linnen 109. Zonder titel, 30x40, pastel 111. Zonder titel
88. Marcelles, 70x100, acrylWintraaken
89. Woonvormen op vuilnisbelt in de winter, 80x100, acryl op hout, Wil Houtermans
91. Moeder met kinderen, witte cement gepatineerdHerman Staute
91. Moeder met kinderen, witte cement gepatineerd90. Kindernocturne, 38x50, zeefdrukBarbara Verstraete
90. Kindernocturne, 38x50, zeefdruk89. Woonvormen op vuilnisbelt in de winter, 80x100,
106. Sporen, 45x35, gemengde techniek op papier
96. Tenerife, 39x23, acquarelPeter Denissen
96. Tenerife, 39x23, acquarel 97a-b. Huysmanhoeve, bisterPeter Denissen
99. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
98. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
97a-b. Huysmanhoeve, bister 98. Zonder titel, 60x42, acquarel 99. Zonder titel, 60x42, acquarel
103. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
101. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
102. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
100. Zonder titel, 60x42, acquarelMarcel Motet
102. Zonder titel, 60x42, acquarel100. Zonder titel, 60x42, acquarel 103. Zonder titel, 60x42, acquarel101. Zonder titel, 60x42, acquarel101. Zonder titel, 60x42, acquarel
vanaf
€ 20
vanaf
€ 20vanaf
€ 20
vanaf
€ 500
Je hebt vast nog wel een stukje muur waar je al lang
een tekening of schilderij wil hangen. Of op je kast ont-
breekt nog een beeld of een keramisch kunstwerkje.
Dan moet je zeker afzakken naar de hal van de Kunst-
academie, Pastoor De Nevestraat 26 te Eeklo op
zaterdag 25 mei en meebieden om net dat kunst-
werkje te bemachtigen dat een plaats kan krijgen op
die lege plek!
Je bied mee en wie weet ga je naar huis met een prach-
tig kunstwerk én een goed gevoel want je steunt het
onderzoek naar dementie!
Timing
Werk nr. 1 tot nr. 67 van 14.00 stipt tot 15.15 uur
Werk nr. 68 tot nr. 104 van 15.45 tot 17.00 uur
Doorlopend bar en pannenkoeken
Ook daar gaat de winst naar het onderzoeksproject
dementie.
en meebieden om net dat kunst-
onderzoek naar dementie!
zaterdag 25 mei
die lege plek!
onderzoek naar dementie!
In België leven ruim 130.000 personen met dementie.
Dit aantal zal verdrievoudigen tegen 2050. De Koning
Boudewijnstichting lanceerde een campagne om te
komen tot een meer dementievriendelijke samenleving.
In 2011 werd Eeklo erkend als dementievriendelijke
gemeente met het project Eeklo Koppig.
In een dementievriendelijke gemeente ontstaan er
mogelijkheden tot ontmoeting tussen de gemeen-
schap en mensen met dementie. Het isolement van
mensen met dementie wordt doorbroken en ze kunnen
zo lang mogelijk in hun vertrouwde omgeving blijven
leven. Dat is trouwens meestal hun uitdrukkelijke wens.
Mensen met dementie en hun mantelzorgers krijgen er
de kans om te blijven deelnemen aan het openbare le-
ven in hun buurt of gemeente.
Eeklo Koppig neemt hierin de handschoen op door
samen met verenigingen, winkeliers, handelaars, de
culturele sector, het onderwijs, de politie en de zorg-
sector samen een dementievriendelijk klimaat te
realiseren. In 2011 en 2012 werden de accenten bin-
nen het project gelegd op ondersteuning van bestaan-
de initiatieven (praatcafé dementie, geheugenkoor,
praatgroep dementie), sensibilisering (theatervoorstel-
ling, verspreiding van de dementiewijzer) en vorming
(stadsmedewerkers, ocmw, politie).
Het thema van het project voor 2013 is een dementie-vriendelijke straat. De zorgsector en de culturele sec-
tor hebben de krachten gebundeld en het project
Kunstig Koppig Eeklo uitgewerkt. Dit is een perma-
nente tentoonstelling verspreid over verschillende
lokaties in de stad waar naast kunst informatie betref-
fende dementie wordt aangeboden. Dit project loopt
van 20 april tot 25 mei.
meer infowww.eeklo.be/koppig
VRIENDELIJKEOPROEP
WAT IS DEMENTIE?
Alle aankopen boven 40 euro zijn fi scaal aftrekbaar.
ZAT 18 MEI TOT VRIJ 24 MEI TENTOONSTELLING KUNSTVEILING
Elke dag van 16 uur tot 20 uur, zaterdag van 9 uur tot 12 uur, KA!
