Home - H.T.S. / N.C.H.H.T.S. / N.C.H. - Onderdelen...

Click here to load reader

  • date post

    02-Jan-2020
  • Category

    Documents

  • view

    5
  • download

    0

Embed Size (px)

Transcript of Home - H.T.S. / N.C.H.H.T.S. / N.C.H. - Onderdelen...

  • 53

  • - Courante onderdelen worden op voorraad gehouden.

    -Technische specificaties kunnen wijzigen in de loop der tijd.H.T.S / N.C.H is vrij om aanpassingen te doen, zonder de verplichting haar

    afnemers daarvan op de hoogte te stellen.

    - Mochten er geen orginele onderdelen gebruikt worden op een H.T.S / N.C.H systeem dan vervalt de afgesproken garantie

    - Zet- of druk fouten voorbehouden

    - Op alle geleverde onderdelen van H.T.S / N.C.H zijn de FME/Orgalime voorwaarden van toepassing

    - Deze publicatie bevat of verwijst naar eigendomsinformatie die door auteursrecht beschermd worden. Alle rechten zijn geregistreerd.

    Bij vragen over deze onderdelenlijst kunt u contact opnemen met:

    H.T.S / N.C.H

    Zeppelinstraat 21

    7903 BR Hoogeveen

    Tel : 0528-750200

    Fax: 0528-750209

    Email: [email protected]

    Website: www.htshoogeveen.com

    Op de onderdelen lijst zijn de volgende voorwaarden van toepassing

    - Deze publicatie mag niet gekopieerd, gefotokopieerd, gereproduceerd, vertaald of omgezet worden naar

    enig elektronisch of machine-leesbaar formulier in zijn geheel of een gedeelte zonder geschreven

    goedkeuring van H.T.S / N.C.H

    Onderdelenboek Kabelsysteem

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2

  • Inhoudsopgave Nr. Beschrijving Pagina nr.

    1 Hydraulische componenten 4

    1,1 Ventielen 51,1,1 Noodstop ventiel 5

    1,1,2 Sneldaal ventiel 6

    1,1,3 SD-16 ventiel 7

    1,1,4 Stuurventielen 8,9

    1,2 Bescherming 101,3 Hydraulische pomp 111,4 Cilinders 12

    1,4,1 Potcilinder 12

    1,4,2 Telescoopcilinders 13

    1,4,3 Druk-en trek cilinders 14

    1,5 Hydraulische tank 15,161,6 Hydraulische leidingen 17

    2 Electrische componenten 18

    2,1 Bedieningspaneel 192,2 Achterbediening 202,3 Diverse schakelaars 212,4 Verdeeldoos 22

    3 Onderdelen lierunits 23

    3,1 Onderdelenlijst lierunits 24-26

    3,2 Draadrol 27

    3,3 Daf binnenwerk lagers 28

    3,4 Steekas 293,5 Rubberrollen 30

    4 Scharen 31

    4,1 Schaar 47-57° 324,2 Schaar 72° 33

    5 Opbouw onderdelen 34

    5,1 Spatborden 35,365,2 Onderdelenlijst ALU spatborden rond 375,3 Onderdelenlijst verlichting 38

    6 Onderdelen onderframe 39

    6,1 Onderdelenlijst scharnierpunt 406,2 Kipjuk onderframe 416,3 Steunrubbers 42

    7 Onderdelen bovenframe 43

    7,1 Afdrukarm 447,2 Front / tussenstop 457,3 Componenten 46

    8 Vergrendelingen 47

    8,1 Klauw vergrendeling 48

    8,2 Klauw buitenvergrendeling 49

    8,3 Zijvergrendeling 50

    8,4 mixervergrendeling 51

    8,5 Klapslot 528,6 Klapslot luchtbediend 53

    9 Slijtdelen 54

    9,2 Oplooprol 1500 55

    9,3 Oplooprol 2400 56

    9,4 Oplooprol Silo 57

    9,5 Staalkabels 589,7 Zijrollen 59

    10 Aanhangwagen 60

    10,1 Spanners 61

    11 Accessoires 62

    11,1 Accessoires lijst t.b.v containers en silo's 63

    3

  • Hydraulische componenten

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    4

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    Kit noodstop 3/4 compleet met kast 02000641 ST

    Kit noodstop 3/4 zonder kast 02000640 ST

    1 Noodstop kast compleet 02000642 ST

    2 Stuurmagneet* 01000936 ST

    * Huis staal 3/4 01000932 ST

    * Stekker met LED 01000938 Niet afgebeeld ST

    * Binnenwerk NO 2/2 klep 01000928 Niet afgebeeld ST

    1,00

    Onderdelenlijst noodstop

    1,00

    1,00

    5

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    Sneldaalventiel compleet 01002330 ST1 Ventielblok 01000933 ST* Huis staal 1'' ST2 Patroon sneldaal ST3 Stuurmagneet 01000936 ST4 Stekker met led en 0.5mtr kabel 01000938 ST

    Onderdelenlijst sneldaal ventiel

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    010009331,00

    1,001,00

    01000930

    6

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 ST2 ST3 ST4 01001047 ST5 01001056 ST

    Onderdelenlijst SD-16 ventiel

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    SD-16 compleet (op aanvraag) 1,00

    Stofkap 1,00

    01001058 1,00

    1,00

    SD-16 elect-lucht bediening1,00SD-16 pneumatische bediening

    Hendel SD-16 ventiel01001042

    7

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art. Nr. Aantal EH

    1 Stuurventiel 2 delig 11221030Magneetklep 24V 01100850 STStuurventiel 01000110 STOnderblok 2-weg alu. 01000970 STOverdrukpatroon 50-300 Bar 01000550 STGestuurde terugslagklep 01000910 STTerugslag klep 18mm 01000350 STTerugslag klep 22mm 01000400 STSmoorventiel instelbaar 01000800 STOverdrukpatroon 220bar 01000450 ST

    2 Stuurventiel 3 delig 11221035Magneetklep 24V 01100850 STStuurventiel 01000110 STOnderblok 3-weg alu. 01000980 STOverdrukpatroon 50-300 Bar 01000550 STGestuurde terugslagklep 01000910 STTerugslag klep 18mm 01000350 STTerugslag klep 22mm 01000400 STOverdrukpatroon 220bar 01000450 STSmoorventiel instelbaar 01000800 ST

