Jeugdveiling Catalogus

JEUGDVEILING 15 maart om 20:00 uur V.V. LIMMEN CATALOGUS 2013

Jeugdveiling Catalogus 2013

Transcript of Jeugdveiling Catalogus

Page 1: Jeugdveiling Catalogus

JEUGDVEILING

15 maart om 20:00 uur

V.V. LIMMEN

CATALOGUS2013

Page 2: Jeugdveiling Catalogus

15oktober

vs

Een kookles bij De Burgerij is een aaneenschakeling van gezelligheid, leerzaamheid en ontspanning.De middag/avond ziet er als volgt uit:

We starten met een borreltje aan de bar. Na een half uur begeven we ons naar de keuken. Daar wordt een map overhandigd met de recepten van die avond. De groep van ongeveer 6 personen zal worden onderverdeeld in 3 koppels. Ieder koppel maakt een deel van het drie gangen menu. Uiteraard wordt de gehele groep erbij betrokken als er kritieke leermomenten voorbij komen. Als het voorgerecht bereid is zijn de voorbereidingen voor het hoofd- en nagerecht klaar. Zodat na het nuttigen van het voorgerecht er alleen nog een final touch aan het hoofd en nagerecht gelegd moet worden. Zo kan er naast het koken ook gezellig getafeld worden.

Wedstrijd sunderland - arsenal

inclusief Boottocht en hotel

19mei

Page 3: Jeugdveiling Catalogus

De jeugdveiling van V.V. Limmen op vrijdag 15 maart

Vrijdag 15 maart a.s. wordt de traditionele veiling ten bate van de jeugd van V.V. Limmen gehouden. De jeugdveiling begint om 20.00 uur, dus zorg dat u vóór 20.00 uur binnen bent om niets van deze avond te missen. De Jeugdveilingcommissie organiseert voor geïnteresseerde een maaltijd in de kantine voorafgaand aan de jeugdveiling. Via de verkoop van lootjes, die verkocht worden door een deel van de jeugd van de VV Limmen, zorgen we voor extra publiciteit en kunnen er ook nog een honderdtal leuke prijzen gewonnen worden. De prijzen bestaan o.a. uit een weekendje weg voor 2 personen.

Ook dit jaar zijn er weer vele mooie kavels, o.a. een culinaire ronde in de winter, golftoernooi,rokersgala, bierproeverij, VIP kaarten voor thuisduel AZ, pinksterrally, pupil van de week bij thuiswedstrijd van ons vlaggenschip, paasontbijt, entreekaarten voor diverse voetbalwedstrijden, rozenboeketten, diverse voetbal- en wielrenshirtjes, zak met kermis munten, wedstrijd van Sunderland tegen Arsenal, visschotel, kookcursus, dinerbonnen, rondje Jordaan, aangeklede Keez-avond, avondje “Ik hou van Holland”, Italiaans diner, hotelovernachting in Alkmaar, etc, etc...

Vele leden en sympathisanten van V.V. Limmen zijn actief op allerlei gebieden rond de veiling, denk hierbij aan: sponsoren, regelaars van kavels, veilingmeesters, kantinepersoneel, de veilingcommissie, enz. Het belangrijkste zijn uiteindelijk de kopers op de veilingavond zelf. Mede door de inkomsten uit de veiling, ziet ons complex Dampegheest er pico bello uit!Kom op 15 maart naar de kantine en probeer een paar van die prachtige kavels te bemachtigen.

Page 4: Jeugdveiling Catalogus

Een geschilderd portret of landschap door niemand minder dan John Droog. U levert een foto aan van uw geliefde, uw hond, of een dierbaar landschap en John vereeuwigt de foto op linnen.

Het kavel wordt u aangeboden door John Droog en de V.V. limmen.

20 april

THEMA 80’S & 90’S

Page 5: Jeugdveiling Catalogus
Page 6: Jeugdveiling Catalogus
Page 7: Jeugdveiling Catalogus
Page 8: Jeugdveiling Catalogus

Culinaire ronde in de winter op vrijdag 24 januari 2014.We starten deze dag om 18.00 uur met een welkomstdrankje in de kantine van de V.V. Limmen, waarna we zullen starten in de Vredeburg met hapjes en glühwein. Daarna zal in de Burgerij het winterbuffet “Goed gevoed de winter door” klaar staan; een buffet bestaande uit 11 verschillende gerechten!, waaronder een stoofpotje van kip, diverse salades, varkensfilet in stroganoffsaus, jachtschotel, rijst, krieltjes met spek.Het dessert en de nazit zullen daarna op Dampegheest gehouden worden.De spijzen zullen worden bereid door Limmense koks en u zult verwend worden met een passend stukje muziek.