ZAT 25 MEI KUNSTVEILING MET WERKEN VAN LEERKRACHTEN, LEERLINGEN & VRIENDEN KA! De veiling wordt gedirigeerd door de heer Mon Bernaerts sr., veilingmeester van het gekende veilingshuis Bernaerts, en staat onder toezicht van notaris Demolder.
1. Naamloos, aquarelSonja De Waele
1. Naamloos, aquarel
4. Moeder en kind, 70x90, zeefdrukLuc Degryse
Sonja De Waele
4. Moeder en kind, 70x90, zeefdruk32. Portret, 50x60, acryl op hout
Marcel Hemgenbergs32. Portret, 50x60, acryl op hout
2. Cherchez la femme, aquarelThea Strobbe
2. Cherchez la femme, aquarel2. Cherchez la femme, aquarel
5. Zonder titel, 50x40, gemengede techniek op doekNico De Guchtenaere 33. Zonder titel, 70x50, acryl
Vera Willems
3b. Movin’ on Movin’ on n° 47, 11x17,5, plastiek & etsLivina Vereecken
3b. Movin’ on Movin’ on n° 47, 11x17,5, plastiek & ets
7. Marcel, olieverf op paper / gemaroufl eerd op paneelDidier Creëlle
7. Marcel, olieverf op paper / gemaroufl eerd op paneel
3a. Movin’ on Movin’ on n° 46, 11x17,5, plastiek & etsLivina Vereecken
3a. Movin’ on Movin’ on n° 46, 11x17,5, plastiek & ets
6. Eenzaam in het bos, 30x25, doekJeannine Van Landschoot
6. Eenzaam in het bos, 30x25, doek5. Zonder titel, 50x40, gemengede techniek op doek33. Zonder titel, 70x50, acryl
8. Porseleinvorm, 10x15, porseleinDirk Van den Saffele
8. Porseleinvorm, 10x15, porselein 9. Obama, 80x70, acryl op doekRanja Spaens
11. Gent-St.-Pieters, 100x80, acryl op doekRanja Spaens
11. Gent-St.-Pieters, 100x80, acryl op doek10. Trein 2-luik, 80x100 (2x), acryl op doekRanja Spaens
9. Obama, 80x70, acryl op doek
12. Trein, 100x80, acryl op doekRanja Spaens
13. Wolkentemmer, 23x17, terracottaGisi Lyon
14. Pijn, 30x7, terracottaGisi Lyon
15. Rustend naakt, 20x9, terracottaGisi Lyon
13. Wolkentemmer, 23x17, terracotta13. Wolkentemmer, 23x17, terracotta 15. Rustend naakt, 20x9, terracotta12. Trein, 100x80, acryl op doek12. Trein, 100x80, acryl op doek
40. Capsule, 30x20x15, ijzer porselein en krimpfolieCatherine De Waele
20. Portret, 25x34, ets-vernis mouJosine Vanden Berghe
21. Vederlicht, 53x43, zeefdrukMary Aimée
22. Zonder titel, 14x18, olieverf op M&FPeter Colpaert
23. Bieke ‘2004’, 20x28, analoog foto op barietpapierPiró Pallaghy (50 euro)
21. Vederlicht, 53x43, zeefdruk21. Vederlicht, 53x43, zeefdruk 23. Bieke ‘2004’, 20x28, analoog foto op barietpapier20. Portret, 25x34, ets-vernis mou
24. Broche “Koppig”, 5x4, zilver 925Annika Ingelaere (50 euro)
25. Stilleven, 30x40, aquarel met calligrafi e-inktYvan Vyncke
26. Naar redouté, 40x30, zeefdruk 1/1Saar De Buysere
27. Zelfportret, 29,5x20, potlood op kartonMaya Cools
25. Stilleven, 30x40, aquarel met calligrafi e-inkt 26. Naar redouté, 40x30, zeefdruk 1/1 27. Zelfportret, 29,5x20, potlood op karton24. Broche “Koppig”, 5x4, zilver 925
16. Zeewier, 60x80, olieverf op doekErna Claeys
17. Fiets, 100x80, acryl en houtskool op doekKoen Willems
18. Zonder titel 1, 46x38, acryl en houtskool op doekKoen Willems
19. Zonder titel 2, 46x38, acryl en houtskool op doekKoen Willems
17. Fiets, 100x80, acryl en houtskool op doek17. Fiets, 100x80, acryl en houtskool op doek 18. Zonder titel 1, 46x38, acryl en houtskool op doek18. Zonder titel 1, 46x38, acryl en houtskool op doek 19. Zonder titel 2, 46x38, acryl en houtskool op doek
28. Edward De Geest, 21x30, pastel & houtskool op papier Olga Walters