    1,00

    3,00

    1,00

    2,00

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst stuurventielen

    1,00

    1,001,00

    2,00

    1,00

    2,00

    1,00

    1,001,00

    1,00

    1,00

    1.Stuurventiel 2 delig 2.Stuurventiel 3 delig

    8

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art. Nr. Aantal EH

    Stuurventiel 2 delig 11221030

    1 Stuurventiel 01000110 ST

    2 Onderblok 2-weg alu. 01000970 ST

    3 Gestuurde terugslagklep 01000910 ST

    4 Overdrukpatroon 50-300 Bar 01000550 ST

    5 Overdrukpatroon 220bar 01000450 ST

    6 Smoorventiel instelbaar 01000800 ST

    7 Terugslag klep 22mm 01000400 ST

    8 Terugslag klep 18mm 01000350 ST

    9 Magneetklep 01100850 ST

    Stuurventiel 3 delig 11221035

    1 Stuurventiel 01000110 ST

    2 Onderblok 3-weg alu. 01000970 ST

    3 Gestuurde terugslagklep 01000910 ST

    4 Overdrukpatroon 50-300 Bar 01000550 ST

    5 Overdrukpatroon 220bar 01000450 ST

    6 Smoorventiel instelbaar 01000800 ST

    7 Terugslag klep 22mm 01000400 ST

    8 Terugslag klep 18mm 01000350 ST

    9 Magneetklep 01100850 ST

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    3,00

    1,00

    2,00

    Onderdelenlijst stuurventielen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,00

    1,00

    2,00

    1,00

    1,00

    1,00

    9

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel AantalAantalEH

    1.1 Alu. onderplaat tbv 2-weg/ronde doorvoer 11871045 ST1.2 Alu. onderplaat tbv 3-weg/ronde doorvoer 11871050 ST

    2 Doorvoerplaat 3 gaats 11871055 ST

    3 Rubberring tbv alu. beschermkap 01609000 ST4 Aluminium beschermkap 11871010 ST

    *Alu.onderplaat bestaat uit 2 delen

    1,001,00

    2,00

    Onderdelenlijst bescherming

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,00

    2,00

    10

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 01513000 ST1.1 01513050 ST2 Plunjerpomp F1 041R 01405355 ST

    2.1 Plunjerpomp F1 051R 01405375 ST2.2 Plunjerpomp F1 061R 01405405 ST2.3 Plunjerpomp F1 081R 01405455 ST2.4 Plunjerpomp F1 101R 01405460 ST3 01405100 ST

    3.1 01405200 ST4 Nippel t.b.v bypassblok 01405090 ST5 Aanzuignippel 01405500 ST

    01513075 1,001,00

    PTO (adaptor) pakking 4-gaats

    1,00

    Bypassblok tbv F1 25R - F1 61R

    Onderdelenlijst hydrauliekpomp

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    Bypassblok tbv F1 81R - F1 101R

    1,001,00Verlengadaptor 85mm 4-4 gaats

    Verlengadaptor 125mm 4-4 gaats1,00

    1,001,00

    1,00

    1,00

    11

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    1.1 Potcilinder TT-22 (254/55x2192) 01201305 ST1.2 Potcilinder TT-27 (254/55x2684) 01201321 1.00 ST1.3 Potcilinder TT-32 (254/55x3184) 01201272 ST2 Ophanging potcilinder 01201023 ST

    Afdichtingsset 10/3184/254 3Z new 01607310 Niet afgebeeld ST

    1,001,001,00

    1,00

    Onderdelenlijst potcilinder

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    12

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    1.1 Telescoopcilinder (3/2100/110) 01201000 ST1.2 Telescoopcilinder (4/2100/130) 01201025 ST1.3 Telescoopcilinder (4/2500/149) 01201070 ST1.4 Telescoopcilinder (5/3125/130) 01201100 ST1.5 Telescoopcilinder (5/3125/149) 01201120 ST1.6 Telescoopcilinder (5/3625/130) 01201150 ST1.7 Telescoopcilinder (6/3750/149) 01201200 ST1.8 Telescoopcilinder (6/4350/149) 01201210 ST1.9 Telescoopcilinder (6/4830/149) 01201220 ST

    1.10 Telescoopcilinder (7/5635/168) 01201290 ST1.11 Telescoopcilinder (8/6600/188) 01201295 ST

    2 Borgring 01800299

    3 As t.b.v. cilinder 11610100 ST

    Afdichtingssets Afdichtingsset Telescoopcilinder (3/2100/110) 01607000 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (4/2100/130) 01607050 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (4/2500/149) 01607108 ## STAfdichtingsset Telescoopcilinder (5/3125/130) 01607100 ST

    Afdichtingsset Telescoopcilinder (5/3125/149) 01607110 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (5/3625/130) 01607100 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (6/3750/149) 01607200 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (6/4350/149) 01607200 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (6/4830/149) 01607200 STAfdichtingsset Telescoopcilinder (7/5635/168) 01607225 ## STAfdichtingsset Telescoopcilinder (8/6600/188) 01606950 ST

    Onderdelenlijst telescoopcilinder

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    2,00

    1,00

    1,00

    1,00

    4,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,001,00

    13

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Art. nr. Aantal EH

    1 Druk en trek cilinder 1570/2470 52° Compleet 10410200 Druk - trekcilinder 1570/1575/2475 ST2 Overdrukblok ST3 Overdrukpatroon 300 bar ST4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610010 ST5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 1500 47° Compleet 10410210 Druk - trekcilinder 1500/1505 ST2 Overdrukblok ST3 Overdrukpatroon 300 bar ST4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610080 ST5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 1520 57° Compleet 10410215 Druk - trekcilinder 1520/1525 ST2 Overdrukblok ST3 Overdrukpatroon 300 bar ST4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610080 ST5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 2400 47° Compleet 10410220 Druk - trekcilinder 2400/2405 ST2 Overdrukblok ST3 Overdrukpatroon 300 bar ST4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610050 ST5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 2410 52° Compleet 10410223 Druk - trekcilinder 2410 52° ST

    2 Overdrukblok ST

    3 Overdrukpatroon 300 bar ST

    4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610050 ST

    5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 2420 57° Compleet 10410225 Druk - trekcilinder 2420/2425 ST