Het kavel is voor 2 personen en wordt mede mogelijk door: De Burgerij, De Vredeburg en Jaap Metselaar plus vrienden

Culinaire ronde in de winter24

januari

CULTUREEL CENTRUM

Page 9: Jeugdveiling Catalogus
Page 10: Jeugdveiling Catalogus

Op zaterdag 29 juni 2013 wordt het allereerste V.V. Limmen Golftoernooi gehouden op de PAR-3 golfbaan van Heemskerk.Er zal gestreden worden voor de nu al felbegeerde wisseltrofee.Wordt u samen met uw partner de nieuwe Tiger Woods, Maarten Lafeber of Wil Snel die als eerste zijn naam op de wisseltrofee laat zetten?

U wordt verwelkomt op het mooie terras van de Heemskerkse golfbaan alwaar de middag begint met een kop koffie om scherp aan de wedstrijd te beginnen. Vervolgens wordt er gespeeld volgens het Shotgunmodel, alle spelers starten tegelijk aan de wedstrijd zodat iedereen ook tegelijk klaar is.

Als het toernooi gespeeld is en de punten worden geteld, geniet u al van een drankje en een overheerlijk buffet op het zonnige terras of de knusse brasserie en is het wachten op de uitreiking van de VV Limmer wisseltrofee. De kavels worden per 2 personen verkocht en GVB is niet verplicht.

Kort gezegd; het kavel bestaat uit een compleet verzorgd golftoernooi met eten, drinken, golf en een felbegeerde wisseltrofee.

Het allereerste Univé Open Par-3 Golftoernooi

Page 11: Jeugdveiling Catalogus
Page 12: Jeugdveiling Catalogus

Ik hou van Holland is een hilarisch spel waar het Hollandse hart (weer) tot leven wordt gewekt.Elke ronde draait om één van de onderwerpen: oer-Hollandse gebruiken, Nederlandse sporters, muziek, tv-programma’s en meer.Door een flitsende performance in het onderdeel ‘So you think you can sing’ kan ieder teamextra punten scoren. Alle spelrondes worden afgewisseld met live gezongen Nederlandse kaskrakers die door het publiek uit volle borst meegezongen kunnen worden.Samen met uw teamgenoten strijd u om de eer en eeuwige roem!Een compleet verzorgde “Hollandse” avond!

Ik hou van Holland!

19oktober

Page 13: Jeugdveiling Catalogus
Page 14: Jeugdveiling Catalogus

Rondje JordaanTaarten

Rabobank WielrenshirtK eez-avond

BELEEf HET LEVEN VAN EEN PROf

Page 15: Jeugdveiling Catalogus

Spelregels:

Indien mogelijk worden de door u gekochte kavel(s) op de avond van de veiling aan u overhandigd. Indien dit niet mogelijk is ontvangt u een tegoedbon van de betreffende kavel. Van evenementen met een vastgestelde datum wordt u ruim van te voren in kennis gesteld.

Let op: de kavels kunt u inwilligen tot een jaar na aankoop!

Voor de door u gekochte kavel(s) ontvangt u binnen 14 dagen een gespecificeerde nota met hettotaalbedrag. U wordt vriendelijk verzocht dit bedrag uiterlijk binnen 14 dagen te voldoen, op de rekening van V.V. Limmen.

Op de avond zelf wordt niet contant afgerekend!

De veiling wordt gehouden op 15 maart 2013 om 20:00 in de kantine van V.V. Limmen.Het laatste kavel uit de catalogus bepaalt de eindtijd van de veiling.

Koopopdracht:

Mocht u 15 maart a.s. verhinderd zijn, maar wilt u wel graag een kavel kopen, dan kunt u eenkoopopdracht invullen op de website van V.V. Limmen (www.vvlimmen.nl).

Page 16: Jeugdveiling Catalogus

C A T A L O G U S V . V . L I M M E N J E U G D V E I L I N G 2 0 1 3

Wij danken de volgende sponsoren: Supportersvereniging | Diervoeders Admiraal | GP Groot | van Haasteren | Gez. Automobiel-bedrijven | Rozenhof Rozen | Timmerfabriek Molenaar | Gall & Gall Limmen | De Rokers & Krakers | Bobs bomen | fixet | Jan de Ridder | Le Souterrain Bar Brasserie, Alkmaar | Kroone Liefting | Tuin- & Groenshop Nuyens | Keurslager van der Poel | Lute Rootz | Deining | Nuco | Aluminiumbedrijf A vd Velden | Dibo | Stolp Snacks | Bakker Putter | Autobedrijf Dirk v/d Steen | Café de Lantaarn | Schildersbedrijf Peter Dekker | Welboren | Wheels for fashion | Manke Nelis | Notariskantoor feikema | Amaryllis B.V. | Peeters vervoercentrale | Keurslagerij Snel | Cees Zoon | Niels Schilderwerken | Gebr. Min | De Burgerij | Lute Slaapkenners | Dierenarts de Ridder | AH Limmen | Bloembinderij Suus | Univé | Hopman ERA Makelaars Heiloo | Tunico full-service internetbureau