28. Edward De Geest, 21x30, pastel & houtskool op papier 29. Bos, 55x36,5, acryl op papierKatleen Lybaert
29. Bos, 55x36,5, acryl op papier 31. Zonder titel, 40x40, acryl op doekMieke Bossu
31. Zonder titel, 40x40, acryl op doek30. Mijn kapelleke, 30x22,5, aquarel + inktCorrie Ham
30. Mijn kapelleke, 30x22,5, aquarel + inkt
52. Looking for..., 40x42, zeefdrukAnnie Matthys
53. Verward, 20x30x20, wit marmerHerman Bizot
54. Zonder titel, 31x41, acryl- plakkatverf & stiksels Catalina Blaton
55. Lissa, gips gepatineerdHerman Staute
53. Verward, 20x30x20, wit marmer 55. Lissa, gips gepatineerd52. Looking for..., 40x42, zeefdruk
56. Zonder titel, 50x60, zeefdrukVera Dedeurwaerdere
56. Zonder titel, 50x60, zeefdruk 57. Potsculptuur, 20x17, keramiek steengoedCarine De Muynck
59. Oude baksteen, 25x12x5, Roodbakkende kleiAnja Van Veen
59. Oude baksteen, 25x12x5, Roodbakkende klei58. Licht-knoop Knoop-licht, 18x12, kunststof - Bonechine porselein, Therèse Reychler
58. Licht-knoop Knoop-licht, 18x12, 58. Licht-knoop Knoop-licht, 18x12, 57. Potsculptuur, 20x17, keramiek steengoed
64. Tulpen, 60x50, acrylAnita Vandenhende
64. Tulpen, 60x50, acryl 65. Zonder titel, 120x50, acryl op paneelAnne Reinhard
67. Ronse, 21x15, plakkaatverf & grafi et op MDFMichel Mathus
67. Ronse, 21x15, plakkaatverf & grafi et op MDF66. Lichtpunt, 50x70, monotype - grafi ek onder glasAnne Reinhard
65. Zonder titel, 120x50, acryl op paneel 66. Lichtpunt, 50x70, monotype - grafi ek onder glas66. Lichtpunt, 50x70, monotype - grafi ek onder glas
68. Porselein in aarde, 9x14, porseleinWies De Vuldere
69. Druppelkot, 14x22, pentekeningChristine Poppe
70. Mieke, 61x21, gips en aluminium cementJos Notteboom
71. Zonder titel, 40x50, zeefdruk 1/1Paul De Doncker
69. Druppelkot, 14x22, pentekening 70. Mieke, 61x21, gips en aluminium cement 71. Zonder titel, 40x50, zeefdruk 1/168. Porselein in aarde, 9x14, porselein
60. De teloorgang van de natuur, 54x44, aquarelRita Van den Berghe
60. De teloorgang van de natuur, 54x44, aquarel 61. I have nothing to say, japanse houtsnede op papierPiet Pollet
63. Natwerpen, 8x11, aquateintAndré van Opdorp
63. Natwerpen, 8x11, aquateint62. Oervorm 2008, 12x19x6, lindehout + harsJo Van Rijckeghem
62. Oervorm 2008, 12x19x6, lindehout + hars61. I have nothing to say, japanse houtsnede op papier
vanaf
€ 350
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 100
die lege plek!
onderzoek naar dementie!
Timing
dementie.
onderzoek naar dementie!
zaterdag 25 mei
die lege plek!
onderzoek naar dementie!
ven in hun buurt of gemeente.
van 20 april tot 25 mei.
meer infowww.eeklo.be/koppig
VRIENDELIJKEOPROEP
WAT IS DEMENTIE?
1. Naamloos, aquarel
Sonja De Waele
Vera Willems
vanaf
€ 350
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 100
die lege plek!
onderzoek naar dementie!
Timing
dementie.
onderzoek naar dementie!
zaterdag 25 mei
die lege plek!
onderzoek naar dementie!
ven in hun buurt of gemeente.
van 20 april tot 25 mei.
meer infowww.eeklo.be/koppig
VRIENDELIJKEOPROEP
WAT IS DEMENTIE?
1. Naamloos, aquarel
Sonja De Waele
Vera Willems
vanaf
€ 350
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 50
vanaf
€ 100
84. Eva, 64x48, zeefdruk
vanaf
€ 20
vanaf
€ 20vanaf
€ 20
vanaf
€ 500
84. Eva, 64x48, zeefdruk
vanaf
€ 20
vanaf
€ 20vanaf
€ 20
vanaf
€ 500