    2 Overdrukblok ST

    3 Overdrukpatroon 300 bar ST

    4 As cilinder bevestiging (achterbrug) 11610050 ST

    5 Borgring 01800600 ST

    1 Druk en trek cilinder 2450 72° Compleet 10410230 Druk - trekcilinder 2440/2445/2455 ST2 Overdrukblok ST3 Overdrukpatroon 220 bar ST4 ST6 ST7 ST

    Remklep 145 met nippels 11283200Remklep zonder nippels 01000900

    1,00

    1,001,00

    1,00

    1,00

    1,00

    As cilinderbevestiging (achterbrug) Borgplaat cilinderbevestiging (achterbrug) Tapbout M16

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    01000960

    01000500

    0100096001000500

    02601450

    01200325

    01000500

    01000960

    1161009012622210

    01200350

    01000500

    01200300

    01000960

    1,00

    01000500

    01000960

    1,00

    1,00

    1,001,00

    Bestaat uit

    01000960

    Onderdelenlijst druk- trekcilinder

    01200450 1,001,00

    1,0001200250 1,00

    1,001,00

    01000960

    1,001,00

    1,001,00

    1,002,002,00

    01000500

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    01200400

    01000500

    1,0001200200

    1,001,00

    1,00

    14

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1.1 Olietank 120 liter compleet 03000945 1,00 ST1.2 Olietank 160 liter compleet 03000950 ST1.3 Olietank 200 liter compleet 03000960 ST1.4 Olietank 250 liter compleet 03000955 ST2 Retourfilterelement 01000679 ST3 Peilglas 01000720 ST4 Vuldop staal compleet 01000740 ST5 Retourfilterhuis compleet 01000660 1,00 ST

    1,001,001,001,00

    1,001,00

    Onderdelenlijst hydrauliek tank staal

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    15

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1.1 ST1.2 ST1.3 Aluminium Tank 170 L 03000992 1,00 ST1.4 ST1.5 Aluminium Tank 250 L 03000994 1,00 ST

    * 03000995 ST

    * 03000996 ST

    * 03000997 ST

    * ST

    * ST

    * Flensmoer t.b.v. spanband 03000988 2,00 ST

    * As t.b.v. spanband 03000989 2,00

    * O-ring t.b.v. filter 01612950 1,00 ST

    * Kraagplug 1" 02207230 1,00 ST

    * Kraagplug 1.1/4 02207224 1,00 ST

    * = Niet afgebeeld

    1,00Aluminium Tank 200 L 03000993

    1,00

    Spanband RVS 63x70 1,00

    Retourfilter t.b.v. alu tank

    03000998

    01000682

    Rubber tanksteun 63x70 l=1110mm

    1,00

    Tanksteunset

    1,00

    1,00

    Rubber spanband 63x70 l=1200mm

    Aluminium Tank 150 L 03000991

    Onderdelenlijst aluminium tank

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    Aluminium Tank 135 L 03000990 1,001,00

    16

  • Nr Omschrijving EH

    Leiding kippen naar druk/trekcilinder ST

    Leiding zakken naar druk/trekcilinder ST

    Leiding aflieren naar leiding aflieren bovenframe ST

    Leiding oplieren naar leiding oplieren bovenframe ST

    Noodstopklep ST

    Telescoopcilinder ST

    Sneldaalventiel ST

    Hydrauliekpomp naar stuurventiel ST

    Stuurventiel naar tank ST

    Stuurventiel naar leiding kippen ST

    Stuurventiel naar leiding zakken ST

    Stuurventiel naar leiding aflieren ST

    Stuurventiel naar leiding oplieren ST

    Tank naar hydrauliekpomp MTR

    Lekslang MTR03201300

    DR = draadnippel

    03200450

    MO = moer

    Aanzuigslang 45x55mm

    Oil Hose 1/2 13x20

    Hydrauliek slang L=3550 dr/mo 18mm

    Opmerking:

    03201255

    Hydrauliek slang L=3550 dr/mo 18mm

    03200440

    Hydrauliek slang L=530 dr/mo 22mm 03200260

    Hydrauliek slang L=3400 dr/mo 18mm

    03200440Hydrauliek slang L=3400 dr/mo 18mm

    03200450

    10,00

    1,50

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    2,00

    Hydrauliek slang L= 530 dr/dr 18mm

    Hydrauliek slang L= 530 mo/mo 18mm

    Hydrauliek slang L= 530 dr/dr 18mm

    03200100

    Hydrauliek slang L= 530 dr/dr 18mm

    Hydrauliek slang L= 530 mo/mo 18mm 03200150

    Hydrauliek slang L= 530 dr/mo 18mm 03200160

    03200100

    Lijst hydrauliek slangen

    1,00

    Onderd. nr.

    03200100

    AantalPostitie

    1,00

    Hydrauliek slang L= 530 dr/dr 18mm

    03200150

    03200100

    03200100

    Hydrauliek slang L= 530 dr/dr 18mm

    17

  • Electrische componenten

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    18

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr. Aantal EH

    Bedieningskast cabine compleet standaard smal 120820111 Aluminiumkast smal leeg 0206-003 ST

    1.1 Aluminiumkast smal standaard 0206-003 ST1.2 Aluminiumkast lang 0206-451 ST1.3 Aluminiumkast hoog 0206-448 ST* Beschermkap cabine bediening 0206-462 ST

    2 Controlelamp vergrendeling 02000050 STLamp 24V 3W 02002650 ST

    3 Bedieningsknop vrijloopDrukknop 800FP-F2 zwart 02000305 STMontageplaat 02002355Contactelement 800F-X10M 02002365 STContactelement 800F-X01 1V 02002366 ST

    4 Bedieningsknop kippenBedieningsschakelaar 2x verend 02000200 STStofkap 02001000 ST

    5 Bedieningsknop lierenBedieningsschakelaar 2x verend 02000200 STStofkap 02001000 ST

    6 Tapbout M6x75* 02600350 ST* Moer M6 02604100 ST7 Bedieningsknop vergrendeling 02000099 Trekschakelaar ST

    020000998 Bedieningsknop 3de sectie

    Bedieningsschakelaar 2x verend 02000200 STStofkap 02001000 ST

    9 Wartel Moer wartel 02000714 STKabel 14x1mm² 02000841 MtrKabel 18x1mm² 02000843 Mtr

    10 Noodstopkast compleet 02000642 ST

    Eigen types op aanvraag

    1,00

    Onderdelenlijst bedieningspanelen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,001,00

    19

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr. Aantal EH

    Achterbediening XAL-D03 compleet 02000460 ST

    1 Huis 02000465 ST

    2 Drukknop wit pijl ST

    Drukknop pijl wit 02000314 ST

    Contactelement 02000360 ST

    Stofkap transparant 02001010 ST

    3 Drukknop zwart pijl Drukknop zwart pijl 02000316 ST

    Contactelement 02000360 ST

    Stofkap transparant 02001010 ST

    4 Vuistslag drukknop rood Vuistslag drukknop rood 02000417 ST

    Contactelement 02000365 ST

    5 Beschermkast achterbediening 16000030 ST

    Wartel M20x1,5mm 02000675 Niet afgebeeld.

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst achterbediening compleet

    1,00

    1,00

    1,00

    20

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 Eindschakelaar rechthoekig met nok ## ST2 Eindschakelaar met nok 02001050 ST

    3 Eindschakelaar met wiel 02001100 ST

    4 Trekschakelaar 02001210 ST

    5 Hefboom met wiel t.b.v. eindschakelaar 02001102 ST

    6 Wartel 02000675 ST

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst diverse schakelaars

    02001075

    21

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    Verdeeldoos 2-weg standaard HTS compleet ST1 Verdeeldoos 180x94x57mm ELS ST

    2 Kabel Flex Y-OZ MTR

    3 Wartel ST

    4 Stekkerkap met LED en 0,5mtr kabel ST

    5 Stekker rond ST

    Verdeeldoos 3-weg standaard HTS compleet ST

    1 Verdeeldoos 180x94x57mm ELS ST

    2 Kabel Flex Y-OZ MTR

    3 Wartel ST

    4 Stekkerkap met LED en 0,5mtr kabel

    5 Stekker rond ST

    1,0002000598

    02000920

    02000710

    10,00

    2,00

    12021040

    Onderdelenlijst verdeeldoos

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    02000710

    1,00

    02000598

    02000920

    2,00

    6,00

    2,00

    01000938

    12021045

    1,00

    10,00

    4,00

    01100830 2,00

    01000938

    01100830

    22

  • Onderdelen lierunit

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    23

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1 Vrijloopblok ST2 Bout M14x50mm ST3 Sai GM 600cc ST4 Adapterplaat Alleen nodig bij opbouw van NCH naar HTS ST5 Hydromotorplaat ST6 Moer M14 ST7 Splain en flens 400-600 ST

    7.1 Splain verlengt 0205-349 ST8 Moer UNF zwart ST9 Kruis t.b.v. aandrijfas ST

    10 Bout UNF zwart ST11.1 Aandrijfas compleet 180mm11.2 Aandrijfas compleet tot 600mm ST11.3 Aandrijfas compleet tot 1100mm ST12 Tapbout UNF zwart ST

    13.1 Tandwiel Daf ST13.2 Tandwiel Ford ST13.3 Tandwiel Dodge ST14.1 Vergrendelingspen Daf / Dodge 11321200 ST14.2 Vergrendelingspen Ford / Hts - 80mm ST15 Luchtcilinder tandwielvergrendeling ST

    1.3 Hydromotor + vrijloopblok compleetFlens zonder splain t.b.v. Sai ST

    1065154010651520

    02603975

    11321060

    108620301086202010862050

    1,00

    1,00

    5,00

    1,001,001,00

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    Onderdelenlijst lierunit

    10651510

    11321000

    108100400205-096

    0205-170

    2,008,00

    1,00

    4,00

    0260470010862010

    02605200

    0260395003000110

    Aantal

    0130805010861175

    1121101502601185

    1,001,00

    24

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1.1 Lierunit 1500 Dodge L=1000mm 10651010 ST

    1.2 Lierunit 2000 Ford L=1000mm 10651020 ST

    1.3 Lierunit 2400/3000 DAF L=1000mm 10651050 ST

    1.4 Lierunit 3000 staand 10651052 STFord binnenwerk 10657420 STDodge binnenwerk 10657410 STDAF binnenwerk 10657440 ST

    1.4 HTS / NCH nieuwe cardan 0205-357 ST

    Eigen lengtes op aanvraag

    let op !! Bij vergendeling HTS lierunit 80mm pen leveren!!

    Aantal

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst lierunit

    1,00

    1,00

    1,001,00

    1,001,00

    25

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1 Montageset draadomkeerrollen. SET1.1 Draadomkeerrol gehard ST

    2 Buis t.b.v. zijplaat 0205-040 ST

    3 Zijplaat (in onderdelen) 0205-041 ST

    4 Borgring ST

    5 Borgring 01800500 ST

    6 As t.b.v. omkeerrol 0205-037 ST7 Beschermkap 0205-016 ST

    Onderdelenlijst lierunit

    Aantal

    11630070

    11630066

    01800450

    2,00

    2,00

    2,00

    2,00

    26

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1.1 Draadrol 1500 rechts 10653050 ST1.2 Draadrol 1500 links 10653060 ST1.3 Draadrol rechts L=390 (9,60m/16mm) 10653200 ST1.4 Draadrol links L=390 (9,60m/16mm) 10653210 ST1.5 Draadrol rechts (10,60m/14mm) 10653230 ST1.6 Draadrol links (10,60m/14mm) 10653235 ST1.7 Draadrol rechts L=445 (10,60m/16mm) 10653250 ST1.8 Draadrol links L=445 (10,60m/16mm) 10653251 ST1.9 Draadrol rechts L=445 (10,60m/18mm) 10653255 ST

    1.10 Draadrol links L=445 (10,60m/18mm) 10653256 ST

    2 O-ring draadrol 016140003 Borgring lager 01800100 ST4 Borgring draadrol 01800250 ST5 Cilinderrollager 01600050 ST6 Naaldlager 01600150 ST7 Cup 01600100 ST8 Keerring 01605020 ST

    Opmerking:De posities links en rechts worden vanuit achterzijdevoertuig gezien.

    Onderdelenlijst draadrol

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    1,001,001,00

    1,001,00

    1,001,00

    1,00

    1,00

    1,001,001,00

    1,00

    27

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    LagerCup 53387 01600220 STLager 53177 01600210 STLager 53162 01600200 STLagerCup 3920 01602640 STLager 3994 01602625 STDaf Keering 01605190 STPionlager DAF brower mry 1305 01600064 STLoctite 5399 09999810 ST

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,001,001,002,002,001,001,001,00

    Onderdelenlijst DAF binnenwerkLagers

    28

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1.1 Steekas 1500 Dodge 10.6 mtr links 10659940 ST1.2 Steekas 1500 Dodge 10.6 mtr rechts 10659950 ST1.3 Steekas 2400 Ford links 10659960 ST1.4 Steekas 2400 Ford rechts 10659970 ST1.5 Steekas 3000 Daf links 9,6mtr 10659980 ST1.6 Steekas 3000 Daf rechts 9,6mtr 10659990 ST1.7 Steekas 3000 Daf links 10,6mtr 10660000 ST1.8 Steekas 3000 Daf rechts 10,6mtr 10660010 ST

    1,001,001,001,001,001,00

    1,001,00

    Onderdelenlijst steekas

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    29

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel EH

    1.1 Rubberrol 1500-3000 L=365mm 9,6mtr 10651300 ST1.2 Rubberrol 2400-4000 L=420mm 10,6mtr 10651305 ST2.1 Glijbus rubberrol 9,6m L=500mm 10651200 ST2.2 Glijbus rubberrol 10,6m L=600mm 10651205 ST2.3 Glijbus excentrisch 9,6mtr L=500mm 10651208 ST2.4 Glijbus excentrisch 10,6mtr L=600mm 10651207 ST

    Montagebuis T.b.v. glijbuis 10651390 ST

    Aantal

    Onderdelen lijst rubberrol

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,001,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    30

  • Scharen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    31

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    1,1 Stabilisator 47º bovenblad ST1,2 Stabilisator 57º bovenblad ST1,4 Stabilisator 57º bovenblad verjongt ST2.1 Stabilisator 47º onderblad ST2.2 Stabilisator 57º onderblad ST2.3 Stabilisator 57º onderblad verjongt 0202-029 ST3.1 Standaard schaarbuis (bovenframe) 0206-502 ST3.2 Korte schaarbuis (bovenframe) 0206-413 ST3.3 Silo schaarbuis (bovenframe) 0206-503 ST4 Chroomas t.b.v schaar midden ST5 Buis scharnierbuis onder ## ST6 Strip t.b.v montage schaar 128116727 Tapbout M14 02601165 ST8 Smeernippel ST

    10434030

    3,0010,00

    1,00

    Onderdelenlijst schaar 47-57°

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    10433020

    05513530

    104340200202-02110433030

    11610120

    1,001,00

    1,00

    1,001,00

    1,00

    116122401,00

    1,00

    1,00

    1,00

    32

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    1.1 Bovenblad 72° 10435020 ST

    1.2 Bovenblad verjongt 72° 0202-052 ST

    2.1 Onderblad 72° 10435030 ST

    2.2 Onderblad verjongt 72° 0202-057 ST

    3.1 Standaard schaarbuis (bovenframe) 0206-502 ST

    3.2 Korte schaarbuis (bovenframe) 0206-413 ST

    3.3 Silo schaarbuis (bovenframe) 0206-503 ST

    4 Schaaras midden ST

    5 Scharnierbuis onder (onderframe) ST

    6 As t.b.v. scharnierpunt cilinder ST

    7 Strip t.b.v. borging schaarbussen ST

    8 Borgring

    9 Smeernippel ST

    10 Tapbout M14 ST

    Onderdelenlijst schaar 72°

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    01800600 2,00

    3,00

    10,00

    11610120 1,00

    2,00

    1,00

    1,00

    05513530

    02601165

    11612240

    11610090

    12811672

    33

  • Opbouwonderdelen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    34

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1.1 Aluminium spatscherm 635x1100/850+260mm 0206-015B ST1.2 Aluminium spatscherm 680x250/1100 0206-428 ST

    2.1 Aluminium tussenscherm 635x600mm 12461089 ST

    2.2 Aluminium tussenscherm 635x1100mm 12461090 ST

    2.3 Aluminium tussenscherm 680x500mm 0206-430 ST

    2.4 Aluminium tussenscherm 680x600mm 0206-431 ST

    2.5 Aluminium tussenscherm 680x1100mm 0206-457 ST

    2,6 Aluminium tussenscherm 680x2000mm 0206-460 ST

    3.1 Lichtbak recht staal 12461054 ST3.2 Lichtbak recht RVS 12461053 ST4 Stalen spatbordplaat 12461010 ST5 Spatschermophanging 12461060 ST6 Spatbord steun gebogen 03000725 ST

    7 Bevestigingsstrip spatscherm L=640 0206-466 ST

    8 Bevestigingsstrip breed spatlap L=590 12461130 ST9 Bevestigingsstrip smal spatlap L=590 ST

    10 Lashoek spatscherm 12811515 ST11 Lashoek 12811520 ST12 Tapbout M8x25 02600500 ST

    13 Moer M8 02604150 ST14 Spatlap H.T.S model 05508000 ST

    15.1 Alu. kap werklamp 0206-111 ST15.2 Alu kap werklamp (optioneel) 0206-524 ST

    Langere tussenschermen lengte's prijs op aanvraag

    Bij smalle versie spatschermen veranderen de aantallen op positie 7: 0 stuks en positie 8: 6 stuks

    1,00

    1,00

    1,00

    Aantal

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst spatborden

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,00

    124611401,00

    1,00

    1,00

    1,00

    35

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    1.1 Kunststof spatscherm B=430 S=1300 05208118 ST

    1.2 Kunststof spatscherm B=455 S=1370 05208123 ST

    1.3 Kunststof spatscherm B=650 S=1160 05208128 ST

    1.4 Kunststof spatscherm B=405 S=1270 05208129 ST

    1.5 Kunststof spatscherm B=650 S=1260 05208141 ST

    2 Draagpijp 05208370 ST

    3 Pijpdop 05208380 ST

    4 Spatschermsteun 42mm verstelbaar 05208390 ST

    5 Antispray zijskirt 200x1220mm 05508001 ST6 Antispray plaat 660x1020mm 05508002 ST

    7 Spatlap 800x650mm antispray HTS/NCH ST

    Aantal afhankelijk van type en maatvoering

    Opmerking:B= breedte spatschermS= straal spatscherm

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    05508003 1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst spatborden

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    1,00

    36

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    Alu Spatscherm b=650 l=1250 12461031 ST

    Alu Spatscherm b=650 l=1400 12461032 ST

    Alu Spatscherm b=650 l=2700 12461030 ST

    Alu Spatscherm b=650 l=3350 12461033 ST

    Alu Spatscherm b=650 l=4000 12461034 ST

    Alu Spatscherm b=650 l=4200 12461029 ST

    Alu Spatscherm b=685 l=1100 9847020102 ST

    Alu kap werklamp rond model 0206-560 ST

    Onderdelenlijst ALU Ronde spatborden

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    37

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Aantal EH

    Werklampen LED rond model 9 led's 02008524 ST

    Werklampen LED vierkant model 6 led's 02008525 ST

    Onderdelen verlichting

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    38

  • Onderdelen onderframe

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    39

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1 Achterbrug 1500 compleet ST

    1 Achterbrug 1530 compleet ST

    1 Achterbrug 2400 compleet ST

    1 Achterbrug 2400 met brons compleet ST

    2.1 Oor scharnierpunt 74mm 12611190 ST

    2.2 Oor scharnierpunt 74mm met brons 12611191 ST

    3.1 Verstevigingsstrip kort (bij 30Ton en/of 72°) 0206-342 ST

    3.2 Verstevigingsstrip lang (bij 30Ton en/of 72°) 0206-523 ST

    2.3 Oor scharnierpunt 94mm hoog* 12611189 ST

    * Vulplaat

    3.3 Verstevigingsstrip lang (bij 30 Ton en of 72°) 0206-523 Bij oor hoog model nch 942 ST

    2.4 Oor scharnierpunt 94mm hoog met brons* 12611193 ST

    * Vulplaat ST

    2.5 Oor scharnierpunt 1500 12611192 ST

    Opmerking

    * H.T.S systeem vanaf 2009 heeft scharnierpunt hoogte 74mm

    * N.C.H systeem tot 2009 heeft een scharnierpunt hoogte 94mm

    Voor vervanging van oren gebruikt men 74mm oren met daarbij

    een vulplaat zodat de hoogte 94mm bereikt wordt

    2,00

    2,00

    12611150

    12611152

    12611140

    12611141

    2,00

    2,00

    2,00

    Bestaat uit onderdeel Aantal

    Onderdelenlijst scharnierpunt

    40

  • Nr Omschrijving Maat Onderd. nr. EH

    Cilindersteun (Blok) 60 x 30 x 270 12611170 STCilindersteun (Blok) 60 x 30 x 310 0204-042 STCilindersteun (Blok) 60 x 30 x 410 0204-029 STCilindersteun (Blok) 90 x 30 x 270 0204-003 STCilindersteun (Blok) 90 x 30 x 300 0204-060 STCilindersteun (Blok) 90 x 30 x 310 0204-036 ST

    Cilindersteun (Blok) 90 x 30 x 370 0119-033 ST

    Cilindersteun (Blok) 90 x 30 x 410 0204-028 ST

    Cilindersteun (Blok) 90 x 30 x 425 0612-062 ST

    Cilindersteun (Blok) 90 x 30 x 470 0311-025 ST

    Cilindersteun (Blok) 100 x 30 x 310 0204-036 ST

    Cilindersteun (Blok) 100 x 30 x 480 0119-079A ST

    Cilindersteun (Blok) 100 x 30 x 510 0204-081 ST

    Cilindersteun (Blok) 120 x 30 x 600 0204-031 ST

    Cilinder bevestigings beugel 12202030 ST

    Tapbout M10x25 Vz 02600650 ST

    Vulring 12201080 ST

    Kipjuk 590 12611158 ST

    Kipjuk 620 12611160 ST

    Kipjuk 640 12611165 ST

    Kipjuk 650 0204-053 ST

    1,00

    1,00

    1,00

    Kipjuk onderframe

    Bestaat uit onderdeel Aantal

    1,00

    1,00

    1,00

    1,001,001,001,001,00

    1,00

    1,00

    1,00

    4,00

    8,00

    4,00

    41

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 Steunrubber 20mm 0 strip 12241046 ST1.1 Steunrubber 40mm 4 strip 12241040 ST

    1,00

    Onderdelenlijst steunrubber

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    42

  • Onderdelen bovenframe

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    43

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1 Hydr. cilinder afdrukarm ST2 Silo arm kort links ST

    2.1 Silo arm lang links ST2.2 Silo arm kort rechts ST2.3 Silo arm lang rechts ST3 Cilinder pen 11610040 ST4 Borgring met pen 02608100 ST5 Zijrol nylon 11600010 ST6 As afdrukarm 2050 11610005 ST7 Borgring 01800600 ST

    0206-146

    1,001,001,00

    1,00

    126350000206-14512635010

    Onderdelenlijst afdrukarm

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    Aantal

    1,00

    44

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    Vaste frontstop met elektrische afslag compleet SETVerstelbare frontstop compleet 13013129 2x1 + 2x2 SET

    2x1 + 2x2 + afslag + hoekprofiel SET1 Montagekoker 0206-341 ST2 ST

    Frontstop koker t.b.v. verstelbaarheid 13013128Frontstop vast niet elec (compleet)

    Frontstop klos links + rechts

    Front / tussenstop

    00900050

    0206-136 1,00

    Tussenstop met electr. afslag (niet afgebeeld) 00900049 1,00

    45

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 Remklep 190 met nippels2 Remklep zonder nippels 01000900

    Componenten

    11283200

    46

  • Vergrendelingen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    47

  • Nr Omschrijving Onderd. Nr EH

    1 Pneum nippel 6-G1/8" rechte inschroef 02400310 ST

    2 Luchtcilinder vergrendelingsklauw 11322015 ST

    3 Montagebuis luchtcilinder 11323100 ST

    4.1 Vergrendelingsklauwas L=128mm 12622202 ST

    4.2 Vergrendelingsklauwas L=146mm 12622203 ST

    5 Pneum nippel 6-G 1/1/8" haaks inschroef 02400175 ST

    6 Verloopring G 1/4"-G 1/8" 02800800 ST

    7 Vergrendelingsklauw (1400 t/m 3055) 12622200 ST

    8 Hoekprofiel 12811590 ST9 Eindschakelaar 02001050 ST

    10 Wartel 02000675

    11 Imbusbout M5 02603076 ST

    12 Tapbout M16x25 VZ 02601450 ST13 Klauw-borgplaat 12622210 ST

    Onderdelenlijst klauwvergrendeling

    1,00

    AantalBestaat uit onderdeel

    1,00

    1,00

    4,00

    1,00

    48

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 ST2 Klauw 0206-179 ST3 Luchtcilinder met gaffel* 11321002 ST* Pneum.nippel haakse inschroef 02400210 ST* Pneum.nippel T stuk 02400230 ST4 Tapbout M10x100mm 02600900 ST5 ST6 ST7 ST8 ST9 ST

    24 ST25 Pneum.nippel rechte inschroef 02400525 ST26 Pneum.nippel haake inschroef 02400225 ST* Stekker met kabel (5Mtr) 01100835 ST

    Onderdelenlijst klauw buitenvergrendeling

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,00

    Tapbout M18x120mm 02601670 4,00

    Buitenvergrendeling compleet 0206-1781,001,00

    1,00

    1,001,00

    01100850

    Tapbout M10x35mm 02600680Moer M10 zelfborgend VZ 02604600Moer M18 zelfborgend Vz 02604800Lasschoor 12811540Magneetklep

    1,00

    1,001,00

    1,00

    2,002,001,004,00

    49

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. EH

    1 Vergrendelingspen ST2 Moer M10 zelfborgend 02604600 ST

    3 M10x35 RVS 02603750 ST

    4 Buis zijvergrendeling 11324021 ST

    5 Scharnierstrip zijvergrendeling links 11324025 ST

    6 Borgring zijvergrendeling 0206-352 ST

    7 M8x25 verzonken imbusbout 02603163 ST

    8 Scharnierpen zijvergrendeling 0206-351A ST

    9 Luchtcilinder met gaffel 11321002 ST

    10 Pneum. nippel haaks inschroef 02400210 ST

    11 Bus 0206-353 ST

    12 Tapbout M10x50 Vz 02600770

    13 Frame zijvergrendeling 11324022 ST

    14 Scharnierstrip zijvergrendeling rechts 11324023 ST

    15 Hefboom zijvergrendeling 11324024 ST

    16 Geleideklos groot rechts 5 mm 12241120 ST

    17 Geleideklos groot links 5 mm 12241121 ST

    Zijvergrendeling compleet SET

    Aantal

    11324010

    1,00

    1,00

    2,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    11324020

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    2,00

    Onderdelenlijst zijvergrendeling

    6,00

    2,00

    2,00

    1,00

    5,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    50

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 ST2 ST3 ST4 0206-195 ST5 0206-194 ST

    6 02604910 ST

    7 0206-192 ST

    Onderdelenlijst mixervergrendeling

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    Klemmoer 1,00

    Eindschakelaar 02001050Imbusbout M5 4,00Ring

    1,00Mixervergrendeling compleet 15013800

    Spindel mixervergrendeling M30 1,00

    Moer M30 zelfborgend

    02603076

    1,00

    1,00

    51

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr. Aantal EH

    klapslot compleet in onderdelen ST

    1 ST

    2 Scharnierstift verg.klauw L=128 12622202 ST

    3 Cilindersteun T020624101 ST

    4 Gascilinder 05511012 ST

    5 Aanslag rechts 0206-156 ST

    6 Aanslag links 0206-155 ST

    7 Tapbout M16x35 02601450 ST

    8 Moer M16 02604360 ST

    9 Drukveer aanslag klapslot 0206-084A ST

    10 Pen 11321205 ST

    11

    12 ST

    13 ST

    14 ST

    15 ST

    16 Pneum.nippel haakse inschroef 02400175 ST

    17 Verloopring 02800800 ST

    18 Imbusbout M5 02603076 ST

    19 ST

    20 Borgplaat 12622210 ST

    21 Moer M6 02604100 ST

    22 Tapbout M6x30 02600260 ST

    23 Strip T020609901 ST

    24 Moer M10 02604200 ST

    25 Tapbout M10x25 02600650 ST

    26 Strip T020624104 ST

    27 Hoek ST

    00900700

    Klauw klapslot 0206-033

    11323110Montagebuis luchtcilinder

    Luchtcilinder vergrendeling

    Pneum.nippel rechte inschroef

    Tapbout M16x25 02601420

    1,00

    1,00

    Eindschakelaar

    1,00Koker

    Onderdelenlijst klapslot

    02400310

    T020624108

    2,00

    02001050

    0206-218

    11322015

    1,00

    2,00

    1,00

    52

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    klapslot luchtbediend in onderdelen 1,00 ST

    1 ST

    2 Luchtcilinder klapslot pen 11322025 1,00 ST

    3 Montagebuis luchtcilinder 11323110 1,00 ST

    4 Pneum. nippel haakse inschroef 02400175 1,00 ST

    5 Verloopring 02800800 1,00 ST

    6 ST

    7 ST

    8 ST

    9 ST

    10 ST

    * Imbusbout M5x16 t.b.v. eindschakelaar 02603076 4,00 ST

    11 Bout met aanslag flens 0206-286 1,00 ST

    12 Drukveer klapslot 05513275 1,00 ST

    13 Moer M16 Vz 02604360 1,00 ST

    14 Pneum. nippel haakse inschroef 02400210 1,00 ST

    15 Cilindersteun klapslot rechts 0206-282 1,00 ST

    16 Luchtcilinder met gaffel 11321002 2,00 ST

    17 Klauw klapslot 0206-033 2,00 ST

    18 Bevestiging luchtcilinder klauw 0206-535 2,00 ST

    19 Moer M10 zelfborgend Vz 02604600 4,00 ST

    20 ST

    21 Tapbout M16x25mm 8.8 Vz 02601450 2,00 ST

    22 Klauw borgplaat 12622210 2,00 ST

    23 ST

    24 1,00 ST

    25 Pneum.nippel rechte inschroef 02400525 1,00 ST

    26 Pneum.nippel haake inschroef 02400225 1,00 ST

    * Stekker met kabel (5Mtr) 01100835 1,00 ST

    27 10 meter luchtleiding 02403000 *niet afgebeeld 1,00 ST

    28 Trekschakelaar (om te bedienen) 02000099 *niet afgebeeld 1,00 ST

    0206-421

    2,00

    00900698

    1,00

    Lasschoor 4,00

    1,00

    0206-030

    12811520

    02400310Pneum. nippel rechte inschroef

    Onderdelenlijst klapslot luchtbediend

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    Pneum. nippel T stuk 02400230

    Cilindersteun klapslot links

    Eindschakelaar * 02001050

    1,00

    Scharnierstift

    Tapbout M10x35mm 8.8 Vz 02600680

    Hoeksteun T020624108 2,00

    1,00

    2,00

    01100850Magneetklep compleet

    53

  • Slijtdelen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    54

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr. Aantal EH

    Oplooprol 1500 compleet 11620070

    1 Smeernippel 180 gr 1/8 05513530 ST2 As oplooprol 1500 11620020 ST

    3 Slijtring PS 60x75x1mm 01801100 ST

    4 Huis oplooprol 1500 11630000 ST

    5 Slijtring 120x60x8mm 01801200 ST

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst oplooprol 1500

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    2,00

    1,00

    55

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr. Aantal EH

    Oplooprol 2400 compleet 11620080 ST

    Oplooprol 2400 brede groef compleet 11620085 ST1 Borgpen as oplooprol 12200050 ST

    2 As oplooprol 2400-2450 11620055 ST

    3 Stofring oplooprol 2400 01801260 ST

    4 keerring oplooprol 2400 01605001 ST

    5 Lager oplooprol 2400 01602000 ST

    6.1 Huis oplooprol 2400 standaard 11630010 ST

    (Bestaat uit huis,lagers en keering)

    6.2 Optioneel Huis oplooprol brede groef 11630016

    7 Zelfborgende moer oplooprol 11630030

    8 Dop 01621600

    9.1 Deksel oplooprol 11630040

    9.2 Optioneel Deksel oplooprol brede groef 1163004510 Imbusbout M6 VZ 02600190

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst oplooprol 2400

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    4,00

    1,00

    1,00

    1,00

    2,00

    1,00

    56

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Art.nr Aantal EH

    Oplooprol 2450 silo links compleet 11620090 ST

    Oplooprol 2450 silo rechts compleet 11620091 ST

    1 As oplooprol 2400-2450 11620055 ST

    2 Stofring 01801260 ST

    3 Keerring 01605001 ST

    4 Lager 01602000 ST

    5 Huis oplooprol 2450 11630020 ST

    6 Curverol 01602150 ST

    7 Ring t.b.v. curverol 0206-513 ST

    8.1 Geleideblok oplooprol 2050 links 11630053 ST

    8.2 Geleideblok oplooprol 2050 rechts 11630052 ST

    9 Zelfborgende moer oplooprol ST

    10 Dop ST

    11 Deksel oplooprol ST

    12 Imbusbout M6 VZ 02600190 ST

    13 Silo haak oplooprol 2450 11630085 ST14 Borgpen as oplooprol 12200050 ST

    1,00

    6,00

    1,00

    1,00

    1,00

    2,004,00

    11630040

    01621600

    1,00

    1,00

    11630030

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst oplooprol silo

    1,00

    1,00

    1,00

    57

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1.10 Staaldraad 14mm 9mtr 05000200 Set1.11 Staaldraad 14mm 9,6mtr 05000230 Set

    1.12 Staaldraad 16mm 9,6mtr 05000100 Set

    1.13 Staaldraad 16mm 9,6mtr punt 05000051 Set

    1.14 Staaldraad 16mm 10,6mtr 05000050 Set

    1.15 Staaldraad 16mm 10,6mtr punt 05000055 Set

    1.16 Staaldraad 16mm 12mtr 05000045 Set

    1.17 Staaldraad 16mm 13,5mtr 05000040 Set

    1.18 Staaldraad 16mm 10,6mtr gevet 05000075 Set

    1.19 Staaldraad 18mm 10,6mtr 05000037 Set

    1.20 Staaldraad 18mm 11,8mtr 05000036 Set

    1.21 Staaldraad 18mm 12,5mtr 05000035 Set

    1.22 Staaldraad 18mm 14,5mtr 05000030 Set1.23 Staaldraad 18mm 11.8mtr gevet Set05000039

    1,00

    1,001,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst staal kabels

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    58

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 Zijrolbuis 0206-506 ST

    2 Slijtring 01801130 ST

    3.1 Zijrol 100x55x85 staal/brons + kamer 11600028 ST

    3.2 Zijrol 100x55x100 staal/brons 11600033 ST

    3.3 Zijrol 100x55x85 staal/brons 11600039 ST

    3.4 Zijrol 100x55x105 gietstaal 11600042 ST

    3.5 Zijrol 100x55x125 gietstaal 11600050 Standaard model ST

    3.6 Zijrol 100x55x125 gietstaal + kamer 11600055 ST

    3.7 Zijrol 100x55x125 staal/brons 11600057 ST

    3.8 Zijrol 100x55x105 staal/brons 11600058 ST

    3.9 Zijrol 100x55 met flens / Kraag 0206-225 ST

    4 Borgring 01800500

    Vulring zijrol flens 0206-530 ST5 Verlengde smeernippel 05513535 ST

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    Onderdelenlijst zijrollen

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    1,00

    59

  • Onderdelen aanhanger

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    60

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 ST2 ST

    13801052 ST

    Spanners t.b.v aanhangwagens

    Voorspanner binnenwerk 1,00

    Voorspanner 13801050 1,00Zijspanner 14003010 1,00

    61

  • Accessoires

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    62

  • Nr Omschrijving Onderd. nr. Bestaat uit onderdeel Aantal EH

    1 ST2 ST3 ST4 14812230 ST5 14812210 ST

    Accessoireslijst t.b.v containers en silo's

    AFBEELDING MAX 22x15cm

    14812221 1,00Kopronding

    1,00

    Kabelslof 1,00

    Container haak

    Kabelslof half 14812220 1,00Silo kabelgeleider 816310381 1,00

    63